Προς το περιεχόμενο

XCOM: Enemy Unknown


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 959
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχει patch notes στο Steam. Ένα από αυτά που βελτίωσαν είναι ότι στο PC θα παίζει μόνο 1080p τα βίντεο. Και άλλες βελτιώσεις απο bugs.

 

 

Μετά από μιάμιση ώρα στο Classic Iron ένα έχω να πω.

Θα πέσει πολύ κάψιμο. Τα λέμε σε κανά μήνα. :-D

 

(την κάνω για ύπνο μιας και έχει δουλειά αυριο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Το πρωί παρέδωσα μια δουλειά σε πελάτη και τώρα το εγκαθιστώ (γιατί έκανα την απερίγραπτη βλακεία να το προπαραγγείλω από Ελληνικό κατάστημα...)

 

Και με περιμένει και patch 1.8 gb; Φτου.

 

Πάντως, δυο φίλοι στη Νέα Υόρκη από προχτές δεν έχουν σταματήσει να λένε τα καλύτερα. Άντε να δούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Classic difficulty run? Done :-D (Παιζω απο τις 9 με το spotflux ;) και ναι το εχω καψει απιστευτα)

Δοκιμασα μερικες αποστολες σε impossible και εκλαψα με μαυρο δακρι...

Παμε δυνατα για ενα ironman τωρα :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρωί παρέδωσα μια δουλειά σε πελάτη και τώρα το εγκαθιστώ (γιατί έκανα την απερίγραπτη βλακεία να το προπαραγγείλω από Ελληνικό κατάστημα...)

 

Και με περιμένει και patch 1.8 gb; Φτου.

 

Πάντως, δυο φίλοι στη Νέα Υόρκη από προχτές δεν έχουν σταματήσει να λένε τα καλύτερα. Άντε να δούμε.

 

Μα και εσυ...έχουμε δώσει εδω μέσα sites για όλα τα βαλάντια πραγματικά.

 

Με τη χειροβομβίδα ρε παιδιά τι γίνεται;Πολύ παίζει η οθόνη.Ας ελπίσουμε να δούμε διορθωτικά patches.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Nα σου πω την αλήθεια, τα φοβάμαι αυτά που δίνουν κλειδιά. Κι επειδή έχω 20 τίτλους στο Steam, δεν ήθελα να το ρισκάρω.

 

Απλά, έπεσα σε άσχημη περίπτωση εδώ, πρώτη και τελευταία συναλλαγή μαζί τους και τουλάχιστον σκέφτομαι πως έδωσα 4 κερατιάτικα ευρώ, αλλά με τη σύνδεση που έχω, δεν υπήρχε περίπτωση να κατεβάσω τόσα gb.

 

Ταλαιπωρούμαι τώρα με το patch, έχω σύνδεση-σαλιγκάρι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι βρε μη φοβάσαι.Το site από το οποίο αγόρασα το xcom κλειδί έχει 14 χρόνια που υπάρχει.Επίσης έχεις και το paypal.Αν πάει κάτι στραβά και δε σου κάνουν full refund μετά από dispute απλά δεν κάνουν άλλη συναλλαγή μέσω paypal , δηλαδή κλείνουν ουσιαστικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

uk.gamesplanet.com και πληρώνοντας σε λίρες μου βγήκε 35 ευρώ. Εντωμεταξύ αν μπείς στο ίδιο site αλλά στα γαλλικά (ετσι κι αλλιώς η έδρα του στη Γαλλία είναι) θα πληρώσεις 45 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα σου πω την αλήθεια, τα φοβάμαι αυτά που δίνουν κλειδιά. Κι επειδή έχω 20 τίτλους στο Steam, δεν ήθελα να το ρισκάρω.

 

Απλά, έπεσα σε άσχημη περίπτωση εδώ, πρώτη και τελευταία συναλλαγή μαζί τους και τουλάχιστον σκέφτομαι πως έδωσα 4 κερατιάτικα ευρώ, αλλά με τη σύνδεση που έχω, δεν υπήρχε περίπτωση να κατεβάσω τόσα gb.

 

Ταλαιπωρούμαι τώρα με το patch, έχω σύνδεση-σαλιγκάρι :)

 

 

Τί να πούμε και εμείς που παίξαμε μόνο μιάμιση ώρα με το που άνοιξε τα ξημερώματα, και περιμένουμε να γυρίσουμε το βράδυ στις 9+ από την δουλειά;

 

Αν σκεφτεί κανείς ότι είχα την μέρα off, και την ακύρωσαν πριν δύο εβδομάδες. Μιας και τώρα βρέθηκαν να ενδιαφερθούν οι άθλιοι από τα Κεντρικά της Δανίας, για να έχουμε από τις 3 μέχρι τις 8 απόψε, meeting για το project που δουλεύω και αφορά το λιμάνι του Γκέτεμπόργκ.

 

6 μήνες κανένα ενδιαφέρον.

 

************ (βρίζω όλη μέρα και είμαι υπερβολικά σπασμένος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...