Προς το περιεχόμενο

Πολύπριζα ασφαλείας - Public (finito)


Tomahawk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 285
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω κάνει κι εγώ από το πρωί μια παραγγελία για 2 κομμάτια......

Είτε τα πάρω πάντως είτε όχι, ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στον τοpicstarter για την ειδοποίηση......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γελάω με τον τίτλο: "Πολύπριζα ασφαλείας - Public (ισχύουν!)"

Κατάντια για ένα μαγαζι να σε παίρνουν στο ψιλο στα Forum και να θες και να πλασαρίζεσαι σαν ενα απο τα μεγαλύτερα στην χώρα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γελάω με τον τίτλο: "Πολύπριζα ασφαλείας - Public (ισχύουν!)"

Κατάντια για ένα μαγαζι να σε παίρνουν στο ψιλο στα Forum και να θες και να πλασαρίζεσαι σαν ενα απο τα μεγαλύτερα στην χώρα....

 

Κοιτάμε το καλό για την τσέπη μας και δυστυχώς πρακτικές μεγάλων καταστημάτων είναι αστείες όσον αφορά προσφορές, οι οποίες δεν είναι τίποτα άλλο παρα κράχτες.

 

Εφόσον βρήκα μια προσφορά που επαλήθευσα πως ισχύει θεώρησα σωστό εφόσον είναι απο κατάστημα αμφιβόλου ποιότητας προσφορών να το σημειώσω στον τίτλο!

 

Είναι ολίγον τι κατάντια, αντι να χρησιμοποιήσουν τη δυναμική που έχουν σαν καταστήματα για σοβαρές προσφορές να χρησιμοποιούν πρακτικές προβολής με τις οποίες θα γέλαγε και η γιαγιά μου :-(

 

Όσο για την προσφορά μάλλον πάπαλα, απλά την αφήνω ξεκλείδωτη για να δουμε τι θα γίνει με τις παραλαβές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εγω πηγα και παρελαβα 3 σημερα απο το καταστημα πειραια , φιλος δουλευει εκει και μου ειπε οτι εφθασε παρτιδα τον 100 το καθενα σημερα... με τα ματια μου παντως δεν τα ειδα οτι μου ειπαν μεταφερω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγαν παρτιδες των 100 αλλα μας εχουν γραμμενους ? Δεν ξερω τι ειναι χειροτερο, να μην εχουν και να μας δουλευουν η να εχουν και να μας γραφουν ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περασα απο το public Συνταγματος. Ειναι γεματο κυριως απο το 5044 αλλα εχει και το 3080. Επομενως σιγουρα καποιοι θα παραλαβετε. Ειδικα το 5044 εχει δεκαδες στον οροφο. Το 4044 δεν ειχε κανενα πανω. Μονο καποια κομματια στην αποθηκη που θα πανε στις παραγγελιες που εγιναν για αυτο το καταστημα.

 

Το 3080 αν και 8 μπριζες δεν θα το επαιρνα γιατι αντεχει μονο μεχρι 900watt. Ειναι πολυ μικρο και ειναι καθαρα για pc, υπολογιστη κλπ. Δεν κανει με τιποτα για αρκουδισιον, ηλεκτρικη σκουπα.

 

Ευχαριστουμε τον Tomahawk!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω τι λετε εμενα παντως ακομα καταχωρημενη λεει........Η πρωτη αγορα που κανω απο Ελληνικο καταστημα τα τελευταια 5 χρονια και προφανως και η τελευταια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω τι λετε εμενα παντως ακομα καταχωρημενη λεει........Η πρωτη αγορα που κανω απο Ελληνικο καταστημα τα τελευταια 5 χρονια και προφανως και η τελευταια.

 

σιγά μωρέ λες και από εξωτερικό όλα λειτουργούν ρολόι (με ιδιαίτερη εξαίρεση το amazon)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Amazon, Overclockers, Pixmania, Newegg......Δεν εχω αγορασει απο 1 μονο και ποτε δεν ειχα θεμα με κανενα....Και ειναι ολα ΜΑΚΡΙΑ....Το να εχουμε εδω ενα public και να μας δουλευει ολους ψιλο γαζι ειναι τραγικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...