Προς το περιεχόμενο

Galaxy s 249 euro (Media markt)


ax1ss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απο πιο σατουρν δεν εχουν μεινει καθολου κομματια, ουτε μεδιαμαρκτ.

 

μεταφραση:

Απο πιο Saturn?

(Γιατι) δεν εχουν μεινει καθολου κομματια και (δεν βρηκα) ουτε στο MediaMarkt!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 716
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια κατα τις 3 περασα απο σατουρν. ειχε ακομα 15 κομματια. το πρωι ειχα παρει και μου χε πει 10 ο υπαλληλος και δεν μπορουσε να μου κρατησει ενα απο τηλεφωνου οποτε λεω θα παω αδικα αλλα τελικα εχουν μεινει πολλα κομματια και δεν φαινετε να φυγανε απο το πρωι. οσοι πιστοι προσέλθετε.

 

στο δια ταυτά. το πήρα και τώρα τι?

 

υπάρχει καποιο thread η faq απο το οποιο μπορει να ξεκινησει ενα android noob?

 

Και εδώ στο Insomnia έχουμε.

 

Samsung Galaxy S - νέα κορεάτικη ναυαρχίδα με android

 

μεταφραση:

Απο πιο Saturn?

(Γιατι) δεν εχουν μεινει καθολου κομματια και (δεν βρηκα) ουτε στο MediaMarkt!

 

Πυλαία( Θεσσαλονίκη )

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστευω θα κατατοπιστει ευκολοτερα στα threads του myphone.gr, γιαυτο και του στειλα link απο εκει ετσι ωστε να μην χρειαστει να βρει τις πληροφοριες που θελει μεσα απο το περασμα 210 σελιδων

 

Εννοείται, απλά επειδή το έχουμε αρκετά παιδιά στο Insomia, απαντάμε ακαριαία στις απορίες!

Μπαμ-μπαμ κατά το κοινώς λεγόμενον... :)

Βέβαια και στο myphone.gr γράφουμε πολλοί από εμάς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν μια ωρα ειχε 15 κομματια σατουρν συγγρου

To πρωι πηγε φιλος και μου το πηρε απο Συγγρου, ειχε αρκετα κομματια ακομα.

 

Λογικα θα παθω ενα τεχνολογικο σοκ απο το Nokia που απεκτησα καμια 3ετια πριν με 120ευρω παρακαλω. Ξεκιναω να χαζευω φορουμς τωρα, φαινεται να εχει τις απειρες δυνατοτητες για μενα τον ασχετο απο κινητα. Θα χω να ασχολουμαι πλεον :P

 

*Ο πωλητης απτο τηλ καλος γατος παντως. Τον παιρνω 9 το πρωι, μου λεει εχουμε καμια 10ρια ακομα στοκ ισως και λιγα παραπανω. Και εστειλα τον φιλο χαραματα να τρεχει να προλαβει. Tελικα το στοκ που ειχε (οπως καταλαβαινω απτο ποστ του el_el) μπορει να ηταν και 3πλασιο, αλλα επαιζε καλα το παιχνιδι του. Αν βλεπει κανας μανατζερ του saturn, στον συγκεκριμενο να μην κανει μειωση μισθου, ειναι καλος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν ήταν τεράστιο θα το είχα παρει κι εγω... αλλά δεν μπαίνει και καμία τσέπη

 

huh.gif ειναι ελαχιστα πιο μεγαλο απο το iphone..πλεον θεωρειται κανονικο αυτο το μεγεθος κατα τη γνωμη μου (122.4 x 64.2 x 9.9 mm)

iphone4-vs-galaxy-s-head.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...