Προς το περιεχόμενο

Official Windows 8 Tech Support Thread


Pantelwolf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδή είναι μεγάλο το trhead δεν μπόρεσα να διαβάσω και πολλά, οι δίσκοι γιατί τρέχουν συνέχεια;

Προσωπικά λίγο που τα είδα μου άφησαν θετική εντύπωση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλησπερα εκανα την εγκατασταση 8 οι πρωτες μου εντυπωσεις ειναι οτι ειναι ενα πολυ γρηγορο λογισμικο πολυ διναμικο και νωμιζω θα τα παει καλα ομως οταν τα εβαλα οι θυκες που παιρνουνε τα cd δουλευανε τωρα δεν τους βλεπει καν μονο την δισκετα βλεπει γιατι? να περασω οδηγους που εχω απο τα 7 για μητρικη? τι να κανω? δουλευανε αλλα οταν εβαλα οδηγους για καρτα ηχου προφανως κρασαρανε τι γινεται τωρα? ολα τα αναγνωριζει εκτος απο την καρτα ηχου βρηκα οδηγους το θεμμα ειναι τι γινεται με τις θηκες που παιρνουνε τα cd κοινως τις (σιντιερες) περιμενω τις απαντησεις σας ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλησπερα

 

 

1)αντιμετωπισα πρωβλημμα με τις θυκες των cd δεν δουλευουν καν για να δουλεψουνε επρεπε να βαλεις το cd των windows 8 και να κανεις επανεκινηση μετα τους εβλεπε, οταν εκλεινες τον υπολογιστη και τον ανοιγες την αλη μερα μετα τους εχανε

 

2) οσοι εχετε καρτα ηχου ασους δεν εχει οδηγους, οποτε η καρτουλα δεν δουλευει

 

3) ασυμβατοτητα σε λιγα παιχνιδια οπως (f1 2011, gta iv) αλλο δεν δοκιμασα αλλα κανα 2 αλλα επεζαν εκεινα οπως το crysis

 

ειπα πιο πανω οτι μ αρεσαν αυτο ειναι αληθεια αλλα θελουνε δουλεια ακομα μην ξεχναμε οτι ειναι η εκδοση beta ακομα, θελω να πιστευω οτι θα αλλαξουνε οταν βγουν και δεν θα ειναι ετσι οποτε θα περιμενουμε, ολα αυτα τα πρωβλημματα που βρηκα στα 8 δεν αλλαξαν την γνωμη μου η οποια φυσικα ειναι θετικη μ αρεσαν παρα πολυ σαν λογισμικο αλλα εχει δρομο για να γινει τελειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ωραίος tritona. Έχω βάλει όλες τις εκδόσεις μέχρι τώρα, πάντα με τα προβληματάκια τους. Ελπίζω να ήμαστε πλέον σε πολύ καλύτερο δρόμο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας εχω netbook και σκεφτομαι να κατεβασω τα windows 8 πως γινετε να τα κανω κατευθειαν install χωρις να χρειαστει να τα περασω σε cd/dvd ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη τεσταρω τις δυνατοτητες του desktop ui σε touch χρηση(μονο με τα δακτυλα),για πεστε καποιες εφαρμογες που θεωρητε πολυ δυσχριστες,εως ακαταταληλες για touch σ'αυτο το περιβαλλο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μου παίρνει και πολύ ώρα, άρα δοκιμάζω. Θα είναι το main λειτουργικό μου αν δεν έχει πρόβλημα. Είχα ελάχιστα με την CP και ελπίζω τώρα να μην έχω κανένα.

Πρέπει να κάνω format γιατί έχω κάνει μερικές βλακείες τώρα στο win7 μου και επειδή συμπίπτει με την rc δεν θα βάλω ξανά win7.

 

Edit: Άλλωστε τώρα καλοκαίρι δεν κάνω και τίποτα σοβαρό στο pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...