Προς το περιεχόμενο

Galaxy s 249 euro (Media markt)


ax1ss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 716
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπα, με την πεινα που εχει πεσει στον κοσμο δεν νομιζω τα 249ε να τα κρατησει για πολυ ακομα ;)

 

279Ε το φτηνοτερο σε καταστημα ( media mark) στο Πλαισιο 349Ε και στο Multirama 399Ε . Σημερα ημουν εκει,απο το πρωι βολτες κανω.

 

Edit : Στο media mark Πυλαιας εχει πολλα Samsung Galaxy S στα 249Ε-οποτε οποιος το θελει ας παει να το παρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ρωτησω ξανα ισως εσυ ξερεις μιας και εκανες βολτες...Θελω να βρω ή το Galaxy S Λευκο ή to LG optimus black αλλα μεχρι 250 ευρω!Ειδες τιποτα στα καταστηματα που πηγες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ρωτησω ξανα ισως εσυ ξερεις μιας και εκανες βολτες...Θελω να βρω ή το Galaxy S Λευκο ή to LG optimus black αλλα μεχρι 250 ευρω!Ειδες τιποτα στα καταστηματα που πηγες?

 

Δεν προσεξα για χρωμα φιλε...Optimus black δεν θα το βρεις πουθενα τοσο,στα 379Ε ειδα το πιο φθηνο. Δεν αξιζει βασικα μη το κοιτας .

 

παρε Galaxy S μαυρο αν δεν βρεις ασπρο και αλλαξε το καπακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη online παιζει στα 260...και αναφερθηκε καπου οτι παιζει στα μουλτιραμα στα 220 γι αυτο ρωτησα.Μ αρεσει πολυ εμφανισιακα το LG

 

Στο multirama καλαμαριας σημερα δεν το ειχαν τοσο παντως. 199Ε ειχαν το Defy (αντε παλι εβγαλα ειδηση) . Αλλα και παλι προτιμω το Galaxy S αναμεσα σε αυτα. Μην παιρνεις "κουβαδες" φιλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα το Optimus Black το ειχαν (εκθεσιακο και αυτο) στο Multirama Περιστεριου στα 220ε.

 

Περα απο αυτο οι τιμες για το Optimus 2X ειναι ακομα οι παλιες. Δυστυχως στο Ελλαντα αργουμε να τις "μειωσουμε" αλλα ειμαστε πιο γρηγοροι απο ολους στο "ανεβασμα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα χθες σαν επιφοιτηση μου ηρθε το ΑΤΡΙΧ :P

Τσεκαρα λοιπον τι παιζει και ψηνομαι αγρια.

Νομιζω δυσκολα βρισκεις κινητο διπυρινο με 1GB RAM, οθονη qHD, μπαταρια 1930 mAh και εξοδο HDMI με 310 ευρω!!!

 

Αυτό σκεφτόμουν κι εγώ...στα 310€ είναι πάρα πολύ καλή εναλλακτική...και μια συσκευή που δεν έχει πολυσυζητηθεί...

Τα αλλά δύο παίζουν στις προσφορές και για αυτό έχουμε εστιάσει σε αυτά...Το P970 έχει κορυφαία οθόνη και ξεκινάει από 270 στο skroutz αλλά μια καλή προσφορά των άλλων το βγάζουν εκτός...

Για πιο απλή χρήση neo v ή ideos x5pro και καθαρίσατε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια με τρωει να παρω το Omnia7 απο αμαζον γιατι εκανα μαλακια και δεν το πηρα στα 199 ευρω οταν το ειχα βρει.Λετε να ειναι λαθος αγορα?? (Το **** το thread)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό σκεφτόμουν κι εγώ...στα 310€ είναι πάρα πολύ καλή εναλλακτική...και μια συσκευή που δεν έχει πολυσυζητηθεί...

Τα αλλά δύο παίζουν στις προσφορές και για αυτό έχουμε εστιάσει σε αυτά...Το P970 έχει κορυφαία οθόνη και ξεκινάει από 270 στο skroutz αλλά μια καλή προσφορά των άλλων το βγάζουν εκτός...

Για πιο απλή χρήση neo v ή ideos x5pro και καθαρίσατε...

Φιλε μου και εγω αυτο σκεφτομουν το κινητο οσο πατατα και αν το λενε μερικοι ειναι πολυ καλο για τα λεφτα του + οτι ο Tegra 2 γυνετε overclocked στα 1.4Ghz σταθερα.

Επισης αν ψαχτεις βρισκεις τη βαση του στα 160 ευρω οποτε με λιγοτερο απο 500 ευρω εχει κινητακι και netbookακι.

 

Ρε παιδια με τρωει να παρω το Omnia7 απο αμαζον γιατι εκανα μαλακια και δεν το πηρα στα 199 ευρω οταν το ειχα βρει.Λετε να ειναι λαθος αγορα?? (Το **** το thread)

Το κινητο ειναι πολυ καλο αν γουσταρεις τα Windows phone 7.5 τοτε ειναι πολυ καλη επιλογη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη εγω με το κινητο μονο σερφαρω και τηλεφωνα παιρνω...γι αυτο ελεγα να παω σε W7.5

Απο κριτικες που εχω βιαβασει και απο βιντεο που εχω δει νομιζω πωτς στο σερφαρισμα τα W7.5 εινα τα πιο smooth.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...