Προς το περιεχόμενο

Νομιμότητα/Ασφάλεια πηγών CD keys για Steam και όχι μόνο [CD key stores]


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπερα αγορασα απο το συγκεριμενο σαιτ http://www.kinguin.gr/!!το νεο batman arkham origins.Το εχει σε καλη προσφορα γυρω στα 12 ευρω(συγκεριμενα εδωσα 11.76)το αναφερω για οπιον ενδιαφερεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο g2a ειχα παρει πριν καιρο το Dirt 2 (αν θυμαμαι καλα) και ηταν ολα κομπλε αν εξαιρεσεις την αργη σχετικα αποστολη του κωδικου σε σχεση με αλλα sites.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο g2a ειχα παρει πριν καιρο το Dirt 2 (αν θυμαμαι καλα) και ηταν ολα κομπλε αν εξαιρεσεις την αργη σχετικα αποστολη του κωδικου σε σχεση με αλλα sites.

Εκτος οτι μου φαινεται το website λιγο "προχειρο" μπορεις να κανεις pre-order το reaper of souls στα 28ε καθως και το gta v για... pc στα 34ε, μου φαινονται λιγο υποπτα ολα αυτα αφου το gta δεν εχει ανακοινωθεί καν.. :P Τεσπα θα το αποφύγω προς το παρον και βλεπουμε.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει αγορασει κανεις απο το onlinekeystore.com ?

Ειχα αγορασει περσυ το kaspersky internet security 2013 χωρις κανενα προβλημα. Πληρωσα με paysafe και μου εδωσε κατευθειαν τον κωδικο

Βλεπω ομως οτι εχει πολλες αρνητικες για διπλα κλειδια, αθλιο support, και οτι αγοραζουν τα κλειδια με κλεμενες πιστωτικες. Θελω να το ξανα αγορασω μιας και ληγει σε λιγες μερες και φοβαμαι για αυτον τον λογο. Ακομα και με paypal δισταζω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μπορεί κάποιος που ξέρει να μου πεί αν το simplecdkeys.com είναι αξιόπιστο γιατί βλέπω ότι έχει το cod:ghosts στα 20£

Το τσίμπησα εγώ κανονικότατα αλλά μην κάνεις το λάθος. Το παιχνίδι είναι ΜΑΠΑ. Επιεικώς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...