Προς το περιεχόμενο

Galaxy s 249 euro (Media markt)


ax1ss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω στα 250 το πηρα απο θεσσαλονικη....Μπορει με λιγο μπλοφα ( ειχα ξαναερθει, μου ειπατε για λιστα αλλα θεωρησα πως ειναι ασκοπο κτλ) να το παρει καποιος στης προηγουμενη τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 716
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φιλε σε ποιο απο τα δυο στο δωσανε στα 250; Γιατι το πρωι που πηγα στην Πυλαια (και μαλλον ημουν ο πρωτος, γιατι η πωλητρια δεν ηξερε ακομα και ρωτουσε δεξια-αριστερα αν εχουν ερθει καινουργια κοματια)μου ειπε ενα ξερο λυπαμαι αλλα εχουν ερθει σε αλλη τιμη, δηλαδη 299. Φυσικα σηκωθηκα και εφυγα... Τα 299 μπορει να ειναι ακομα 'καλη' τιμη αλλα οχι ευκαιρια.

ας μην το παρει κανεις να το ξαναριξουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε σε ποιο απο τα δυο στο δωσανε στα 250; Γιατι το πρωι που πηγα στην Πυλαια (και μαλλον ημουν ο πρωτος, γιατι η πωλητρια δεν ηξερε ακομα και ρωτουσε δεξια-αριστερα αν εχουν ερθει καινουργια κοματια)μου ειπε ενα ξερο λυπαμαι αλλα εχουν ερθει σε αλλη τιμη, δηλαδη 299. Φυσικα σηκωθηκα και εφυγα... Τα 299 μπορει να ειναι ακομα 'καλη' τιμη αλλα οχι ευκαιρια.

 

Απο το μαγαζι κοντα στα κτελ το πηρα.Και ειχαν αρκετα εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι μεγάλες κουφάλες....

Αντί να επιβραβεύσουν τους καταναλωτές, που σε εποχή κρίσης "εξαφάνισαν" τις συσκευές μέσα σε 2 μέρες, κρατώντας την ίδια τιμή ( γιατί όχι και -10euro), το απέσυραν πριν τελειώσει η προσφορά ("out of stock"). Φυσικά μετά το πέρας της προσφοράς ξαναήρθαν οι συσκευές ακριβότερα.....

Είχα τηλεφωνήσει την περασμένη βδομάδα στο Media Markt Περιστερίου για να ρωτήσω αν θα φέρουν κι άλλα κομμάτια και μου είχαν πει ότι θα φέρουν, αλλά όχι στην ίδια τιμή. Γλυκάθηκαν από τις τρελές πωλήσεις φαίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο Φάληρο έχει μερικά κομμάτια ακόμα στα 249, σήμερα τα έφεραν. ο υπάλληλος δε γνώριζε όμως ποια έκδοση android έχει. κάτι μου είπε για 2.1

 

Ε και;

Αφού επίσημα έχει πάρει 2.3.3 μέσω Kies.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για Θεσσαλονίκη:

Saturn

- Σταυρούπολη: αυτή τη στιγμή έχουν μόνο ένα εκθεσιακό, θα φέρουν νέα κομμάτια από βδομάδα στα 279.

- Πυλαία: Πήρα τηλέφωνο αλλά για κάποιο λόγο κανείς δεν απαντούσε... Φαντάζομαι ισχύει και εδώ από βδομάδα τα καινούρια.

 

Media markt

- Πυλαία: το κινητό είναι διαθέσιμο στα 299 ευρώ και υπάρχουν αρκετά κομμάτια.

- Σταθμός: το ίδιο με Πυλαία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για Θεσσαλονίκη:

Saturn

- Σταυρούπολη: αυτή τη στιγμή έχουν μόνο ένα εκθεσιακό, θα φέρουν νέα κομμάτια από βδομάδα στα 279.

- Πυλαία: Πήρα τηλέφωνο αλλά για κάποιο λόγο κανείς δεν απαντούσε... Φαντάζομαι ισχύει και εδώ από βδομάδα τα καινούρια.

 

Media markt

- Πυλαία: το κινητό είναι διαθέσιμο στα 299 ευρώ και υπάρχουν αρκετά κομμάτια.

- Σταθμός: το ίδιο με Πυλαία.

 

Και εγω μολις γυρισα απο media πυλαιας, πολλα μου φαινονται τα 299Ε . Θα ξαναπαω σε GS II Διοτι το πρωτο που πηρα απο Multirama ειχε ΚΟΥΣΟΥΡΙ. Εκανε Restart χωρις λογο και αιτια .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανετε υπομονη και θα ξαναπαει στα 249 λογικα, αν οντως εχουν πολλα κομματια. Τωρα λογικα πονταρουν στους ξαναμενους/ψημενους απο την προηγουμενη προσφορα βαζοντας το σε δελεαστικοτατη και παλι τιμη πλην ομως 50 ευρω ακριβοτερο. Για τον ψημενο σου λεει, τι ειναι ενα 50ευρακι? Τιποτα! Ε, εκει νομιζω οτι πονταρουν και αργα η γρηγορα θα ξαναβγει στα 249, ετσι κι αλλιως μιλαμε για υπο αποσυρση κομματι soon.

 

Οπως και να χει και στα 299 καρααξιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μηπως ξερει κανεις σας αν εχει αποθεμα στα 249 στο media markt Λαρισας? θα περασω αυριο απο Λαρισα και λεω αν εχουν αποθεμα να κανω μια σταση να παρω ενα happy.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...