Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Ερώτηση προς τους κατόχους PS4: Σας εμφανίζει το app για το PS Now; Αν ναι, τι region έχετε βάλει;

 

Θα το εκτιμούσα αν σε κάποιον που δεν του το βγάζει, γυρίσει το region του σε UK και μου πει αν του το εμφανίσει τότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση προς τους κατόχους PS4: Σας εμφανίζει το app για το PS Now; Αν ναι, τι region έχετε βάλει;

 

Θα το εκτιμούσα αν σε κάποιον που δεν του το βγάζει, γυρίσει το region του σε UK και μου πει αν του το εμφανίσει τότε.

Γίνεται να αλλάξεις region στο account σου; Νόμιζα ότι δεν γίνεται. Στο δικό μου που είναι ελληνικό δεν μου το εμφανίζει το app πάντως. Για πες πως αλλάζει να το δοκιμάσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Επειδή είμαι άσχετος με PS4 όταν λέτε account τι account εννοείτε; Sony Entertainment ή PSN+;

 

Γιατί θεωρητικά, το PS Now δεν θέλει PSN+, μόνο entertainment.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2016-hands-on-with-mantis-burn-racing-on-ps4-pro

 

Σχετικό με Polaris/FP16 support...


Για όποιον ψάχνει φτηνό Uncharted 4:

http://www.base.com/buy/product/uncharted-4-a-thiefs-end-ps4/dgc-unchartedps4.htm
http://www.thegamecollection.net/uncharted-4-a-thief-s-end-special-edition-ps4.html

Περίπου 2 λίρες τα μεταφορικά και 1 βδομάδα αναμονή για παραλαβή.

 

ΥΓ: Κατά 99% δεν έχει ελληνικά μέσα, αν είναι το UK SKU.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα το ξέρουμε ήδη ότι θα βγει TLOU 2, το "νέο" που παραθέτεις είναι περσινό

 

The Last of Us 2 Development to Move Forward After Uncharted 4 DLC

 

“Before my partner, Bruce [straley] and I, my directing partner, came on to Uncharted 4 we were working on prototypes for different ideas within The Last Of Us universe. Without going into specific genres [there were] ideas outside the The Last Of Us.

 

“All those things were left on hold when we had to come onto Uncharted 4 to direct the project. Our next focus is the single player [uncharted 4] DLC and then, once we have enough resources, resurrect all those prototypes; see where we’re at, see where the teams at, what they’re excited for and go from there.”

 

Τάδε έφη Neil Druckmann

 

https://gamerant.com/last-of-us-2-development-uncharted-4-dlc/

 

Για το πότε ψαχνόμαστε, έρχεται και το PSX τον Δεκέμβρη. Μπορεί να έχουμε τότε νέα

 

Meh, προτιμώ νέο IP. Το TLOU ήταν υπερβολικά overhyped για ένα καλό μεν, αλλά όχι φοβερό gameplay/ storyline.

 

If it's true, I will pass...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν storyline, το vision του Neil Druckmann είναι υπερβολικά κοινότυπο και έκανε και κάποιες κακές αλλαγές στο Uncharted. Η Amy Hennig ήταν πολύ καλύτερη. Σαν gameplay απλά δεν με τράβηξε δεύτερη φορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Naughty dog δεν βγαζει παιχνιδια καθε χρονο .Αρα κακως καποιοι ασχολουνται ή περιμενουν να δουν συντομα το Last of Us 2 (ή τελος παντων τον επομενο τιτλο της εταιριας αυτης), οταν το U4 μετα τα ποσα delay τελικα βγηκε πριν λιγους μηνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναπαίζεται λόγω γραφικών. Ο χρόνος κυλάει, η Titan X των 11TFLOPS υπάρχει και ακόμα να δούμε τέτοια γραφικά στο PC..

Δεν καταλαβαίνω πως μπορείς να παίξεις ένα παιχνίδι δεύτερη φορά μόνο για τα γραφικά αν το ίδιο το game δεν το συμπαθείς. Εγώ τελείωσα το Uncharted 4 μία φορά και δεν μου κάνει αίσθηση για replay. Ναι ωραία και γαμάουα γραφικά αλλά από gameplay ουσίας, λίγα πράγματα σε ελάχιστα chapters. Και όχι δεν έχει ουσία το gameplay με GPS. Το Demon's Souls πάλι που πλέον έχει γραφικά και frame rate φτωχά για τα σημερινά δεδομένα παίζεται άπειρες φορές λόγω gameplay.

 

 Δηλαδή αν το Uncharted 4 είχε αποδεκτά γραφικά και όχι τόσο ΑΑΑ, δεν θα το έπαιζε κανείς; :mellow:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...