Προς το περιεχόμενο

Official Windows 8 Tech Support Thread


Pantelwolf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γίνεται όμως να τα βάλεις, χωρίς να το έχω δοκιμάσει προσωπικά. Επειδή δεν ξέρω αν το site που φιλοξενεί τον τρόπο είναι εντός των ορίων, σου στέλνω pm...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά να κάνω 2 απλές ερωτήσεις:

1) Έχουν όντως φτάσει στην RTM (Final) edition τα Windows 8;; Έχω βρει ψάχνοντας στο δίκτυο Windows 8 RTM εκδόσεις, αλλά λέω μήπως είναι fake.

2) Εφόσον έχουμε φτάσει σε RTM Final edition των Windows 8 Pro x64, μπορώ να κάνω εύκολα εγκατάσταση των Windows 8 με dual boot, ώστε να αφήσω εγκατεστημένα και τα Windows 7 Ultimate x64 που έχω, και να επιλέγω στην εκκίνηση ποια Windows θα φορτώσω;;

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ενημερώσεις παρακαλώ στο τελευταίο restart!

 

Και μια ακόμα παρατήρηση.Από την RTM και μετά είναι εντυπωσιακή σε σχέση με τις preview versions που είχαμε δει , η υποστήριξη hardware, που σημαίνει σημαντικό εμπλουτισμό των windows με καινούριους drivers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ενημερώσεις παρακαλώ στο τελευταίο restart!

Εγώ παιδιά έχω την Enterprise Edition Build 9200 που είναι Evaluation Copy για 90 ημέρες και η μόνη ενημέρωση που βγήκε αφορά το Windows Defender.

Επίσης έχω ένα περίεργο πρόβλημα με τον Device Manager. Συγκεκριμένα, δεν υπάρχει πουθενά ερωτηματικό εκτός από μία καταχώριση όπου υπάρχει ένα κίτρινο θαυμαστκό στο "Other Devices" - "Coprocessor".

Τί στο καλό μπορεί να είναι αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά και εγώ έχω ένα unknown device (στα windows 7 αν θυμάμαι καλά είχα 3, οπότε έχουμε βελτίωση).

Σε εμένα για την ακρίβεια πάει ως εξής : "Other devices" - "Unknown device"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος θέλει να απενεργοποιήσει τα σπαστικά watermarks, ας κοιτάξει εδώ.

 

Στο πέμπτο post έχει τα αρχεία που χρειαζόμαστε.

 

http://forums.mydigitallife.info/threads/36012-How-To-Remove-All-Watermarks-from-Windows-8-RTM-s-x86-amp-x64?p=617058&viewfull=1#post617058

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...