Προς το περιεχόμενο

Mac OS X on x86 / Εγκατάσταση Mac OS X σε PC


tmavr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οχι για ειχε

 

1.telephone modem

2........

3.DSL modem

4.not internet ... .

 

το 2 και 3 δεν μοπουσα να το πατησω αν παταγα το 1 μου ζηταγε το αριθμο IPSN κατι τετοιο ργω πατησα το not internet τωρα για το πληκτρολογιο ποιο να επιλεξω ;

πληκτρολογιο τα pal επελεξε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν εχει PAL εχει U.S. america εχει european που εβαλα και japan

 

 

 

εκανα μονο εγκατασταση το πακετα που ελεγε driver ολα που ειχε hxo - ethernet -vga κ.α.

 

οταν ολοκληροθηκε που ειπε να επειλεξω ποια καρτα ηχου εχω και μετα μου ειπε να κανω επανακινηση εκανα και μετα βγαζει αυτην την εικονα συνεχεια οποια επιλογη και αν διαλεξω στο εικονηδιο του snow leopard δειχνη το μηλο και εκει που παει να ολοκληρωθη σκουρενη ο φοντος και εμαφανιζει αυτο γιατι ;;;

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχει PAL εχει U.S. america εχει european που εβαλα και japan

 

 

 

εκανα μονο εγκατασταση το πακετα που ελεγε driver ολα που ειχε hxo - ethernet -vga κ.α.

 

οταν ολοκληροθηκε που ειπε να επειλεξω ποια καρτα ηχου εχω και μετα μου ειπε να κανω επανακινηση εκανα και μετα βγαζει αυτην την εικονα συνεχεια οποια επιλογη και αν διαλεξω στο εικονηδιο του snow leopard δειχνη το μηλο και εκει που παει να ολοκληρωθη σκουρενη ο φοντος και εμαφανιζει αυτο γιατι ;;;

 

 

πατα το power του υπολογιστη σου να κλεισει και ξανα ανοιξε τον|! τοτε μπουταρε με -x αντι για κανονικο boot και κανε backup! μη μου πεις οτι τα εγκατεστησες ολα απο το multibeast!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλι τα ειδια κανει απο το multibeast μονο το κομματι με τα driver εγκατεστησα και στο τελος μου ειπε ΟΚ τωρα τι κανω που δεν ανοιγη ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πατα το power του υπολογιστη σου να κλεισει και ξανα ανοιξε τον|! τοτε μπουταρε με -x αντι για κανονικο boot και κανε backup! μη μου πεις οτι τα εγκατεστησες ολα απο το multibeast!

 

ναι τα ειχα εγκαταστησω ολα και ξανα εκανα format τα παρεσα ολα μια χαρα και επεεξα ολα απο το customize εκτος απο τις γλωσσες και μετα οταν ολοκληρωθηκε παλι το ιδιο προβλημα με το internet ειχα και εκα εγκατασταση με το multibeat ορισμενα πραγραμματα απο τα driver αλλα τιποτα και μετα τα εγκατεστησα παλι ολα μου εβγαλε ενα σφαλμα στην εγκατασταση στο τελος και μετα παλι δεν μπενει οποτε παλι για format μπορεις να μου πεις τι να εγκαταστησω απο εκει ;

 

ευχαριστω πολυ για την βοηθεια σου

 

-------------edit--------------------------

 

βρεικα αυτον τον υπεροχο οδηγο ειναι 36 λεπτα αλλα αξηζουν !!!!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=pqEXCCLSIlQ&feature=youtube_gdata

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εψαξα αλλα δεν βρηκα με ποια εκδοση να προσπαθησω,για βοηθα λιγο αν θες

αν δεν βαριεσαι εχει αρκετους οδηγους εδω στο παρον threat

εγω βαριεμαι να το ψαξω να στο δειξω :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...