Προς το περιεχόμενο

Πολύπριζα ασφαλείας - Public (finito)


Tomahawk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άλλη μια σημαντική προσφορά του Public και ας λένε τα αντίθετα ορισμένοι.

Παρήγγειλα και εγώ 3, για μένα και φίλο μου, αλλά περιμένω την επιβεβαίωση.

 

Ευχαριστώ τον topic starter.

 

ΥΓ Αν και ζήτησα παράδοση στο χώρο μου με αντικαταβολή, δεν με χρέωσε με τα 3 ευρώ, επί πλέον, για την παράδοση !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 285
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παρήγγειλα και εγώ 3, αν και δεν πρόσθεσε μεταφορικά για Αγρίνιο, Δέχτηκε την παραγγελία με αποστολή στον χώρο μου.

Περιμένουμε να δούμε πως θα πάει τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφήστε το παιδιά εγώ έκανα μια παραγγελία εδώ και 4 μέρες και δεν ήρθε ακόμα τίποτα καμιά μούφα πάλι θα ναι...

 

 

πηρα τηλ στο συνταγμα 10:30, διαθεσιμοτητα 0 για το 4044. Οσο αφορα τη web τιμη του, δεν φαινεται στο συστημα του (εκπληκτος ο υπαλληλος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί εξακολουθείται να ασχολείστε με αυτό το κατάστημα ? ωραία διαφήμιση τους κάνετε για προσφορές που δεν υπάρχουν. Και ο σκοπός δεν είναι να πάρει πολύπριζο 5 ευρώ ο εκτός Αθηνών. Ο σκοπός τους είναι ο Αθηναίος να πάει στο κατάστημα να μην το βρεί, αλλά όλο και κάτι θα πάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί εξακολουθείται να ασχολείστε με αυτό το κατάστημα ? ωραία διαφήμιση τους κάνετε για προσφορές που δεν υπάρχουν. Και ο σκοπός δεν είναι να πάρει πολύπριζο 5 ευρώ ο εκτός Αθηνών. Ο σκοπός τους είναι ο Αθηναίος να πάει στο κατάστημα να μην το βρεί, αλλά όλο και κάτι θα πάρει.

Καλο θα ειναι να μην εισαι τοσο απολυτος γιατι πριν λιγες μερες παρελαβα μηχανημα απο το Public με 10ε την στιγμη που τα αλλα καταστηματα το πουλανε 300.Απλα λογικα η διαθεσιμοτητα τους ειναι μικρη και απ οτι καταλαβα τηρουν σειρα προτεραιοτητας αναλογα με το ποτε εκανες την παραγγελια.Οπως επισης εχουν το καλο σε παραγγελιες 10-20-30 τεμαχιων να σε παιρνουν τηλ και να σου λενε μπορεις να παρεις μονο ενα ωστε να ικανοποιηθουν κ αλλοι.

Και στην τελικη ο χρηστης που ξεκινησε το τοπικ σου λεει οτι εχει ΗΔΗ παραλαβει.Δε νομιζω να εχει συμφερον κανεις να λεει ψεμματα εδω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα 1 μεγάλο και 2 μικρά.

Να δούμε αν και μέχρι τώρα έχω 2/2 αποτυχημένες παραγγελίες. Αν τριτώσει είναι απαράδεκτοι. Ελπίζω πάντως μια και ο φίλος είπε ότι παρέλαβε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δουλεια τους ποια ειναι ? Μονο προστασια σε περιπτωση υπερτασης?

Σαν τι αλλο θα μπορουσαν να κανουν δλδ?Προφανως δεν εχεις "καψει" τπτ λογω ΔΕΗ γι αυτο χρησιμοποιεις την λεξη "ΜΟΝΟ".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο θα ειναι να μην εισαι τοσο απολυτος γιατι πριν λιγες μερες παρελαβα μηχανημα απο το Public με 10ε την στιγμη που τα αλλα καταστηματα το πουλανε 300.Απλα λογικα η διαθεσιμοτητα τους ειναι μικρη και απ οτι καταλαβα τηρουν σειρα προτεραιοτητας αναλογα με το ποτε εκανες την παραγγελια.Οπως επισης εχουν το καλο σε παραγγελιες 10-20-30 τεμαχιων να σε παιρνουν τηλ και να σου λενε μπορεις να παρεις μονο ενα ωστε να ικανοποιηθουν κ αλλοι.

Και στην τελικη ο χρηστης που ξεκινησε το τοπικ σου λεει οτι εχει ΗΔΗ παραλαβει.Δε νομιζω να εχει συμφερον κανεις να λεει ψεμματα εδω....

 

1)Δεν είμαι απόλυτος

 

2) Μηχάνημα από 300 το πήρες 10 ? Παίξε και κανένα τζόκερ γιατί δεν νομίζω άλλος να είχε την τύχη σου :-D .

 

3) Το Public δίνει προτεραιότητα στα καταστήματα. Το online κατάστημα είναι της πλάκας.

 

4)Ο topic starter από ότι κατάλαβα παρέλαβε από κατάστημα.

 

5)Παραγγελία 20-30 τεμάχια ? Δεν νομίζω να υπάρχει κατάστημα που να δεχτεί τέτοια παραγγελία σε προϊόν που είναι σε προσφορά.

 

Μακάρι να βγώ ψεύτης και να μην ξεκινήσουν όσοι παράγγειλαν να λένε τους πήραν τηλ για ακύρωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

3) Το Public δίνει προτεραιότητα στα καταστήματα. Το online κατάστημα είναι της πλάκας.

 

 

Συμφωνω οτι ηταν απογοητευτικο σε παραγγελιες βιβλιων που ειχα κανει στο παρελθον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το 4044 δε ξέρω τι παίζει με τη διαθεσιμότητα αλλα η τιμή είναι ίσως φυσιολογικό να μην εμφανίζεται στο σύστημα γιατί και με τα πολύπριζα που παρέλαβα εγώ αυτό έγινε.

Πήγα στο ταμείο με τα πολύπριζα και το χαρτάκι που δίνουν με τον κωδικό της παραγγελίας

και η κοπελιά ψαχνόταν γιατί στο σύστημα της έβγαζε άλλη τιμή και με ρώταγε ποιος μου έδωσε αυτή τη τιμή κλπ γιατί οι συσκευασία πάνω γράφει 16.98.

Της είπα (+ ένας υπάλληλος) οτι είναι προσφορά internet και όλα καλά.

 

Τώρα παιδιά για όσους έχουν θέμα με το κατάστημα (λογικό) ας μη παραγγείλουν, εγώ δημοσίευσα τη προσφορά εφόσον επαλήθευσα οτι (τουλάχιστον για το 1) ισχύει.

Όποιος λάβει ακυρωτικό e-mail ας ενημερώσει και με τη σειρά μου θα το γράψω στο αρχικό μήνυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...