Προς το περιεχόμενο

Galaxy s 249 euro (Media markt)


ax1ss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To ξεσκίσαμε όντως στο offtopic. :P

 

Οntopic

Το λίγων ημερών galaxy S μου το ανέβασα για πώληση μιας και παρήγγειλα το kit για το atrix. Όποιος τυχόν ενδιαφέρεται pm me.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 716
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγώ πήρα δύο παιχνίδια απο amazon και τα αλάνια εδώ πέρα είχαν σκίσει τον σκληρό χαρτονένιο φάκελο για να δουνε τι έχει μέσα...και δεν παίζει να το έκανε κάποιος στην πολ γιατί ο ταχυδρόμος μου χτύπησε το κουδούνι...να μου πει ότι τον αφήνει έξω...πάλι καλά που δεν ενθουσιάστηκαν...έπρεπε να τον είχα βγάλει φωτό...

 

μου εχει τυχει. νομιζα αρχικα οτι ηταν καποιος "καλος" γειτονας πολ. μετα σκεφτηκα και τα ΕΛΤΑ βεβαια...

τους ρωτησα κιολας & μου επαν οχι φυσικα, μπορει να εγινε "κατα λαθος"

sorry για το off ( again)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο offtopic δε γινεται αποτι στις 2 τελευταιες σελιδες :D

Γιατι το λες αυτο ? Αααα τωρα που το θυμηθηκα να σας δωσω μια εκπλικτηκη συνταγη για βασιλοπιττα... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχαχα...παντως ΑΝ δει κανεις μειωση τιμης...καλο θα ηταν να κανει νεο thread B)

 

πλαισιο & multi/public δεν το φερνουν πια. αν γινει απο ΜΜ θα ειναι...

αν δεν εφερνε το neo, πιθανον να το εκανε η Voda το 200αρι :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει και το νεξους βεβαια στα 249 αντιστοιχο...αλλα με κολλαει η οθονη και δεν το παιρνω προσωπικα.οχι amoled και οχι gorilla glass. Ισως να μην ειναι τοσο σημαντικο ομως δεν ξερω δεν εχω εμπειρια απο smartphone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To gorilla glass Μετράει. Το βάζω στην τσέπη με κλειδιά, κέρματα κτλ κτλ και δεν καταλαβαίνει ΤΙΠΟΤΑ! Εννοείτε χωρίς screen protector.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει και το νεξους βεβαια στα 249 αντιστοιχο...αλλα με κολλαει η οθονη και δεν το παιρνω προσωπικα.οχι amoled και οχι gorilla glass. Ισως να μην ειναι τοσο σημαντικο ομως δεν ξερω δεν εχω εμπειρια απο smartphone

 

Και'γω ψηφιζω s-amoled+gorilla glass.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To gorilla glass Μετράει. Το βάζω στην τσέπη με κλειδιά, κέρματα κτλ κτλ και δεν καταλαβαίνει ΤΙΠΟΤΑ! Εννοείτε χωρίς screen protector.

 

Μετραει αλλα το Nexus περνει την ICS επισημα ενω το παλιο Galaxy S αγνωστο αν θα την παρει ! ( Τουλαχιστον επισημα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προχθες στο Μαρούσι το είδα €279 (αρκετά τεμάχια)

 

αγορα χθες απο το καταστημα στη θηβων με 249..εχει δεκαδες κομματια ακομα...να φανε και οι κοτες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγορα χθες απο το καταστημα στη θηβων με 249..εχει δεκαδες κομματια ακομα...να φανε και οι κοτες...

 

Και θα εχουν αρκετα γιατι ειναι δυσκολες εποχες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγορα χθες απο το καταστημα στη θηβων με 249..εχει δεκαδες κομματια ακομα...να φανε και οι κοτες...

 

Τα ειχα δει και εγω αυτα πριν κανα μηνα!

 

αφου οσοι θα τα επαιρναν πηραν τα neo & 2X...

ρωτηστε κανα προισταμενο μπας και πεσει η τιμη συντομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...