Προς το περιεχόμενο

Galaxy s 249 euro (Media markt)


ax1ss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω μολις παρελαβα το gALAXY απο MULTIRAMA σφρaγισμενο εννοειται.Η πωλητρια καραφλιασε με την τιμη(το αυτοκολλητο πανω ελεγε 399 ευρω).Εντυπωσιακο το ποσο μικρη ειναι η συσκευασια(δεν το εχω ανοιξει ακομη).Ελπιζω να εκανα καλη αγορα απο τις ελαχιστες φορες που παιρνω κατι χωρις να το ψαξω πολυ.(ας ειναι καλα το INSOMNIA).Μπραβο στο ΜΟΥΛΤΙΡΑΜΑ απο εμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 716
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω μολις παρελαβα το gALAXY απο MULTIRAMA σφρaγισμενο εννοειται.Η πωλητρια καραφλιασε με την τιμη(το αυτοκολλητο πανω ελεγε 399 ευρω).Εντυπωσιακο το ποσο μικρη ειναι η συσκευασια(δεν το εχω ανοιξει ακομη).Ελπιζω να εκανα καλη αγορα απο τις ελαχιστες φορες που παιρνω κατι χωρις να το ψαξω πολυ.(ας ειναι καλα το INSOMNIA).Μπραβο στο ΜΟΥΛΤΙΡΑΜΑ απο εμενα.

 

Και να το έψαχνες για μονοπύρηνο Android, πάλι στο Galaxy S θα κατέληγες... :)

Κάνε του μια γερή φόρτιση και μετά πέρνα από τον τομέα Κινητή Τηλεφωνία για όποιες απορίες έχεις... ;)

Καλοδούλευτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΕΛΙΚΑ Υπαρχει Στη Θεσσαλονικη ξερει κανεις;;;;;;;;;

 

media markt και saturn όπου ήταν η προσφορά ΔΕΝ υπάρχει. Δεν ξέρω αν υπάρχει σε άλλο κατάστημα, αλλά δύσκολα θα βρεθεί. Αν βρεθεί ενημέρωσε με να τρέξω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω το παρέλαβα σήμερα απο μουλτιραμα, εκθεσιακό κομμάτι αλλα δεν άντεξα να το αρνηθώ!

Πρώτες εντυπώσεις; Δεν είναι σαν το λατρεμένο μου τεσσάρι αλλά σίγουρα το πλησιάζει πάάάάαρα πολύ.... Και μια απορία που μου γεννήθηκε: αν το s απειλεί το iPhone 4, το s2 τι κάνει;;;;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

media markt και saturn όπου ήταν η προσφορά ΔΕΝ υπάρχει. Δεν ξέρω αν υπάρχει σε άλλο κατάστημα, αλλά δύσκολα θα βρεθεί. Αν βρεθεί ενημέρωσε με να τρέξω...

 

Βασικα για να ξερεις..Επειδη εμαθα, σε 20 ημερες θα "ερθει" παλι το Galaxy S, Εαν βιαζεσαι μπορεις να αγορασεις το Nexu S στα 299Ε απο τα Saturn.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι σαν το λατρεμένο μου τεσσάρι αλλά σίγουρα το πλησιάζει πάάάάαρα πολύ.... Και μια απορία που μου γεννήθηκε: αν το s απειλεί το iPhone 4, το s2 τι κάνει;;;;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Μάλλον το σκίζει ειδικά στα 470 ευρώ που το είχα δει .... εαν δεν έχει τα προβλήματα υπερθερμανσης , μπαταριας που διάβασα πρόχειρα σε γνωστό Forum . Εν αναμονή του 5 εμείς αλλά στα 650 και πάλι ως γνωστό .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα για να ξερεις..Επειδη εμαθα, σε 20 ημερες θα "ερθει" παλι το Galaxy S, Εαν βιαζεσαι μπορεις να αγορασεις το Nexu S στα 299Ε απο τα Saturn.

απο που το εμαθες? και που θα "ερθει"? rolleyes.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο που το εμαθες? και που θα "ερθει"? rolleyes.gif

 

ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΤΗΛ. να το μαθεις και εσυ .ΤΟ που θα ερθει το εχω γραψει φιλε.

 

Διαβασε καλυτερα.Τα Saturn θα το φερουν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα για να ξερεις..Επειδη εμαθα, σε 20 ημερες θα "ερθει" παλι το Galaxy S, Εαν βιαζεσαι μπορεις να αγορασεις το Nexu S στα 299Ε απο τα Saturn.

Στα 400euria? Να το χαίρονται....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O επεξεργαστης του S Plus ειναι 2 γενιες παλιοτερος απο αυτον του S.

Για αυτο και τον χρονισαν στο 1.4Ghz, για να τον "σπρωξουν" να φευγει.

 

android.png

:wacko: :blink:

Βασικά το S Plus έχει πολύ ταχύτερο κεντρικό επεξεργαστή (CPU) από το απλό S. Και δεν είναι καθόλου παλιότερης γενιάς (μάλλον νομίζεις ότι έχει τον επεξεργαστή με το Desire - που και αυτός είναι μόλις μία γενιά πιο παλιός). Ίδιας γενιάς είναι (Snapdragon 8255T vs Hummingbird). Ακόμα και στα ίδια Mhz να ήταν θα ήταν και πάλι ταχύτερος ο Snapdragon, αφού έχει δυνατότητα εκτέλεσης περισσότερων εντολών ανά κύκλο ρολογιού.

Το απλό S έχει καλύτερο υποσύστημα γραφικών (GPU). Με λίγα λόγια ... μόνο στα παιχνίδια θα είναι ταχύτερο το απλό Galaxy S, σε όλα τα άλλα το Galaxy S Plus.

Link - μέσο σελίδας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:wacko: :blink:

Βασικά το S Plus έχει πολύ ταχύτερο κεντρικό επεξεργαστή (CPU) από το απλό S. Και δεν είναι καθόλου παλιότερης γενιάς (μάλλον νομίζεις ότι έχει τον επεξεργαστή με το Desire - που και αυτός είναι μόλις μία γενιά πιο παλιός). Ίδιας γενιάς είναι (Snapdragon 8255T vs Hummingbird). Ακόμα και στα ίδια Mhz να ήταν θα ήταν και πάλι ταχύτερος ο Snapdragon, αφού έχει δυνατότητα εκτέλεσης περισσότερων εντολών ανά κύκλο ρολογιού.

Το απλό S έχει καλύτερο υποσύστημα γραφικών (GPU). Με λίγα λόγια ... μόνο στα παιχνίδια θα είναι ταχύτερο το απλό Galaxy S, σε όλα τα άλλα το Galaxy S Plus.

Link - μέσο σελίδας

 

Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω.

Συγκρίνεις snapdragon με hummingbird.

(Δεν θα χρησιμοποιήσω τα emoticons που χρησιμοποίησες).

Ψάξε για όσα snapdragon vs hummingbird results θες,

και μετά το συζητάμε.(Αν και είμαι κατά των benches. Παρόλα ταύτα δες το λινκ που παρέθεσα που τείνει να είναι αρκετά καλό)

Επίσης στα chipset αυτά η GPU δεν είναι τόσο αυτόνομη όσο νομίζεις

και αυτό από μόνο του αποτελεί παράμετρο επιδόσεων.

Επίσης άλλο να έχουν ίδιο socket και άλλο να λες πως είναι ίδιας γενιάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...