Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S II με μόλις 2 δολάρια στην Αυστραλία !


REDODIN7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε δυο μέρες από σήμερα η Apple θα διαθέσει το νέο iPhone 4S όμως η Samsung έχει σχεδιάσει να της χαλάσει το λανσάρισμα της στην Αυστραλία δημιουργώντας ένα Samsung Store λίγα μέτρα από το μαγαζί της Apple.

 

Η Samsung θέλοντας να χαλάσει τη πανηγυρική κυκλοφορία του iPhone 4S στην Αυστραλία έχει στήσει ένα προσωρινό μαγαζί κοντά στο Apple Store το οποίο θα προσφέρει ένα Samsung Galaxy S II χωρίς συμβόλαιο στην εξευτελιστική τιμή των 2 δολαρίων στους δέκα πρώτους της σειράς κάθε μέρα ενώ όλοι οι υπόλοιποι θα έχουν μια τεράστια έκπτωση.

 

gsmarena_001.jpg

 

Όπως είναι λογικό έχουν σχηματιστεί ουρές ανθρώπων που θέλουν να αρπάξουν αυτή την ευκαιρία, μάλιστα ο κόσμος που περιμένει στο κατάστημα της Samsung είναι περισσότερος από αυτούς του Apple Store.

 

Το κατάστημα της Samsung θα παραμείνει ανοιχτό μέχρι την Παρασκευή και μετά θα κλείσει.

 

Source.png Πηγή: Technewz

Link.png Site: Neowin

Link.png Site: Pocketnow

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 99
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι, δε μου κάνει εντύπωση που μαζεύτηκε τόσος κόσμος ενώ δίνει τη συσκευή... δωρεάν. Να δείτε πόσος κόσμος θα μαζευόταν αν έδινε και $100 δώρο σε όποιον το έπαιρνε. :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, δε μου κάνει εντύπωση που μαζεύτηκε τόσος κόσμος ενώ δίνει τη συσκευή... δωρεάν. Να δείτε πόσος κόσμος θα μαζευόταν αν έδινε και $100 δώρο σε όποιον το έπαιρνε. :devil:

Καλά δεν το δίνει και τσάμπα πρέπει να κάνεις συμβόλαιο αλλά ότι είναι ευκαιρία είναι.

Άλλος ένας λόγος για να πάμε Αυστραλία :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LOL

 

Πρέπει να σημειωθεί ότι η apple απέρριψε πριν από λίγες μέρες πρόταση συμβιβασμού της Samsung για να επιτραπεί η κυκλοφορία του Galaxy Tab 10.1 στην αγορά της Αυστραλίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά δεν το δίνει και τσάμπα πρέπει να κάνεις συμβόλαιο αλλά ότι είναι ευκαιρία είναι.

Άλλος ένας λόγος για να πάμε Αυστραλία :P

 

http://www.samsung.com/au/pop-up-shop/pdf/Samsung_Galaxy_S_II_Pop_Up_Shop_Promotion_Terms_Conditions.pdf

 

Στους ορους δε γινεται λόγος για συμβολαιο με μια ματια που εριξα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι ρε γαμώτο γιατί δε γεννήθηκα στην Αυστραλία να παίρνω κινητό με 2 δολάρια; :cry: :cry: :cry: Εγώ θα δινα και 3 δολάρια! :cry: :cry: :cry:

 

Τρελαίνομαι για τη φάση της Samsung να χτυπάει τη μήλο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.samsung.com/au/pop-up-shop/pdf/Samsung_Galaxy_S_II_Pop_Up_Shop_Promotion_Terms_Conditions.pdf

 

Στους ορους δε γινεται λόγος για συμβολαιο με μια ματια που εριξα.

Εχεις δικιο το εψαξα, ειναι οντος χωρις συμβολαιο αλλα για τους 10 πρωτους καθε μερας ολοι οι υπολοιποι περνουν μια τεραστια εκπτωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Samsung υποβιβάζει τις συσκευές της με αυτή τη κίνηση. Εφόσον θεωρείς ότι έχεις μια συσκευή καλύτερη από την ανταγωνίστρια εταιρία, παίξτο στα ίσα και κέρδισε. Θέλετε έτσι για πλάκα να φανταστούμε τι θα γινόταν έξω από το Apple Store αν έκανε κάτι τέτοιο η Apple με το 4S ή ακόμα και το 4;

 

Επίσης, πάντα υπάρχει η λύση του να αγοράσουν οι 10 πρώτοι το SGS2 με 2$, να τα πουλήσουν λίγο πιο κάτω από την κανονική τιμή και να πάνε δίπλα να πάρουν το 4S.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Samsung υποβιβάζει τις συσκευές της με αυτή τη κίνηση. Εφόσον θεωρείς ότι έχεις μια συσκευή καλύτερη από την ανταγωνίστρια εταιρία, παίξτο στα ίσα και κέρδισε. Θέλετε έτσι για πλάκα να φανταστούμε τι θα γινόταν έξω από το Apple Store αν έκανε κάτι τέτοιο η Apple με το 4S ή ακόμα και το 4;

 

Επίσης, πάντα υπάρχει η λύση του να αγοράσουν οι 10 πρώτοι το SGS2 με 2$, να τα πουλήσουν λίγο πιο κάτω από την κανονική τιμή και να πάνε δίπλα να πάρουν το 4S.

 

Δεν υποβιβάζει τίποτα. Ούτε ο ένας θα φτωχύνει ούτε ο άλλος θα πλουτίσει με αυτή τη κίνηση. Μια κίνηση για τα media του χώρου ήταν αυτή, σχετικά με όσα έχουν γίνει τελευταία μεταξύ τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω μια απορία που μου δημιουργήθηκε τώρα.

Αν πουλάει ένα κινητό $2 για τους 10 πρώτους και κάνει 'τεράστια' έκπτωση στους υπόλοιπους, πόσο είναι άραγε το πραγματικό κόστος μιας τέτοιας συσκευής σε μαζική παραγωγή;

Από περιέργεια ρωτάω, έτσι απλά να ξέραμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα αεροπορικά για αυστραλία πόσο έχουν? :)

πολύ ανταγωνισμός βρε παιδί μου, ακόμα και δίπλα από το apple store.

αυτοί που αγόρασαν κανονικά το SII τι να λένε άραγε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...