Προς το περιεχόμενο

Google Chrome - Ερωτήσεις, προβλήματα και λύσεις


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

βγηκε νεα εκδοση που διορθωνει τα bugs με το missing plugin

Σιγουρα?

Εγω μολις εκανα update,αλλα αμα ανοιξω πχ το youtube παλι το ιδιο μηνυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εκανα format στον υπολογιστη και εγκατεστησα το google chrome, αλλα δε βρισκω την λειτουργια να μου ανοιγουν στην αρχικη σελιδα οταν ανοιγω το chrome τα 8 παραθυρα (εικονες) με τα link που χρησιμοποιώ ποιο πολύ.Πριν κανω το format γινοτανε... τωρα δεν γινετε.Αυτα ανοιγαν με σειρα που εκανα τις περισσοτερες επισκέψεις.. μου ανοιγαν 8 παραθυρα και πατουσα πανω και εμπαινα.. τωρα δεν ανοιγουν, απλα μου τα αναγραφει η γραμμη εργαλειων πραγμα που δε μου αρεσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα ακριβώς ότι μου είπες, αλλά όταν πάω να σβήσω το DEFAULT folder μου βγάζει το μνμ Η ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΚΤΟ ΣΤΟ SEARCH SETTINGS.

Δεν ξέρω τι να κάνω... :angry: :angry: :angry:

HELP!!!

 

μπες σε safe mode και καντο απο κει και αν δεν γινεται ουτε και απο κει,bootare με το Ηiren boot cd,και σβηστο απο κει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σας.Μπορει καποιος να μπου λυσει το παρακατω προβλημα?

Ενω εμπαινα κανονικα μεσω chrome στο youtube,τωρα μου εμφανιζει το μηνυμα.....

YouTube

Αυτή τη στιγμή δεν είναι δυνατή η πρόσβαση σε αυτή την εφαρμογή.

Ενεργοποιησα και την επιλογη για τα αναδυομενα παραθυρα που ειδα καπου αλλα τπτ.....

 

Help φιλοι Help!!!

Ευαχαριστω εκ των προτερων!!!

post-115261-0-86738700-1321081810_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα ένα πρόβλημα που παρουσιάστηκε πρίν 2-3 μέρες είναι οτι η μοναδική σελίδα που δεν ανοίγει είναι το facebook. Όλες τις υπόλοιπες τις ανοίγει μια χαρά! Καμιά ιδέα ώστε να λυθεί το πρόβλημα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Για την εμφάνιση ορισμένων στοιχείων αυτής της σελίδας απαιτείται και άλλη μία προσθήκη"

Παιδιά καλημέρα.. νομίζω πως βρήκα τη λύση στο πρόβλημα...

Έκανα τα εξής: Επιλογές - Σύνθετες επιλογές - HTTPS/SSL, Διαχείριση πιστοποιητικών - Για προχωρημένους - και απενεργοποιούμε την επιλογή "Πιστοποιητικό κρυπτογράφησης αρχής έκδοσης πιστοποιητικών (CA), είναι η προτελευταία επιλογή...

Το έχω κάνει και δεν μου έβγαλε ξανά το μήνυμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Πολλές φορές όταν χρησιμοποιώ το youtube μου βγάζει το μήνυμα Παρουσιάστηκε πρόβλημα στην ακόλουθη προσθήκη: Shockwave Flash

και μετά με πετά έξω. :mad: :mad: :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Για την εμφάνιση ορισμένων στοιχείων αυτής της σελίδας απαιτείται και άλλη μία προσθήκη"

"An additional plug-in is required to display some elements on this page"

 

φταίει το skype in call

 

Κάντε κλικ στο Start (Έναρξη) - Control Panel (Πίνακας Ελέγχου)- Add or Remove Programs (Προσθαφαίρεση προγραμμάτων). Βρείτε το Skype in Call και Πατήστε Remove (Κατάργηση).

 

"Για την εμφάνιση ορισμένων στοιχείων αυτής της σελίδας απαιτείται και άλλη μία προσθήκη"

"An additional plug-in is required to display some elements on this page"

 

φταίει το skype in call

 

Κάντε κλικ στο Start (Έναρξη) - Control Panel (Πίνακας Ελέγχου)- Add or Remove Programs (Προσθαφαίρεση προγραμμάτων). Βρείτε το Skype in Call και Πατήστε Remove (Κατάργηση).

 

 

 

Skype click to call λέγεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Για την εμφάνιση ορισμένων στοιχείων αυτής της σελίδας απαιτείται και άλλη μία προσθήκη"

"An additional plug-in is required to display some elements on this page"

 

φταίει το skype in call

 

Κάντε κλικ στο Start (Έναρξη) - Control Panel (Πίνακας Ελέγχου)- Add or Remove Programs (Προσθαφαίρεση προγραμμάτων). Βρείτε το Skype in Call και Πατήστε Remove (Κατάργηση).

 

 

 

 

 

Skype click to call λέγεται

 

 

ΣΩΣΤΟΣ ο παιχτης...

Thnx!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Πολλές φορές όταν χρησιμοποιώ το youtube μου βγάζει το μήνυμα Παρουσιάστηκε πρόβλημα στην ακόλουθη προσθήκη: Shockwave Flash

και μετά με πετά έξω. Καμία βοήθεια? :o :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...