Προς το περιεχόμενο

Galaxy s 249 euro (Media markt)


ax1ss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πώς είναι δυνατόν σε κάποια ΜΜ στην αθήνα να τα πουλάνε 250€ και εδώ στην Πυλαία 279€....

 

Αναλογα το στοκ. & αν βλεπουν οτι φευγει στα 279 χαζοι ειναι?

Και σε σας στο carrefour παλιοτερα σκοτωναν κατι ps3 και εδω χαμπαρι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 716
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ που θέλω να κάνω νέα σύνδεση Cosmote, μπορώ να κάνω σε κάποιο κατάστημα δικό τους την σύνδεση και μετά να χρησιμοποιήσω την επιδότηση συσκευής για τον Γαλαξία στα Media Markt?

 

Αν βγει στα 200 θα είναι οριακά εντός του budget μου με την επιδότηση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια ξερει κανεις πως συγκρινονται το play με τον γαλαξια απο θέμα γραφικών και επεξεργαστή; βρηκα αυτο αλλα δεν καταλαβαινω τιποτα....Link

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3115&idPhone2=3608

Δεν τίθεται θέμα σύγκρισης. Όταν μιλάμε για το s μιλάμε για το κορυφαίο μονοπύρηνο παρόλο που έχει τόσο καιρό στην κυκλοφορία. Από που θέλεις να αρχίσω; Από οθόνη superamoled (gorilla glass); Από ισχυρότερη gpu; Από sar;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θέλω να ρωτήσω για όποιον το έχει πάρει αν ανοίγει αρχεία word, excel, powerpoint και pdf και αν μπορεί να τα επεξεργαστεί ως ένα σημείο; Ακόμη αν έχει gps; Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας! Υγ: Πάντως to Lg Optimus 2x που ανέφερε ένας φίλος φαίνεται πολύ ενδιαφέρον αν πέσει λίγο ακόμα η τιμή του (στα 305€ είναι στο skroutz). Και θα πάρει την 4.0 ενώ για galaxy s δεν ξέρουμε σίγουρα ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θέλω να ρωτήσω για όποιον το έχει πάρει αν ανοίγει αρχεία word, excel, powerpoint και pdf και αν μπορεί να τα επεξεργαστεί ως ένα σημείο; Ακόμη αν έχει gps; Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας! Υγ: Πάντως to Lg Optimus 2x που ανέφερε ένας φίλος φαίνεται πολύ ενδιαφέρον αν πέσει λίγο ακόμα η τιμή του (στα 305€ είναι στο skroutz). Και θα πάρει την 4.0 ενώ για galaxy s δεν ξέρουμε σίγουρα ακόμα.

 

υπαρχουν .apk που μπορουν να ανοιξουν και να επεξεργαστουν πληρως (για τα standards ενος smartphone) αρχεια των ειδων που αναφερεις. οταν με το καλο παρεις (ειτε αυτο ειτε το LG) στειλε μου PM

 

GPS εχει εννοειται.. και γιαυτο βρισκεις ανετα εφαρμογες, εγω προσωπικα χρησιμοποιω την Don'tPanic και ειμαι πολυ ευχαριστημενος.

 

Οσον αφορα την LG και της αναβαθμισεις λογισμικων δεν εχω και πολυ εμπιστοσυνη, απο το καλοκαιρι εγραφε πως optimus 2x & optimus black θα περνανε gingerbread αλλα τελικα τιποτα ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θέλω να ρωτήσω για όποιον το έχει πάρει αν ανοίγει αρχεία word, excel, powerpoint και pdf και αν μπορεί να τα επεξεργαστεί ως ένα σημείο; Ακόμη αν έχει gps;

 

Το κινητο έρχεται με προεγκατεστημένη την σουίτα ThinkFree Office που κάνει κανονικά επεξεργασία στα αρχεία που θέλεις. Ως ένα σημείο βέβαια, όπως είπες, δεν θα γράψεις και τη διατριβή σου εκεί. Ένας λόγος που το πήρα ήταν για να κάνω παρουσιάσεις PowerPoint με καλώδιο tv-out. Αν δεν σου αρέσει αυτή η σουίτα, η δεν σε βολεύει, υπάρχουν κι άλλες στο Market, συνήθως οι δωρεάν είναι μόνο για ανάγνωση αρχείων ενώ οι «pro» είναι και για επεξεργασία, άλλα τις πληρώνεις. Πάντως την δουλειά σου θα την κάνεις.

 

Όσο για GPS, έχει κανονικά δέκτη, και από προγράμματα πλοήγησης να φάνε κι οι κοτες :)

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το optimus έχει πάρει την gingerbread, άργησε πολύ αλλά πλέον την έχει πάρει.

οντως? παλι καλα... επρεπε να βγει η 4.0 για να την παρει frown.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχουν .apk που μπορουν να ανοιξουν και να επεξεργαστουν πληρως (για τα standards ενος smartphone) αρχεια των ειδων που αναφερεις. οταν με το καλο παρεις (ειτε αυτο ειτε το LG) στειλε μου PM

 

GPS εχει εννοειται.. και γιαυτο βρισκεις ανετα εφαρμογες, εγω προσωπικα χρησιμοποιω την Don'tPanic και ειμαι πολυ ευχαριστημενος.

 

Οσον αφορα την LG και της αναβαθμισεις λογισμικων δεν εχω και πολυ εμπιστοσυνη, απο το καλοκαιρι εγραφε πως optimus 2x & optimus black θα περνανε gingerbread αλλα τελικα τιποτα ακομα.

 

 

Το κινητο έρχεται με προεγκατεστημένη την σουίτα ThinkFree Office που κάνει κανονικά επεξεργασία στα αρχεία που θέλεις. Ως ένα σημείο βέβαια, όπως είπες, δεν θα γράψεις και τη διατριβή σου εκεί. Ένας λόγος που το πήρα ήταν για να κάνω παρουσιάσεις PowerPoint με καλώδιο tv-out. Αν δεν σου αρέσει αυτή η σουίτα, η δεν σε βολεύει, υπάρχουν κι άλλες στο Market, συνήθως οι δωρεάν είναι μόνο για ανάγνωση αρχείων ενώ οι «pro» είναι και για επεξεργασία, άλλα τις πληρώνεις. Πάντως την δουλειά σου θα την κάνεις.

 

Όσο για GPS, έχει κανονικά δέκτη, και από προγράμματα πλοήγησης να φάνε κι οι κοτες :)

 

android.png

 

Ευχαριστώ παιδιά! Και μόνο να ανοίγει τα αρχεία είναι πολύ βολικό. Γενικά για να λειτουργεί το gps θα πρέπει να είσαι συνδεδεμένος στο Internet μέσω Wifi ή 3G ή δε χρειάζεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ παιδιά! Και μόνο να ανοίγει τα αρχεία είναι πολύ βολικό. Γενικά για να λειτουργεί το gps θα πρέπει να είσαι συνδεδεμένος στο Internet μέσω Wifi ή 3G ή δε χρειάζεται;

 

δεν χρειαζεται ιντερνετ για να πιασει τους δορυφορους!

μπορεις να βαλεις ενα προγραμμα πλοηγησης και να το εχεις στο αμαξι κανονικα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα δεν νομίζω να το δούμε στα 200€...Θα είναι ξεφτίλα δηλαδή και το θεωρώ αδύνατο :whistle:

Θα το δούμε standar. Όπως όλα δείχνουν υπήρχε μεγάλο stock το οποίο έβγαλαν σιγά σιγά ως "δήθεν" ξεπούλημα και το κοινό τσίμπησε. Όταν όμως έπαιξε πλέον 2x στα 249 και S Plus στα 279 σίγουρα θα παίξει πιο κάτω τιμή γιατί πλέον οι μέρες λιγοστεύουν για τα επερχόμενα μοντέλα. Είναι καθαρά θέμα αποθέματος δηλαδή και πωλήσεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...