Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλημέρα. Έχει κάνει κανείς PRE ORDER το XCOM 2 ?

Μου άνοιξε χτες το βράδυ κανονικά αλλά το XCOM 2 Pre-Order Theme δεν το πήρα. Το έχει κάνει και σε κανένα άλλο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Last Of Us το έχει σε προσφορά 15€ στα Deals And Offers στο PS Store.Η χαμηλότερη τιμή που το είχε βάλει ήταν στα 18€ και το είχα πάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα ειναι αδικαιολογητα ακριβο το Last of us για καποιο λογο https://www.skroutz.gr/s/4723964/The-Last-of-Us-Remastered-PS4.html?from=catspan&keyphrase=last+of+us

.Δεν λεω σαν παιχνιδι ειναι παιχνιδαρα αλλα και παλι παραμενει να ειναι η εν λογω εκδοση ενα remaster .

 

Προσωπικα παντως αν το ηθελα θα κοιταζα σε αγγελιες για κουτατο εστω και λιγο ακριβοτερα απο το παραπανω.Τετοια παιχνιδια θες να τα εχεις κουτατα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που το ζαχάρωνα και δεν το έχω παίξει, το τίμησα. είχα διαβάσει ένα φεγγάρι πως το remaster είχε και dlc bundled, δεν είδα κάτι τέτοιο στο library μου.

 

Πάντως, έπαιξα καμια ώρα πάνω κάτω (intro) και μ'αρεσε, χτυπούσα παλαμάκια σαν τρελόγερος. το Uncharted είναι εφάμιλλο (το 4 ή και τα παλαιότερα); 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που το ζαχάρωνα και δεν το έχω παίξει, το τίμησα. είχα διαβάσει ένα φεγγάρι πως το remaster είχε και dlc bundled, δεν είδα κάτι τέτοιο στο library μου.

 

Πάντως, έπαιξα καμια ώρα πάνω κάτω (intro) και μ'αρεσε, χτυπούσα παλαμάκια σαν τρελόγερος. το Uncharted είναι εφάμιλλο (το 4 ή και τα παλαιότερα); 

Το Dlc(left behind)πρεπει να ειναι μεσα στο παιχνιδι δεν το κατεβαζεις ξεχωριστα απο οσο ξερω.

 

Το Uncharted ειναι ακριβως οπως τα τελευταια tomb raider παιχνιδια,μπορεις να δεις gameplay video στο youtube.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα ειναι αδικαιολογητα ακριβο το Last of us για καποιο λογο https://www.skroutz.gr/s/4723964/The-Last-of-Us-Remastered-PS4.html?from=catspan&keyphrase=last+of+us

.Δεν λεω σαν παιχνιδι ειναι παιχνιδαρα αλλα και παλι παραμενει να ειναι η εν λογω εκδοση ενα remaster .

 

Προσωπικα παντως αν το ηθελα θα κοιταζα σε αγγελιες για κουτατο εστω και λιγο ακριβοτερα απο το παραπανω.Τετοια παιχνιδια θες να τα εχεις κουτατα 

 

Το συγκεκριμένο το μετάνοιωσα που δεν το πήρα σε μεταχειρισμένο cd στα 25€.

 

Εγώ που το ζαχάρωνα και δεν το έχω παίξει, το τίμησα. είχα διαβάσει ένα φεγγάρι πως το remaster είχε και dlc bundled, δεν είδα κάτι τέτοιο στο library μου.

 

Πάντως, έπαιξα καμια ώρα πάνω κάτω (intro) και μ'αρεσε, χτυπούσα παλαμάκια σαν τρελόγερος. το Uncharted είναι εφάμιλλο (το 4 ή και τα παλαιότερα); 

 

Το LOU απο το Store δίνει μαζί και το DLC Left Behind.Ξεχωριστά το έχει 10€.Είναι φοβερό παιχνίδι που ξεχωρίζει.

 

Το Uncharted 4 είναι και αυτό παιχνίδι που ξεχωρίζει.Μπορείς να το βρείς στις αγγελίες του φόρουμ στα 30-35€.Οι κωδικοί αν έχουν χρησιμοποιηθεί δεν είναι κάτι σημαντικό,δίνουν πράγματα τα οποία τα ξεκλειδώνεις.Μέχρι την άνοιξη του 2017 η εταιρία οτι χάρτες,όπλα κλπ τα δίνει δωρεάν.Δες κανά βίντεο στο You Tube γιατί μπορεί να μην είναι του γούστου σου.Πάντως και μόνο για το Campaign του αξίζει.Το multiplayer είναι και αυτό αρκετά καλό,ειδικά αν έχεις παρέα άλλους 4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουτατο το είχε βγάλει προσφορά το παμπλικ μαζί με τα άλλα μαγαζιά στα 30 ευρώ.το έχω στο ps3 από τον θείο και το ήθελα για την συλλογή μου στο ps4.στην έκδοση remastered περιέχει το dlc φρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουμε κάποια πληροφορία απο την εταιρία η άλλο site για το πότε θα βγεί το LOU 2;

 

Όχι.

 

Το παραπάνω "leak" είναι παλιό, δεν έχουμε νέα για TLOU 2 εδώ και καιρό. Το τελευταίο hint ήταν η αφίσα στο τέλος του Uncharted 4 που έγραφε The Last of Us - American Daughters.

Eίναι κοινό μυστικο ότι θα πάρει μπρος κάποια στιγμή όταν η Naughty Dog ξεμπερδέψει με τα DLC του Uncharted.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:whistle:  :X

 

 

ni22cM3.jpg

 

 

 

 

The Last Of Us 2 Leaked information from a unknown magazine.
I’m guessing this article wasn’t released due to Naughty Dog deciding not to announce The Last Of Us 2 at E3.

 

It has been revealed part of this advance and is based primarily on Ellie and her status in this new release. Druckmann talks about the five years that have passed in your life, now the girl is 19 and we will notice more experience at this time lived with Joel. So one thing that we have clear, is that we have a sequel, not a prequel or spin-off as you might think.

It seems that the development of Uncharted 4 will greatly influence (as in turn did the TLOU own in the latest installment of Nathan Drake). Large scenarios that we see in the first gameplays adventure game will be another constant in TLOU 2 and will enhance player creativity when solving situations. However, Druckmann clear that they are not working to make a sandbox but it will have many touches of open world. Specifically he talks about to explore a ‘whole city “scale.

Ellie important moments lived by and that have defined his personality, but will remain consistent with that seen in the first installment and its structure will be explored.

 

 

Η φωτογραφία αυτή κυκλοφορεί από τον Ιούλιο, αλλά τα κάποια μικρότερα site την βρήκαν αρχές Σεπτέμβρη, τα δε μεγάλα ποτέ!

 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...