Προς το περιεχόμενο

Top * Android Εφαρμογων σε καθε κατηγορια.


orlox

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 110
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο mobo πας στις ρυθμισεις style of subtitle μετα character set και βαζεις iso 8859-7 για να εμφανιζονται οι ελληνικοι υποτιτλοι πρεπει να ειναι το ιδιο ακριβως ονομα με το βιντεο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τους εκανα τους υποτιτλους!!!σας ευχαριστω οσοι με βοηθησατε!!!ξερετε κανενα δωρεααν gps χωρις συνδεση στο ιντερνετ γτ το ndrive θελει να το αγορασω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@arxagelos το: "full screen παράθυρο σύνταξης μηνύματος" που σου χρησιμεύει? Για να βλέπεις όλο το μήνυμα που έχεις γράψει?

 

 

Ναι, για να μπορώ να κάνω navigate μεσα στο μήνυμα όπως κάνω σε οποιοδήποτε άλλο κείμενο (πχ email). Είναι γελοίο να έχεις μια τεράστια οθόνη και να βλέπεις 4-5 λέξεις από το μήνυμα που έγραψες μεσα σε ένα μικροσκοπικό παράθυρο. Άσε που πολυ συχνά κάνω edit τα μεγάλα μηνύματα πριν τα στείλω και εννοείται ότι είναι πιο βολικό γα βλέπω ολόκληρο το μήνυμα μπροστά μου.

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένα video player που να μπορείς να πας στο επόμενο της λίστας;

Κατέβασα και δοκίμασα δύο, και αν ήθελα να δω άλλο βίντεο, έπρεπε να παω στο directory.

Δηλαδής έλεος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Παιχνίδια

4 player reactor Το απολυτο android game καφετεριας για 2 εως 4 παιχτες

 

 

σιγουρευτείτε οτι έχετε εγγύηση για το Android σας πριν αρχίσετε να παίζετε το παιχνίδι με τη παρέα σας... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ultra mate pro.

Βέβαια μπορείς απλά να βάλεις ένα οποιοδήποτε σε συνδυασμό με ένα πρόγραμμα κλειδώματος εφαρμογών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξες καποιο προγραμμα κλειδωματος εφαρμογων?

 

Το ultra mate pro δεν το βρισκω.

 

Απο το κινητο μπορω να βλεπω λιβε απο το σαιτ του αντεννα?γτ ειχε μια διαφιμηση που ελεγε οτι απο το σμαρτφον σου η το ιφον μπορεις να δεις λιβε αλλα οταν παω να δω μου βγαζει ενα ερωτιματικο.υπαρχει καποιο app?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ξες καποιο προγραμμα κλειδωματος εφαρμογων?

 

Το ultra mate pro δεν το βρισκω.

 

Απο το κινητο μπορω να βλεπω λιβε απο το σαιτ του αντεννα?γτ ειχε μια διαφιμηση που ελεγε οτι απο το σμαρτφον σου η το ιφον μπορεις να δεις λιβε αλλα οταν παω να δω μου βγαζει ενα ερωτιματικο.υπαρχει καποιο app?

https://market.android.com/details?id=com.urmoblife.journal2&feature=search_result αλλαξε το ονομα της μαλλον.

https://market.android.com/details?id=com.sp.protector.free&feature=search_result

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τυ ουλτρα ματε ειναι ημερολογειο,εγω θελω ενα προγραμμα για σημειωσεις χωρις ημερομηνια.

 

https://market.android.com/details?id=com.evernote

το smart app protector τρωει μπαταρια ή μου φαινεται?και υπαρχει καποιο καλο antivirus?

Δεν νομιζω. Δεν εχω παρατηρησει κατι τετοιο, αλλα περιμενε μηπως καποιος αλλος εχει καποιο καλυτερο να προτεινει. Παντως υπαρχουν πολλα.

Δεν υπαρχει λογος για antivirus.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...