Προς το περιεχόμενο

Galaxy s 249 euro (Media markt)


ax1ss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 716
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν ειχα προσεξει τα σαρ!!ευτυχως που μου το ειπες...ελπιζω να βρω κανενα galaxy S στα 250 οταν ειμαι Ελλαδα

Εγω εβαλα την δικια μου που ειναι Ελλαδα και μου το αγορασε για να μη χασω την προσφορα οταν ειχε πρωτοβγει:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εβαλα την δικια μου που ειναι Ελλαδα και μου το αγορασε για να μη χασω την προσφορα οταν ειχε πρωτοβγει:P

και εγω την δικιά μου η μονη φορά που την αφήνω να αγγίζει το κινητό μου ειναι την πρωτη μέρα που το αγοράζω.. :)

μετα του βαζω 38 κλειδώματα ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πληροφοριακα...η βονταφον ιταλιας το πουλαει στα 199 ευρω οποτε μειωση τιμης ειναι πολυ πιθανη...Αλλο που το πηρα χαμπαρι αργα κ δεν το βρισκω γκρρρρρρρρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω εμεις ειμαστε Ζουλου ρε..Αλητες γ@μωτο.

 

Σιγά ρε παιδιά, ηρεμείστε...

Επειδή σε ΜΙΑ εταιρεία, σε ΜΙΑ χώρα, ΕΝΑ προϊόν είναι φθηνότερο από εδώ σημαίνει ότι μας κοροϊδεύουν;

 

Δεν ξέρουμε και πόσα κινητά διέθεσαν - μην τρελλαθούμε κιόλας!

 

Ενδεικτικά στο Amazon Αγγλίας και Γερμανίας έχει 284 ~ 300 €, και στο Amazon Ιταλίας 300 ~ 350 €!

 

Συγκρίνετε τις τιμές του τηλεφώνου σε όλη την Ευρώπη:

 

http://compare.eu/?in=&fs=samsung+galaxy+s

 

Δηλαδή όλοι που το έχουν πάνω από 250 € είναι κλέφτες ή μήπως δεν μπορούν να κάνουν καλύτερη συμφωνια με τους προμηθευτές τους γιατί δεν αγοράζουν χιλιάδες κομμάτια (όπως μπορεί να κάνει η Vodafone Ιταλίας);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Mediaworld Iταλιας διατέθηκαν από την Πέμπτη μέχρι και σήμερα (εδώ οπως θα ξερετε ειναι ανοιχτά ολες σχεδον τις Κυριακές) 8000 Samsung Galaxy S Plus προς 249 Ευρώ..

 

Πιστεύω πως μετά το νεο ετος οτι αποθεματα εχουν μεινει θα βγουν κατω απο 200 Ευρώ, ελπίζω και στην Ελλάδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εδω (Ιταλια) σε γενικες γραμμες τα κινητα ειναι πολυυ πιο ακριβα απο Ελλαδα!!!Τωρα μονο παιζουν προσφορες.Τα mediamarkt οντως ειχαν κομματια οπως Galaxy S και Ν8 στα 249 καθως και το Omnia 7 στα 199. Πηγα την πρωτη μερα μηπως επερνα, ειχε κομματια και εγραφε μαλιστα σε καθε καταστημα απ εξω ποσα ειχε!Οταν πουλαγαν ενα το αλλαζαν με μαρκαδορο. Δυστυχως εκανα βλακεια και δεν πηρα τουλαχιστον το omnia και το χιλιομετανιωσα!Η προσφορα της vodafone νομιζω τελειωσε.

 

Γενικα οι προσφορες ειναι λογω χριστουγεννων,οι τιμες ειναι ακριβοτερες τις αλλες περιοδους. Απλα στην Ελλαδα παρατηρω οτι λογω χριστουγεννων οι τιμες ανεβαινουν αντι να κατεβαινουν!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα οι προσφορες ειναι λογω χριστουγεννων,οι τιμες ειναι ακριβοτερες τις αλλες περιοδους. Απλα στην Ελλαδα παρατηρω οτι λογω χριστουγεννων οι τιμες ανεβαινουν αντι να κατεβαινουν!!!

 

οντως...ελπιζω να μην συνεχισει ετσι σε ολες τι γιορτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτο οτι το galaxy S οσονουπω θα πεσει στα 200 ευρω το ακουω εδω και κανα μηνα, αλλα στο τελος ανεβαινει η τιμη του.

 

Γενικα η ελληνικη ραδιο αρβυλα τυπου "ακουσα οτι η τιμη του θα παει τοσο" σε συνδυασμο με το ελληνικο επιχειρηματικο δαιμονιο που επιτασει αυξηση τιμων στις γιορτες, κανουν εκρηκτικο συνδυασμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια που λεγαμε για 200 ευρω εδω στη Κυπρο το εβγαλε μια αλυσιδα στα 199, αποτι ειδα σημερα σε διαφημιστικο φυλλαδιο.

 

Και να φανταστειτε οτι τα προιοντα εδω εισαγονται συνηθως σε αρκετα υψηλοτερες τιμες απτης Ελλαδας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...