Προς το περιεχόμενο

Ανακοινώθηκε το iPhone 4S, στην Ελλάδα μέχρι τέλος του χρόνου


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τις τιμες ομως τις ειδες? Η APPLE ΓΊΝΕΤΕ ΦΤΗΝΗ! Το πιο ακριβο 400$, το 4 99$ και το 3GS το χαριζουν κυριολεκτικα! Δεν υπαρχει!

 

γιατι το sgs 2 ειναι ακριβο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 443
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τις τιμες ομως τις ειδες? Η APPLE ΓΊΝΕΤΕ ΦΤΗΝΗ! Το πιο ακριβο 400$, το 4 99$ και το 3GS το χαριζουν κυριολεκτικα! Δεν υπαρχει!

 

Φίλε οι τιμές είναι οι ίδιες (650+ ευρώ). Οι παραπάνω τιμές ειναι για 2ετή συμβόλαια -στην AT&T αν δεν κάνω λάθος-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντος βλέπω ότι μόλις έχει τελειώσει η παρουσίαση του iphone 4s και όλοι ρωτούν σχετικά με το πότε βγαίνει το ipohne 5 αυτό λέει πολλά!!!

 

Ότι όλοι θα ήθελαν κάτι καλύτερο; :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις τιμες ομως τις ειδες? Η APPLE ΓΊΝΕΤΕ ΦΤΗΝΗ! Το πιο ακριβο 400$, το 4 99$ και το 3GS το χαριζουν κυριολεκτικα! Δεν υπαρχει!

αξίζει ένα χαμόγελο αυτό το σχόλιο

 

:mrgreen:

 

χασμουρητά, χασμουρητά από την παρουσίαση, τα λέτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγηκε για κατεβασαμα το iΟS 5 GM ..

Μετα βγαινει η official.

Εχει δοκιμασει κανεις σε 3gs την 5 ??

Nα την βαλω ?

 

δεν θα το δοκιμαζα.! απλα θα σερνεται.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα το δοκιμαζα.! απλα θα σερνεται.......

 

Δε ξερω.Η λογικη αυτο λεει αλλα καλυτερα να μας πουν ατομα που το εχουν δοκιμασει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ρε φιλε και την καλυτερη οθονη της αγορας.! ελεος.! και εγω τεσσαρι εχω, αλλα για κοιτα του s2 να σου φυγουν τα ματια.! ελα τωρα............

 

Με το S2 όντως δεν έχω παίξει ποτέ, αλλά δε νομίζω να πάθω κανένα πολιτισμικό σοκ. Δεν αμφιβάλλω ότι θα είναι καλύτερη. Αλλά όχι τόσο καλύτερη όσο αυτή του iPhone 4 όταν κυκλοφόρησε σε σχέση με τον τότε ανταγωνισμό.

 

Και κάποιοι άλλοι πάνω μου έδειξαν κινητά με... 5-10% παραπάνω ανάλυση από του iPhone 4. Ναι, ένα κλικ καλύτερα, και; Σιγά τα λάχανα. Όταν βγήκε το iPhone 4 είχε τη διπλάσια και βάλε ανάλυση σχεδόν από ότι κυκλοφορούσε. Jaw drop κανονικό για όποιον το πρωτόπιανε. Από το iPhone 3GS μάλιστα, είχε 400% παραπάνω pixels. Ε, εκεί εντυπωσιάζομαι. Όπως θα πω και respect αν βγάλει η Sammy π.χ. κινητό ανάλυσης 1920x1080. Ή αν κάνει γενικά κάτι που να διαφέρει αισθητά, όχι εξυπναδούλες ίσα-ίσα για να δίνουμε τροφή σε πορωμένα παιδάκια να λένε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα...καιροφυλαχτεί πια η Samsung και οι φίλες της!

 

Κακό αυτό για τον ανταγωνισμό το σημερινό πάντως... ΟΚ θα βγάλουν το τρελό μοντέλο όλες αυτές αλλά μέχρι εκεί πιστεύω εγώ... Θα φάει μεγάλη σκόνη το 4s και δεν θα υπάρχει και λόγος να μπουν σε άλλα έξοδα...

 

Η εκτός αν δουν το αναμενόμενο όλοι να πάνε σε αγορά νέου κινητού ( - Apple ) και να αναβαθμίζουν ανάλογα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά όταν έβγαλαν το 3GS μετά το 3G, δεν υπήρξε καθόλου απογοήτευση γιατί ΔΕΝ υπήρχε ανταγωνισμός και δεν είχε λόγο να αλλάξει το σχεδιασμό πέρα από τα τεχνικά χαρακτηριστικά...Τώρα όμως που ο ανταγωνισμός είναι τεράστιος και γίνεται χαμός με τα δεκάδες smartphones που ανακοινώνονται κάθε μήνα, το να αλλάξει μόνο το hardware και το νέο μοντέλο να έχει τον ίδιο σχεδιασμό που είχε το 4 όταν πρωτοβγήκε πριν τόσο καιρό είναι...EPIC FAIL...! Νομίζω πως εκεί στη Samsung πρέπει να έχουν στήσει τρικούβερτο πανηγύρι και θα γιορτάζουν σαν τρελοί..!

Με λίγα λόγια το "iPhone 4S" θα πάει...ΑΠΑΤΟ σε σχέση με τις πωλήσεις που έκανε το 4...Και στην Apple η ζωή τραβά την κατηφόρα..!

 

Υ/Γ: Ελπίζω να βγω λάθος, αλλά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποτι καταλαβαινω δεν χτυπαει ιδιαιτερα τον ανταγωνισμο. Στους τομεις που εχανε παλι χανει, και στους τομεις που κερδιζε παλι κερδιζει.

 

Το ζουμι και το target group φανταζομαι οτι ειναι τα fanboys που θα τρεξουν για την αλλαγη 4 ==> 4s και οι ασχετοι apple-akides που δεν ψαχνονται με ανταγωνισμους κλπ, απλα πανε και αγοραζουν apple. Εχει λοιπον η apple να τους προτεινει ενα πιο "καινουργιο" μοντελο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...