Προς το περιεχόμενο

Galaxy s 249 euro (Media markt)


ax1ss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια που λεγαμε για 200 ευρω εδω στη Κυπρο το εβγαλε μια αλυσιδα στα 199, αποτι ειδα σημερα σε διαφημιστικο φυλλαδιο.

 

Και να φανταστειτε οτι τα προιοντα εδω εισαγονται συνηθως σε αρκετα υψηλοτερες τιμες απτης Ελλαδας.

 

καλη φαση, ελπιζω να πεσει και εδω συντομα..!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 716
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδες γιατι καποιος να διαλεξει το Galaxy S απο το Optimus 2X ?

Χωρις να υποστηριζω οτι ειναι καλυτερο κινητο το sgs, υπαρχουν λογοι για καποιους να το προτιμησουν.

 

1. Οθονη

2. Αυτονομια

3. Custom roms

4. Brand name που θεωρητικα ειναι καλυτερο το "samsung" απο το "lg" στον τομεα των κινητων.

 

Καποια απτα παραπανω για αλλους ειναι σημαντικα κριτηρια και για αλλους οχι.

 

Εγω αν εβρισκα τωρα και τα 2 κινητα στην ιδια τιμη, ισως να επαιρνα το 2χ με μια επιφυλαξη για την αυτονομια του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις να υποστηριζω οτι ειναι καλυτερο κινητο το sgs, υπαρχουν λογοι για καποιους να το προτιμησουν.

 

1. Οθονη

2. Αυτονομια

3. Custom roms

4. Brand name που θεωρητικα ειναι καλυτερο το "samsung" απο το "lg" στον τομεα των κινητων.

 

Καποια απτα παραπανω για αλλους ειναι σημαντικα κριτηρια και για αλλους οχι.

 

Εγω αν εβρισκα τωρα και τα 2 κινητα στην ιδια τιμη, ισως να επαιρνα το 2χ με μια επιφυλαξη για την αυτονομια του.

 

Ποιο έχει χαμηλότερο SAR;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α καλα που μου το θυμισες. Αλλο ενα υπερ του sgs, το SAR.

Το sgs εχει λιγοτερο απτο μισο SAR του 2χ.

 

0,24 εναντι 0,55 στο αυτι

και 0,39 εναντι 0,90 στο σωμα.

 

 

@barman: Οταν η αυτονομια του sgs για σενα για τη χρηση που κανεις ηταν τραγικη, πως γινεται να θες να παρεις το 2χ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α καλα που μου το θυμισες. Αλλο ενα υπερ του sgs, το SAR.

Το sgs εχει λιγοτερο απτο μισο SAR του 2χ.

 

0,24 εναντι 0,55 στο αυτι

και 0,39 εναντι 0,90 στο σωμα.

 

 

@barman: Οταν η αυτονομια του sgs για σενα για τη χρηση που κανεις ηταν τραγικη, πως γινεται να θες να παρεις το 2χ?

 

Οπως καταλαβες ΔΕΝ εχω μονο ενα κινητο ουτε μονο μια μπαταρια φιλε !

 

Sony neo V στην Συλλογη μου εδω και λιγες ημερες ! Το 2Χ το θελω για την Nvidia !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις να υποστηριζω οτι ειναι καλυτερο κινητο το sgs, υπαρχουν λογοι για καποιους να το προτιμησουν.

 

1. Οθονη

2. Αυτονομια

3. Custom roms

4. Brand name που θεωρητικα ειναι καλυτερο το "samsung" απο το "lg" στον τομεα των κινητων.

 

Καποια απτα παραπανω για αλλους ειναι σημαντικα κριτηρια και για αλλους οχι.

 

Εγω αν εβρισκα τωρα και τα 2 κινητα στην ιδια τιμη, ισως να επαιρνα το 2χ με μια επιφυλαξη για την αυτονομια του.

 

για την αυτονομία θα συμφωνήσω, αλλά μην παραβλέπεις ότι το ένα είναι single core ενώ το άλλο dual...

το galaxy δεν θα γύριζα να το κοιτάξω πλέον...και 50€ παραπάνω που θέλει το lg τα αξίζει άνετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για την αυτονομία θα συμφωνήσω, αλλά μην παραβλέπεις ότι το ένα είναι single core ενώ το άλλο dual...

το galaxy δεν θα γύριζα να το κοιτάξω πλέον...και 50€ παραπάνω που θέλει το lg τα αξίζει άνετα.

Ειπα οτι ειναι καλυτερο τηλ γενικα το optimus 2x, απλα αν καποιος εχει πολυ συγκεκριμενα κριτηρια ισως να τον βολευει η περιπτωση του sgs περισσοτερο, λογου χαρη αυτονομια η SAR.

 

Δεν ειπα οτι ειναι καλυτερο κινητο το sgs, προφανως και δεν ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παιδες το θελω απλα για τηλεφωνα και για GPS, τπτ περισσοτερο. Απο εκει και περα στην ιδια τιμη μαλλον το 2Χ θα επαιρνα και εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα χθες σαν επιφοιτηση μου ηρθε το ΑΤΡΙΧ :P

Τσεκαρα λοιπον τι παιζει και ψηνομαι αγρια.

Νομιζω δυσκολα βρισκεις κινητο διπυρινο με 1GB RAM, οθονη qHD, μπαταρια 1930 mAh και εξοδο HDMI με 310 ευρω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παιδες το θελω απλα για τηλεφωνα και για GPS, τπτ περισσοτερο. Απο εκει και περα στην ιδια τιμη μαλλον το 2Χ θα επαιρνα και εγω.

 

Αν θες τηλεφωνο και GPS μην παρεις κανενα απο τα 2. ΠΑρε ενα σαν αυτο που πουλαω LG-P500,αυτη τη δουλεια κανω και εγω μαζι του.

 

Ομως βρεθηκε αντικαταστατης ( Sony neo V ) . To LG-P500 θα το βρεις γυρω στα 150Ε+ 1 χρονο δωρεαν χαρτες !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...