Προς το περιεχόμενο

Official Windows 8 Tech Support Thread


Pantelwolf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φίλε μου δυστυχώς δεν μου έρχεται κάποια άλλη ιδέα για το τι μπορεί να φταίει και πως μπορεί να λυθεί...

 

Ελπίζω να σε βοηθήσει κάποιος άλλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω το βλεπω δυσκολο να λυθει, ίσως να κάνω κανά refresh , δεν ξερω ανα παιζει ρολο το οτι τα περασα με upgrade , αν και τις πρωτες μερες δουλευαν κανονικα στη πορεια κατι δεν πηγε καλα, ξεχασα να πω ότι τα μόνα apps που ανοιγουν ειναι τα store, internet explorer, music, videο

 

capturlyl.jpg επισης στο msconfig στην καρτελα boot εμφανιζει ως windows7 απο τα οποια εκανα upgrade σε windows8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το προβλημα λυθηκε, εκανα reinstall τα apps που δεν ανοιγαν και τωρα ανοιγουν μια χαρα, εκανα επισης uninstall το Norton ισως και αυτο να δημιουργουσε προβλημα το ειδα και στο google σε αναζητηση που εκανα ,

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά να ρωτήσω κάτι έχω εγκατάσταση τα win8 sto laptop σαν κύριο λειτουργικό έχω την πρώτη δωρεάν έκδοση που βγήκε τον Ιούνιο τον οκτωμβριο που θα βγει η επίσημη έκδοση θα μπορώ να την αγοράσω και να την εγκαταστήσει σαν αναβάθμιση σας ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω θέμα με τον ήχο μου. προσπάθησα να το διορθώσω αλλα δεν κατάφερα κάτι. Λέει οτι η συσκευή είναι αποσυνδεμένη

συνέβη εντελώς ξαφνικά, χθες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο που τον απεγκαθιστώ? προσπάθησα να τον εγκαταστήσω χωρις ιδιέτραιρη επιτυχία

-Θα πας τον κέρσορα, τέρμα δεξιά στην επιφάνεια εργασίας.

-Θα πληκτρολογήσεις στην αναζήτηση, "device manager" ή "διαχείρηση συσκευών".

-Θα επιλέξεις στη μπάρα "settings" ή "ρυθμίσεις" για να σου εμφανίσει τον διαχειριστή συσκευών.

-Στο παράθυρο που θα ανοίξει, επιλέγεις τη καρτέλα "driver" ή "πρόγραμμα οδήγησης".

-Εκεί, στο κάτω μέρος, θα βρείς την επιλογή "uninstall" ή "απεγκατάσταση".

 

Με τον ίδιο ακριβώς τρόπο, θα κάνεις και την εγκατάσταση του νέου οδηγού χειροκίνητα, επιλέγοντας όμως "install" ή "εγκατάσταση"...

 

 

 

 

Υ.Γ. Συγγνώμη για τη καθυστερημένη απάντηση, είχα ξεχάσει να βάλω συνδρομή :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοίγω ένα app από το Metro , πιάνει όλη την οθόνη , για να το κλείσω βγαίνω πάλι στην επιφάνεια του metro από εκεί μπαίνω στο desktop πάω τον δείκτη αριστερά εμφανίζεται η μπάρα με τις εφαρμογές που είναι ανοικτές και το κλείνω . Υπάρχει ποιο σύντομος τρόπος από αυτόν που περιέγραψα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοίγω ένα app από το Metro , πιάνει όλη την οθόνη , για να το κλείσω βγαίνω πάλι στην επιφάνεια του metro από εκεί μπαίνω στο desktop πάω τον δείκτη αριστερά εμφανίζεται η μπάρα με τις εφαρμογές που είναι ανοικτές και το κλείνω . Υπάρχει ποιο σύντομος τρόπος από αυτόν που περιέγραψα?

Πήγαινε τον κέρσορα πάνω αριστερά, επέλεξε το desktop και πριν πάρεις τον κέρσορα, πάτα δεξί κλίκ και close

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...