Προς το περιεχόμενο

Πολύπριζα ασφαλείας - Public (finito)


Tomahawk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1)Δεν είμαι απόλυτος

 

2) Μηχάνημα από 300 το πήρες 10 ? Παίξε και κανένα τζόκερ γιατί δεν νομίζω άλλος να είχε την τύχη σου :-D .

 

3) Το Public δίνει προτεραιότητα στα καταστήματα. Το online κατάστημα είναι της πλάκας.

 

4)Ο topic starter από ότι κατάλαβα παρέλαβε από κατάστημα.

 

5)Παραγγελία 20-30 τεμάχια ? Δεν νομίζω να υπάρχει κατάστημα που να δεχτεί τέτοια παραγγελία σε προϊόν που είναι σε προσφορά.

 

Μακάρι να βγώ ψεύτης και να μην ξεκινήσουν όσοι παράγγειλαν να λένε τους πήραν τηλ για ακύρωση.

2) http://www.insomnia.gr/topic/429130-lg-an-wl100-media-kit-1100euro/

 

3)Στα καταστηματα δεν υπηρχε καν το μηχανακι

 

4) Με αντικαταβολη το πηρα και ηρθε μια χαρα χωρις καν μεταφορικα.

 

5)Αν δεν το αναφερει στους ορους φυσικα μπορεις να παραγγειλεις ΟΣΑ κομματια γουσταρεις.Πολυ σπανια μαλιστα καταστημα σου βαζει οριο.

 

6) Μακαρι να βγεις ψευτης.... Καλου κακου κανε μια παραγγελια.... δε θα σου κοστισει τπτ.... "Κ ΑΝ ΣΟΥ ΚΑΤΣΕΙ?"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 285
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συμφωνω οτι ηταν απογοητευτικο σε παραγγελιες βιβλιων που ειχα κανει στο παρελθον.

 

σε παραγγελίες που έχω κάνει είτε σε βιβλία είτε στο μηχάνημα που είχε 11 ευρώ δεν είχα πρόβλημα.

 

ας ελπίσουμε να πάνε όλα καλά και με το πολύμπριζο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)Δεν είμαι απόλυτος

 

2) Μηχάνημα από 300 το πήρες 10 ? Παίξε και κανένα τζόκερ γιατί δεν νομίζω άλλος να είχε την τύχη σου :-D .

 

3) Το Public δίνει προτεραιότητα στα καταστήματα. Το online κατάστημα είναι της πλάκας.

 

4)Ο topic starter από ότι κατάλαβα παρέλαβε από κατάστημα.

 

5)Παραγγελία 20-30 τεμάχια ? Δεν νομίζω να υπάρχει κατάστημα που να δεχτεί τέτοια παραγγελία σε προϊόν που είναι σε προσφορά.

 

Μακάρι να βγώ ψεύτης και να μην ξεκινήσουν όσοι παράγγειλαν να λένε τους πήραν τηλ για ακύρωση.

 

1) Είσαι απόλυτος γιατί την ίδια γνώμη, για το συγκεκριμένο κατάστημα, επαναλαμβάνεις σε κάθε προσφορά του.

2) Το μηχάνημα των 11 ευρώ το πήρα εγώ, όπως και πολλοί άλλοι, από το μήνυμα ενός topic starter.

3) Δεν ξέρω τι κάνει για σένα το online κατάστημα, αλλά για μένα και πολλούς άλλους λειτουργεί άψογα.

 

Άλλαξε λίγο τη γνώμη σου γιατί, πιθανόν, να έρθουν και άλλες προσφορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα κι εγω μερικα μιας και τα ηθελα... ευχαριστω τον topic starter για την ενημερωση, κι ας μην ερθουν.

Υποψην οτι δεν χρεωνεστε μεταφορικα εαν υπαρχουν τρια αντικειμενα στην παραγγελια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα κι εγω μερικα μιας και τα ηθελα... ευχαριστω τον topic starter για την ενημερωση, κι ας μην ερθουν.

Υποψην οτι δεν χρεωνεστε μεταφορικα εαν υπαρχουν τρια αντικειμενα στην παραγγελια.

 

1. Η πρώτη φράση νομίζω ότι ταιριάζει σ' αυτές τις περιπτώσεις και συμφωνώ απόλυτα.

2. Δεν γνώριζα αυτή την προσφορά (μη χρέωση μεταφορικών σε 3 αντικείμενα) αλλά σχολίασα το πρωί το γεγονός ότι δεν με χρέωσαν όταν έκανα την παραγγελία για 3 (διαφορετικά) πολύπριζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εκπλήσσομαι.

Ελπίζω μόνο να πρόλαβα και να μην αρχίσουν τίποτα ακυρώσεις....

 

Αν τα πάρεις και τα 5, ένα ήθελα όλο κ όλο.. Αν τύχει και δεν το χρειαστείς το αγοράζω εγω χέρι χέρι..:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι εμεις που προλαβαμε θα παρουμε ? Χαχαχαχα, εμενα ακομα Καταχωρημενη λεει :P

 

αλλαζει μονο αφου σε παρουν για ακυρωση Ή παραλαβεις (νομιζω... στο τελευταιo φιασκο με το LG 2X δεν το σηκωνα απ τα νευρα μου και εχει μεινει Καταχωρημενη).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Είσαι απόλυτος γιατί την ίδια γνώμη, για το συγκεκριμένο κατάστημα, επαναλαμβάνεις σε κάθε προσφορά του.

 

Άλλαξε λίγο τη γνώμη σου γιατί, πιθανόν, να έρθουν και άλλες προσφορές.

 

Mήπως με μπερδεύεις με κανέναν άλλο ? Γιατί είναι η 1η φορά που μίλησα αρνητικά για το συγκεκριμένο. Αν έχεις δει άλλο post απο μένα βάλτο σε παρακαλώ γιατι δεν θυμάμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...