Προς το περιεχόμενο

Ανακοινώθηκε το iPhone 4S, στην Ελλάδα μέχρι τέλος του χρόνου


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 443
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μιλάει ο άλλος στο iPhone του :lol:

 

-"iPhone πες μου τι ώρα είναι?"

-"Ωρα να αγορασεις ρολόι"

Ο tsak norris επινοησε αυτη την τεχνολογια.Ρωταγε το τηλεφωνο τι ωρα ειναι κ αυτο του απανταγε απο εποχη iphone 1 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχαχ....αυτο ειναι ολο?χαχαχαχα.....μονο για την gpu μπορω να πω οτι μου αρεσε....εννοειται πως θα προτιμουσα το SGSII.....για να δουμε τωρα τι θα μας πει σε λιγες μερες η Samsung με την Google για την ναυαρχιδα τους....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Ελλάδα θα ερθει τα χριστούγγενα (στην καλύτερη περίπτωση)

Δεν βρίσκω το λόγο αν κάποιος θέλει (A)i-phone να μην πάρει με μειωμένη τιμή το 4 αντί το 4s

αφού πιθανότατα το καλοκαίρι του 2011 (τότε λήγουν και τα πρώτα 2ετη συμβόλαια στην αμερική) θα βγει το 5 με μεγαλύτερη οθόνη κτλ.

 

Πάντως στην παρουσίαση θαυμασα πως πουλήσανε φύκια (ΣΙΡΙ) για μεταξωτες κορδέλες

Γέλασα με την αναφορά σε ελληνικά εστιατόρια (αλήθεια υπάρχουν 14?) και θαυμασα

το ipod nano με λουράκι, τέλειο για ρολοι και για γυμναστηριο (+Νike)

 

χωρις τον απατεώνα τον steve το "γεγονός" εχασε πολύ σε λάμψη

 

Ειναι σαν τα μεγάλα ροκ συγκροτήματα που αλλάζουνα τραγουδιστή, το ονομα μονο ειναι το ίδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά απογοήτευση . Πραγματικά ξενερα είχα πουλήσει το 4 εδώ και 4 με 5 μήνες που είχαν αρχίσει οι φήμες για iPhone 5 και ένα ποιο φτηνό iPhone 4s και το καθυστερούσαν μήνα με μήνα για ποιο λόγο ;; Για να βγάλουν ένα ηδιο σε καλούπι Κινητο ;; Τι παπάρες είναι αυτές ;;;; Σκέτη καλακιαα!!! Θα χαρώ να μην πουλήσει τπτ !!!! Να παγώσουν οι πωλήσεις iPhone 4s λέγανε για 4 άρα οθόνη ποιο λεπτό home button touch πολαπλων χρήσεων . Αρχ.....δια !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιταξτε η ακρα μυστικοτητα που ειχε το πραγμα και η φημες ενα καλο εκανε μονο στην apple ανεβασε την τιμη της στο χρηματιστηριο και πουλησε ακριβα της μετοχες της.Τωρα μετα την παρουσιαση που σιγουρα θα επεσε η μετοχη δεν την νοιαζει.Αυτο ηταν ολο το κολπο εφοσον δεν ηταν και ο jobs να παρουσιασει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οθονη η ιδια (3.5 εχουν κινητα απο 100 ευρω), ram 512 (τοσο εχει και το ZTE Blade μου που αγορασα 150 ευρω και τωρα εχει 100), καναν την καμερα ισαξια με τον μέσω ορο των περσινων κινητων. Οσοι το παρουν μπραβο δεν μπορω να σας πω κατι που δεν εχετε ξανακουσει γι αυτην την τρισαθλια εταιρια με μεσσαιονικες τακτικες σκοταδισμου μεσω μηνύσεων. Οσοι παλι ειχατε το 4 και αγορασετε και αυτο, καλυτερα να τα δωσετε για να σωθει η ελλαδα γιατι προφανώς σας περισσεύουν. Αν δεν τοτε σας λυπαμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεγαλη απογοητευση περιμενα περισσοτερα απ την apple αλλα αυτη ειναι η μαγκια της apple!!

να μην σου δινει τπτ κ να τα σκας..κ να περιμενεις..

ουτε ραδιοφωνο

μπλοκαρισμενο bluetooth

το ξυπνητηρι αραγε θα λειτουργει οταν το κλεινεις η για αλλη μια φορα θα εχει γινει πατατια???

η καμερα θα εχει ουσιαστικη βελτιωση η θα ανεβουμε Mp και οταν θα βγαζουμε προσωπα θα φαινονται σαν 2 Mp??

 

και τελος πως θα ξεχωρισει ο καπιταλας νεοπλουτος -νεοφτωχος ελληνας αν το 4s ειναι εξωτερικα σαν το 4 ????

μεγαλο fail!! εχω γινει !!αντιphone!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τελος πως θα ξεχωρισει ο καπιταλας νεοπλουτος -νεοφτωχος ελληνας αν το 4s ειναι εξωτερικα σαν το 4 ????

μεγαλο fail!! εχω γινει !!αντιphone!!

 

xexexe καλο :-)

νομίζω είπες την ποιο σωστή φράση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μετά υποθέτω θα υπάρχει πάρτι... όλοι μαζί όμως... και οι Android fans που νιώθουν λιγάκι ακόμα ότι έχουν τα καλύτερα κινητά της αγοράς (έστω κι αν είναι τόσο δύσκολο να κάνεις απλά πράγματα χωρίς να κατεβάζεις καντήλια) και οι Apple fanboys (σημ. fan όπως ο οπαδός κι όχι fun όπως η διασκέδαση, αν και το διασκεδάζουν λίγο νομίζω) που επιτέλους ελπίζουν σε μια χρονιά χωρίς προβλήματα διαθεσιμότητας...

 

Σοβαρά τώρα, όπως είχε πει και η ίδια η Apple, τα διετή συμβόλαια έχουν την έννοια ότι δεν περιμένουν ότι κάποιος θα αλλάζει κινητό κάθε χρόνο, αλλά κάθε δύο και πάνω...

Επίσης, έχουμε ξαναπεί, μην μένετε στις περγαμηνές... δεν είναι μόνο η RAM και οι πυρήνες που κάνουν ένα iPhone αυτό που είναι... είναι μωρέ να... που δουλεύει... δεν ξέρω αν μπορώ να γίνω πιο σαφής... απλά δουλεύει... αλήθεια... χωρίς κολλήματα, προβλήματα, κλπ...

Οπότε μέχρι τώρα με το iPhone 4 μου, δεν έχω ακόμα ανταγωνισμό... όχι να είμαι και πίσω... και το ξέρω ότι δεν έχω γιατί ο ανταγωνιστής έρχεται στα μούτρα σου να σε ανταγωνιστεί... ειδικά όταν είσαι πρώτος...

Δεν λέω ότι αξίζει να πάει κάποιος από το 4άρι στο καινούργιο... από οποιοδήποτε άλλο κινητό όμως...

Και όσον αφορά τις φωνητικές εντολές, επειδή κάποιος πριν το ανέφερε και προφανώς δεν πρόκειται να δει την παρουσίαση για να καταλάβει... Και πριν από χρόνια τα κινητά είχαν φωνητικές εντολές, που όμως έπρεπε να ηχογραφήσεις... εδώ δεν χρειάζεται...

 

Είναι όμως αργά... άντε και καλή διασκέδαση σε όλους μας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είναι μόνο η RAM και οι πυρήνες που κάνουν ένα iPhone αυτό που είναι... είναι μωρέ να... που δουλεύει... δεν ξέρω αν μπορώ να γίνω πιο σαφής... απλά δουλεύει... αλήθεια... χωρίς κολλήματα, προβλήματα, κλπ...

 

OXIIII δεν έχει κανένα πρόβλημα τι λές :mrgreen:

 

http://www.youtube.com/watch?v=BuPPDUaV1I0&feature=related

 

Εντάξει όμως δεν είναι εκεί το θέμα.

Κοινή λογική ρε παιδιά όταν αγοράζουμε ένα καινούριο τηλ. θέλουμε ένα καινούριο τηλ. στα μάτια μας αν οριμένοι δεν θέλετε τα specs αυτό τουλάχιστον κανείς δεν μπορεί να το αρνηθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν μιλατε για καλυτερα κινητα να λαμβάνετε υπόψιν σας τα apple fan-boys(lol), οτι στα λεφτά του iphone παίρνεις ενάμιση καλυτερο android, οχι ενα.Γιατι ολοι ξεχνανε το value for money? πραγματικα, μονο στα ελληνικα φορουμ. VIVA LA IMF!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...