Προς το περιεχόμενο

-10ΕΥΡΩ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΓΙΑΣΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ Me&home του Getitnow.gr


sinnaig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 223
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators

Mε καλεσαν και εμενα πριν λιγο. Ειχα κανει 3 παραγγελιες, μου εξηγησαν τι ισχυει οποτε τους ειπα απλα πως προκειται απλα για μενα και αλλα δυο ατομα που ειναι στο σπιτι μου, οποτε δεν υπηρξε καποιο προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα ωραίος.

 

εγώ ένα πράγμα πήρα μόνο, αλλά με έχουν γράψει, ακομα καταχωρήθηκε λεει απο χθες, ουτε ενημέρωση οτι ειναι διαθέσιμο, οτι θα σταλεί τοτε κτλ.

 

πάντα έτσι είναι το Getit;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγα το πηρα ηρθε σε ενα 24ωρο. τον κωδικο με ρωτησε μονο και αν ειμαι ο κυριος ταδε! πληρωσα και εφυγα! (στο eshop το περημενα 6 μερες και ελεγε οτι κανουν ελεγχο διαθεσημοτητας και ηταν 5ευρω ακριβοτερο!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πηραν το πρωι τηλ οτι ειναι ετοιμη η παραγγελια. Παω απο εκει μολις πριν απο 20 λεπτα και μου ειπαν οτι η παραγγελια ηταν ακυρη. Και εχουμε παραγγειλει ολοι στην οικογενεια. Ο λογος μου ειπαν που ακυρωσαν την παραγγελια ειναι γιατι δεν εχουμε ξεχωριστο σταθερο τηλεφωνο. Αυτοι οριζουν ως φυσικο προσωπο διαφορετικο ονοματα, mail account και διευθυνση. Και ειναι μια προσφορα ανα φυσικο προσωπο.

 

Τελικα μου εδωσαν την δικια μου παραγγελια στο ονομα μου αλλα εκκρεμουν αλλες 4 για διαφορετικα ατομα που ακυρωσαν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο εγω πηγα ρε συ οπως περναγα μετα την δουλεια. Ηλπιζα οτι θα μπορουσα να παραλαβω για ολους αλλα δεν το βλεπω. Το πολυ πολυ να αφησουν μια προσφορα για καθε ατομο της οικογενειας αλλα μαλλον πρεπει να κανουμε φασαρια για να μας το δωσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα το "μια προσφορα για καθε ατομο της οικογενειας" ειναι και το σωστο, γιατι λες "το πολυ-πολυ"? Δηλαδη ποσα 10ευρα ηθελε να παρει ο καθενας σας;

Εδω φαινονται και οι γελοιοτητες παντως του καθε λαλακα getitnow. Στο Public το πρωι ο αλλος πηγε με 20 κουπονια (που παλι ισχυε το "1 ανα ατομο") και δεν του 'παν τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πήραν και εμένα τηλέφωνο να διαλέξω 1 από τις 3 παραγγελείες που είχα κάνει με το ίδιο όνομα...

 

αυτό έγινε αφού πρώτα σου είχε έρθει μήνυμα επιβεβαίωσης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εμενα μου ακυρωσαν μια εκ των δυο παραγγελιων που ειχα βαλει ιδιο ονομα και με πηραν τηλ να επιλεξω μια απο τις δυο.

Ωστοσο με ενημερωσαν οτι εχω κανει και αλλη μια σε αλλο ονομα(οχι επιθετο ομως) και οτι θα σταλει κανονικα.

Φυσικα τους ειπα οτι προκειται για τον πατερα μου και θα την στειλουν κανονικα.

Κ μολις τωρα βρηκε και η μανα μου ενα βιβλιο να παραγγελει.Ευκαιρια να αγορασουμε καποια βιβλια που θελαμε εδω και καιρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγω τι να πω? 1 μονο "fake" account φτιαξα το πρωι και ουτε κληση... εσβησαν την παραγγελια auto :mad:

 

φανταζομαι καποιοι θα φτιαξανε 10+ accounts. μαζι με τα ξερα...

φαγανε πακετο στο getit, νομιζαν ολοι θα γεμιζαν απο ενα καλαθι 100+ €

Επεξ/σία από ipal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα εμας θα μας στειλουν 3 απο τις 5. Σε επικοινωνια που εια μαζι τους το δεχτηκα για να τελειωνει το θεμα (οχι οτι μας χαλαει).

 

Η αληθεια ειναι οτι καναν παλι γκαφα και αλλες εταιριες θα την καναν με ψηλα πηδηματακια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...