Προς το περιεχόμενο

Galaxy s 249 euro (Media markt)


ax1ss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 716
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αφου ρε παιδια η samsung ιδια εχει ενδικτική τιμή τα 249 (εχω παραθεσει και τον κατάλογό της σε προηγουμενό μου ποστ), δεν ειναι πλεον προσφορα, απλως μας κλεβουν οσοι το εχουν σε πιο ψηλη τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου ρε παιδια η samsung ιδια εχει ενδικτική τιμή τα 249 (εχω παραθεσει και τον κατάλογό της σε προηγουμενό μου ποστ), δεν ειναι πλεον προσφορα, απλως μας κλεβουν οσοι το εχουν σε πιο ψηλη τιμη

 

Oντως παιδια στα 249 δεν ειναι πλεον προσφορα, παρολα αυτα ειναι ενα αξιοπιστο android τηλεφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

τι άνθρωποι είστε εσείς?

 

πως τους ξυπνάτε έτσι βίαια απο την νιρβάνα.

 

EYKAIΡΙΑ, τεφαρίκι πράμα τσάμπα τσάμπα τσάμπα

 

ο τΖάμπας ΖΕΙ!

 

 

 

 

 

o κόσμος εξελίσσεται, βγαίνουν 2πύρηνα 4πύρηνα κλπ.

 

όποιος εξακολουθεί να θεωρεί ευκαιρία τη τιμή που βγήκε προσφορά 4! μήνες πριν, πρέπει να ψαχτεί λίγο ο ίδιος. 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o κόσμος εξελίσσεται, βγαίνουν 2πύρηνα 4πύρηνα κλπ.

 

όποιος εξακολουθεί να θεωρεί ευκαιρία τη τιμή που βγήκε προσφορά 4! μήνες πριν, πρέπει να ψαχτεί λίγο ο ίδιος. 

 

Εντάξει 2πύρηνα μόνο το Optimus 2x "έπαιξε" στα 250 για λίγο. Για 4πύρηνα δεν το συζητώ. όταν βγούν θα έχουν 600+ - δεν τα λές λοπόν και εναλλακτική. Στα 250 εξακολουθεί να είναι η καλύτερη πρόταση για smartphone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

o κόσμος εξελίσσεται, βγαίνουν 2πύρηνα 4πύρηνα κλπ.

 

όποιος εξακολουθεί να θεωρεί ευκαιρία τη τιμή που βγήκε προσφορά 4! μήνες πριν, πρέπει να ψαχτεί λίγο ο ίδιος. 

 

Σωστό και αυτό αλλά η σύγκριση γίνεται βάσει τιμής.. στα 249 τι άλλο βρίσκεις, δεν υπάρχει αμφιβολία ότι είναι μία καλή αγορά αν και σκεφτείς τι άλλες πατάτες κυκλοφορούν και μάλιστα ακριβότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλή αγορά = καλό προιόν + καλή τιμή.

 

εδώ έχεις μόνο καλό προιόν.

 

στα 200 θα είναι καλή αγορά.

 

όπως και να έχεις ο καθένας διαθέτει τα χρήματά του όπως νομίζει καλύτερα. απλά να μην το πλασάρει σαν τρελή ευκαιρία.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλή αγορά = καλό προιόν + καλή τιμή.

 

εδώ έχεις μόνο καλό προιόν.

 

στα 200 θα είναι καλή αγορά.

 

όπως και να έχεις ο καθένας διαθέτει τα χρήματά του όπως νομίζει καλύτερα. απλά να μην το πλασάρει σαν τρελή ευκαιρία.

 

 

 

249E Ειναι η ελληνικη τιμη φιλε. Το 200 που βγαινει ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέχασα ότι υπάρχει και το nexus s στην ιδια τιμή. Αυτό και αν αξίζει με τέτοια τιμή!!!

 

ΕΓω αναμεσα στα 2 θα επελεγα Galaxy S ομως. Το Nexus εχει πολυ μαπα οθονη και στα κινητα αυτα την οθονη κοιταμε !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

samsung s 182.99 υπολογιστε και 30ευρω εξοδα αποστολης

 

Πολύ καλή τιμή, τα μεταφορικά είναι 15€ αν κατάλαβα καλά οπότε σύνολο πάει 198€ και ΔΕΝ :-D :-D EINAI το τηλέφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...