Προς το περιεχόμενο

Πολύπριζα ασφαλείας - Public (finito)


Tomahawk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 285
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχουν περασει 36 ωρες απο την ωρα που παρηγγειλα 3 κομματια αντικαταβολη και ουτε εχει ερθει e-mail/sms ουτε εχει αλλαξει κατι στην κατασταση της παραγγελιας μου. (Η αναφορα σου εδω οτι παρηγγειλες ηταν 5-6 ωρες μετα την παραγγελια μου, εκτος αν απλα αργησες να το γραψεις) (Αθηνα)

Παντως στην προσφορα την προηγουμενη δεν ειδοποιησαν κανεναν απολυτως οτι εκτελειται η παραγγελια του, ολοι ειδαν ξαφνικα μπροστα τους τον κουριερ, μαλιστα ακομα και τωρα, μερες μετα την παραδοση των προιοντων ακομα "καταχωρημενη" αναφερεται η παραγγελια του wireless.

Οτι να' ναι, ενα μπαχαλο...

 

Παραγγελια εκανα με το που ειδα το θεμα, στις 23:57... απλα αργησα να γραψω!

Email με επιβεβαιωση παραγγελιας πηρα αμεσως... κι εγω αντικαταβολη εβαλα 2 ασπρα και 3 μαυρα (τα φθηνα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παρεδωσαν σε κανεναν σπιτι του η ολοι τα παραλαβατε απο καταστηματα ?

 

Εγω σε σπιτι τιποτα ακομα. Μ αρεσει που το εβαλα σπιτι μην τυχον μου ζητησουν κανονικη τιμη στο καταστημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν προβλεπω να τα στελνουν στα σπιτια για να γλυτωσουν τα μεταφορικα που βγαινουν παραπανω απο τις παραγγελιες....

Εγω βλεπω να μη τα πουλαν ουτε στα μαγαζια για να γλυτωσουν τα μεταφορικα απο τις αποθηκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα και τα 3 προιόντα της προσφορας τα διαφημιζει ως διαθεσιμα με την κανονικη τους τιμη και επομενως οσοι παρηγγειλαν πρεπει να παραλαβουν ολοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...