Προς το περιεχόμενο

Ultra-Mini 1080P Full HD Media Player $29.99


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα

διαβαζει μεγαλα αρχεια mkv πανω απο 18-20 GB ;

εχει επιλογη Greek για τους srt υποτιτλους η' utf-8 και τους εμφανιζει;

διαβαζει αλλα φορματ υποτιτλων π.χ idx-sub ;

εχει δοκιμασει καποιος ταινια 3d side by side mkv γιατι πριν η τηλεοραση μετατρεψει την ταινια σε 3d υπαρχουν δυο ιδιες εικονες μια δεξια μια αριστερα που εχουν η καθε μια τους ιδιους υποτιτλους αλλα σε φορμα idex-sub

 

ευχαριστω

 

Μου απαντησε ο κινεζος και μου λεει οτι το προβλημα ειναι στην HDMI της τηλεορασης και οτι πρεπει να φτιαξω την τηλεοραση, ασχετα αν εγω του εξηγησα οτι στην ιδια τηλεοραση ότι και να συνδεσω στην HDMI θυρα δουλευει τελεια.

Τελος παντων σταματαω να ασχολουμε αλλο.Αν καποιος βρηκε λυση σε παρομοιο προβλημα ας το ποσταρει μπας και βγαλουμε και εμεις καποια ακρη.

 

 

 

 

ιδιο προβλημα με εναν Seagate go flex media player σε μια Sony led hx850 55"στην μια HDMI επαιζε στην αλλη HDMI μαυρη οθονη σε μια αλλη Sony led 47 " full hd και στις 2 HDMI πρωτα εκανε πρασινη εναρξη και μετα τιποτα σε μια lg 32"full hd στις 2 HDMI τιποτα στην τριτη επαιζε κανονικα και σε ολες τις τηλεορασεις DVD και pc παιζουν κανονικα .

σε ολα τα service που πηρα δεν μπορουσαν να το εξηγησουν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • Απαντ. 451
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα, εάν κάποιος χρήστης του media player κατάφερε να το συγχρονίσει με το τηλεχειριστήριο του Lidl (SilverCrest), θα του είμαι υπόχρεος να δημοσιοποιήσει τον κωδικό της συσκευής για τον συγχρονισμό. Είχα την ατυχία να μου χαλάσει το τηλεχειριστήριο πριν την λειτουργία εκμάθησης του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, εάν κάποιος χρήστης του media player κατάφερε να το συγχρονίσει με το τηλεχειριστήριο του Lidl (SilverCrest), θα του είμαι υπόχρεος να δημοσιοποιήσει τον κωδικό της συσκευής για τον συγχρονισμό. Είχα την ατυχία να μου χαλάσει το τηλεχειριστήριο πριν την λειτουργία εκμάθησης του.

Το πήρε 1 φίλος αλλά δεν ταιριάζει. Χάνει συνέχεια την εκμάθηση αλλά και όταν δεν την χάνει δεν δουλεύουν όλα τα πλήκτρα.Ο φίλος μου παράτησε του Lidl και δουλεύει το αυθεντικό προσέχοντάς το πάρα πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Παρε αυτο http://www.ebay.com/itm/1080P-Mini-HDD-Media-Player-MKV-H-264-RMVB-Full-HD-with-HOST-USB-SD-Card-Reader-/370847100379?pt=AU_MultiFormatMediaPlayers&hash=item565835addb για το οποιο απο ενα σημειο και μετα γινεται κουβεντα στο συγκεκριμενο θεμα.

Το εχουμε παρει πολλοι απο εδω μεσα κι αν εχεις αποριες ξεκινα να διαβαζεις μερικα post πιο πισω και θα σου απαντηθουν ολες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενα acryan playon hd mini ,να το παρατησω γι αυτο?

Το μονο που μπορω να σου πω για το συγκεκριμενο ειναι οτι παιζει τα παντα το εχω λιωσει στις ταινιες και τα εχει βγαλει τα χρηματα τους εις δεκαπλουν. :-)

Πραγματικα ειναι ΣΚΥΛΙ και για 20 ευρω αξιζει να εχει ο καθενας ενα τετοιο μαραφετακι ακομη και για δευτερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μονο που μπορω να σου πω για το συγκεκριμενο ειναι οτι παιζει τα παντα το εχω λιωσει στις ταινιες και τα εχει βγαλει τα χρηματα τους εις δεκαπλουν. :-)

Πραγματικα ειναι ΣΚΥΛΙ και για 20 ευρω αξιζει να εχει ο καθενας ενα τετοιο μαραφετακι ακομη και για δευτερο.

αν κ ειμαστε οφτοπικ,με ενδιαφερουν οι υποτιτλοι αρκετα.βρισκεις καποιον,τον πετας μεσα ,τον διαλεγεις τον μεγεθυνεις κτλ?υπαρχουν επιλογες δηλαδη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν κ ειμαστε οφτοπικ,με ενδιαφερουν οι υποτιτλοι αρκετα.βρισκεις καποιον,τον πετας μεσα ,τον διαλεγεις τον μεγεθυνεις κτλ?υπαρχουν επιλογες δηλαδη?

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το συγκεκριμένο λινκ/πωλητή το πήρατε?

Το ειχαμε παρει απο tomtop http://www.ebay.com.au/itm/1080P-HDMI-SD-USB-HD-Mini-Media-Player-MKV-RM-RMVB-/200619690703

Δεν θυμαμαι αν το link ειναι ακριβο το ιδιο(δεν νομιζω) αλλα ο πωλητης ηταν σιγουρα αυτος.

 

 

edit:Κοιτα εδω http://www.ebay.com/sch/TV-Video-Home-Audio-/32852/i.html?_from=R40&_nkw=1080P+HDMI+SD%2FUSB+HD+Mini+Media+Player+MKV%2FRM%2FRMVB&=&rt=nc&LH_ItemCondition=1000 ολα σχεδον ειναι απο αυτον τον πωλητη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια απο εικονα ειναι καλη?

Ενδιαφερομαι γιατι η τηλεοραση στο σαλονι δεν εχει θυρα usb και σκεφτομουνα να αγορασω ενα απλο dvd pay μονο και μονο για την θυρα του.

Τα παιζει ολα και εξωτερικους υποτιτλους.

Ευχαριστω

 

edit

Τωρα διαβασα λιγο και τα προηγουμενα ποστ και βρηκα της απαντησεις που θελω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...