Προς το περιεχόμενο

Πολύπριζα ασφαλείας - Public (finito)


Tomahawk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 285
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιζει να με ειδοποιησουν να παραλαβω ή εγω πρεπει να μυρισω τα νυχια μου??να περασω να παραλαβω??

 

Θα ειδοποιηθείς σε κάθε περίπτωση, είτε έχεις ζητήσει παράδοση στο χώρο σου είτε σε συγκεκριμένο κατάστημα, όταν έχει το κατάστημα αυτό τα αντικείμενα που παράγγειλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτελους για πρωτη φορα κατι λειτουργει σωστα στο καταστημα αυτο παρηγγειλα δυο πολυμπριζα με το που ανοιξε το θεμα ο φιλος ..... και ειναι σε αποστολη για επαρχια ... δεν ηξερα πως αν βαλεις τρια αντικειμενα ειναι δωρεαν τα εξοδα αποστολης και ετσι χρεωθηκα επιπλεον 4.99 αλλα θεωρω πως ειναι μικρο το κακο !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μενα εστειλαν email οτι η παραγγελια εχει αποσταλλει.... ειχα παραγγειλει συνολο 5!

Υπαρχει κι ο αριθμος απο ACS... λογικα Δευτερα θα ερθουν (Αθηνα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον,παρελαβα απο Συνταγμα και πισω μου ηταν αλλο ενα παιδι που ειχε παραγγειλει και αυτος...αρα λογικο να παρλαβετε ολοι.

Ενα μπραβο στον topic starter!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σε μενα εστειλαν email οτι η παραγγελια εχει αποσταλλει.... ειχα παραγγειλει συνολο 5!

Υπαρχει κι ο αριθμος απο ACS... λογικα Δευτερα θα ερθουν (Αθηνα).

 

Εχουν περασει 36 ωρες απο την ωρα που παρηγγειλα 3 κομματια αντικαταβολη και ουτε εχει ερθει e-mail/sms ουτε εχει αλλαξει κατι στην κατασταση της παραγγελιας μου. (Η αναφορα σου εδω οτι παρηγγειλες ηταν 5-6 ωρες μετα την παραγγελια μου, εκτος αν απλα αργησες να το γραψεις) (Αθηνα)

 

 

Παντως στην προσφορα την προηγουμενη δεν ειδοποιησαν κανεναν απολυτως οτι εκτελειται η παραγγελια του, ολοι ειδαν ξαφνικα μπροστα τους τον κουριερ, μαλιστα ακομα και τωρα, μερες μετα την παραδοση των προιοντων ακομα "καταχωρημενη" αναφερεται η παραγγελια του wireless.

 

Οτι να' ναι, ενα μπαχαλο...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έαν κανένας πήρε παρα πολλά και του περισσέουν ενδιαφέρομαι για 1-2 και εγω...

 

Σιγουρα θα αρχισουν να ανεβαινουν αγγελιες με αυτα τα πολυμπριζα........Φυσικα σε αλλες τιμες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα θα αρχισουν να ανεβαινουν αγγελιες με αυτα τα πολυμπριζα........Φυσικα σε αλλες τιμες....

Λες να το πηρε κανεις 5ε απο 20 και να προσπαθει να το πουλησει 10 μεσω αγγελιας?Μη τρελαθουμε τελειως.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...