Προς το περιεχόμενο

Google Chrome - Ερωτήσεις, προβλήματα και λύσεις


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, xavier είπε

το dark theme στο youtube παιζει κανονικα? καθε φορα που ανοιγω καρτελα με το youtube, ειναι απενεργοποιημενο το dark theme. Το ενεργοποιω αλλα δεν κραταει τη ρυθμιση η μλκια...

Εγώ που το δοκίμασα μόλις τώρα σε 10+ καρτέλες που άνοιξα μου δουλεύει νορμαλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης

Δεν ξέρω πόσο καιρό υπάρχει αλλά εγώ μόλις χτες ανακάλυψα ότι μπορώ να βάλω κάποιο theme στην αρχική σελίδα search. :P Mε αυτό το λευκό με πόναγαν τα μάτια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, sistah είπε

Το ublock Origin δεν σε καλυπτει?
Ειναι απο τα top.

Αφού αυτό που αναφέρω τα βγάζει πέρα και στα τσοντο-sites τότε είναι τέλειο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Xacti είπε

Δεν ξέρω πόσο καιρό υπάρχει αλλά εγώ μόλις χτες ανακάλυψα ότι μπορώ να βάλω κάποιο theme στην αρχική σελίδα search. :P Mε αυτό το λευκό με πόναγαν τα μάτια

Εμενα δε χρειαστικε, με τη 1809 εκδοση εχουν τα windows black mode και μου εχει κανει και την αρχικη στο chrome black συν ολο το περιβαλλον των windows 😎

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Kατα λαθος απενεργοποιησα τα pop up παραθυράκια του fb κατω δεξια oταν καποιος μου στελνει μηνυμα, πως τα επαναενεργοποιω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@rus

Καθώς είσαι στην σελίδα του facebook κλικ στο λουκέτο αριστερά από την μπάρα διεύθυνσης, στο ειδοποιήσεις επιλέγεις allow. Θα εμφανίσει μήνυμα για ανανέωση σελίδας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, maarinos είπε

@rus

Καθώς είσαι στην σελίδα του facebook κλικ στο λουκέτο αριστερά από την μπάρα διεύθυνσης, στο ειδοποιήσεις επιλέγεις allow. Θα εμφανίσει μήνυμα για ανανέωση σελίδας

Aυτο το εχω κανει αλλα χωρις αποτέλεσμα. Νομιζω οτι δεν ειχε καν αλλαχτεί.

Αυτό που θελω είναι, όταν καποιος μου στελνει μηνυμα(pm) να εμφανιζεται παλι στο κατω δεξι της οθονης ειδοποιηση. Η ειδοποιηση αυτή, αν εχεις υποψη σου, περιλαμβανει και την αρχη του μηνυματος του αποστολεα.

18 ώρες πριν, jim_p είπε

Αλλιως, απο το chrome://settings/content/notifications, βρισκεις το facebook και το βαζεις στη λιστα με τις allowed σελιδες.

Aυτο εδώ λες? Το εβαλα και προσθεσα και το "443" που απ ότι ειδα μπαινει, αλλα χωρις αποτελεσμα.

2q8zo1y.png

Το πρόβλημα ξεκινησε γιατι αρχισα να εχω ειδοποησεις από το piraeuspress.gr, oποτε πηγα  σε αυτη τη καρτελα για να το σβησω, αλλα κατά λαθος εσβησα και το fb.

Προσπαθω τωρα να το επαναφερω, αλλα δεν:( Μηπως θελει ρυθμιση και το fb?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρέψου ότι ξέρεις των κωδικό για το facebook

Κάνε χειροκίνητη διαγραφή cookies για το Facebook, βάλε αυτό στην μπάρα διευθύνσεων chrome://settings/siteData   στο πεδίο αναζήτησης γράψε Facebook, κλικ στο "Remove all show"

Με το που θα μπεις στο Facebook λογικά θα βγάλει μήνυμα για ειδοποιήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

@rus απεγκατέστησε και ξαναεγκατέστησε το chrome. Η αν θέλεις κάνε πρώτα μια Διαγραφή δεδομένων περιήγησης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα δυο τελευταια που ειπατε δεν παιζουν, δε θυμαμαι κωδικούς.

Ώστε κανονικα αφου γραφω www.facebook.com/443 θα επρεπε να ειχα τις ειδοποιησεις κατω δεξια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To προβλημα λυθηκε από μόνο του! Εχω ξανα ειδοποιήσεις.

Αγνωσται αι βουλαι του Chrome :-)

 

Επεξ/σία από rus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...