Προς το περιεχόμενο

Galaxy s 249 euro (Media markt)


ax1ss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 716
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πήγα σήμερα στο media markt θεσσαλονίκης και...

 

 

Το πηρααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααάάάάά΄΄ααααααααααααάάάά!!!!!!! :mrgreen:

 

Πήρα πρώτα τηλ μου είπαν ότι θα μου κρατήσουν ένα και όταν πήγα ήταν το τελευταίο. Είπαν το απόγευμα θα φέρουν πάλι.

 

Σου είπαν μήπως πότε θα φέρουν άλλα? Εγώ πήρα τηλέφωνο σήμερα και στα δύο MediaMarkt Θεσσαλονίκης αλλά είχε τελειώσει. Με έβαλαν "και καλά" σε λίστα αναμονής και μου είπαν πως μάλλον μέχρι την Παρασκευή θα φέρουν κι άλλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου είπαν μήπως πότε θα φέρουν άλλα? Εγώ πήρα τηλέφωνο σήμερα και στα δύο MediaMarkt Θεσσαλονίκης αλλά είχε τελειώσει. Με έβαλαν "και καλά" σε λίστα αναμονής και μου είπαν πως μάλλον μέχρι την Παρασκευή θα φέρουν κι άλλα..

 

 

Επειδη πηγα απο εκει σημερα, οντος υπαρχει λιστα με τηλ, στις 2:25 ήμουν Νο 21.......Τωρα αμα γινει θαυμα εχει καλως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που στο καλό τα είχε τα Galaxy S στο Saturn; Πήγα χθες στις 6 το απόγευμα και είδα μόνο το Galaxy S Plus στα 449 νομίζω και το Galaxy SII στα 599 και σηκώθηκα και έφυγα χωρίς να ρωτήσω τίποτα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρασαν πολλά κινητά από τα χέρια μου (ποτέ όμως τα ακριβά όπως iphone κτλ) και πραγματικά είναι η πρώτη φορά που δεν μπαίνω στον κόπο καν να το πειράξω με custom rom κτλ. Είναι απίστευτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρασαν πολλά κινητά από τα χέρια μου (ποτέ όμως τα ακριβά όπως iphone κτλ) και πραγματικά είναι η πρώτη φορά που δεν μπαίνω στον κόπο καν να το πειράξω με custom rom κτλ. Είναι απίστευτο.

 

Σε λιγάκι θα λυγίσεις όπως κάναμε όλοι, δεν ανησυχούμε :) Το κινηυτό αυτό είναι εξαιρετικό και σε stock κατάσταση, αλλά γενικά είναι η χαρά του flasher :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερό κινητό και γω δεν το έχω πειράξει μόνο κάτι εφαρμογές του έχω κατεβάσει. Χθες παρήγγειλα μια θήκη από ebay και προστατευτικό για την οθόνη και περιμένω!! Η οθόνη πανέμορφη πάντως!! B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...