Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε μια βδομάδα θα ξέρουμε παραπάνω για το pro (εντυπώσεις και λεπτομέρειες) μιας και τότε σταματά το εμπάργκο Link.png Site: https://twitter.com/shinobi602/status/793213194269495300

 

Link.png Site: https://twitter.com/IGN/status/793145779288350720

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο άσχετο με το ps4 γενικότερα, αλλά πιστεύετε θα βγάλει η Bethesda

GOTY Edition για το Fallout 4?

 

Το λέω γιατί η τιμή της απλής έκδοσης έχει αρχίσει να πέφτει αρκετά,

αλλά δεν είμαι σίγουρος ακόμα αν αξίζει να πάρεις την απλή γύρω

στα 15€ ή να περιμένεις για τη GOTY.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντα βγαζει goty εκδόσεις η Bethesda. Κατα τη γνωμη μου αξιζει να περιμενεις εαν θεωρείς οτι το παιχνίδι θα σου αρεσει σε τετοιο βαθμο ωστε να θες να ασχοληθείς κ με τα dlc του..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα καταστημα, αν καποιος δουλευη σε, public plaiso kotsobolovo ασ μασ ενημερωση ποτε παραλαμβανουν τα pro

 

καλημέρα και καλό μήνα. Πριν από λίγο πέρασα από τον κωτσοβολο Νέας Μάκρης, ρώτησα τον πωλητή και μου είπε σε 25μερες θα αρχίσουν να δίδονται οι προπαραγγελιες, και ότι θα τηρηθει σειρά προταιρεοτητας. Εγώ την preorder μου την έχω κάνει από το public Ερυθραίας, έχω ένα φίλο που δουλεύει εκεί θα τον πάρω τηλ να μου πει τι παίζει και στα public.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 25 μέρες? WTF?
Όλοι γράφουν διαθεσιμότητα απο τις 10/11, και ξαφνικά τα pre-order θα τα στείλουν 15 μέρες μετά?
Για ποιο λόγο να κάνεις προ-παραγγελία τότε αν δεν το έχεις την μέρα που θα το βάλουν προς πώληση στο κατάστημα τους?
Να καθηστερήσει 2-3 μέρες από την μέρα κυκλοφορίας στα καταστήματα το καταλαβαίνω.. 15 μέρες μετά?

Εκτός και αν όντως η Sony Hellas τον παίξει κανονικότατα και δώσει τις κονσόλες στα ελληνικά καταστήματα 2 βδομάδες μετά την επισήμη κυκλοφορία.

 

Προσωπικά από το κατάστημα που το έκανα προ-παραγγελια που δεν είναι κάποιο γνωστης αλυσίδας αλλα γνωστο παιχνιδάδικο της Πατησίων μου είπαν ακριβώς αυτό πριν κανα 2 βδομαδες που έβαλα την παραγγελία..

"Επειδη δεν γνωρίζουμε ποτε θα τα διαθέσει η Sony, αν ερθει στην χειρότερη περιπτωση την ημερα επισημης κυκλοφορίας τότε θα είναι απο την επόμενη ημέρα σε εσάς."

 

Το Day-Οne έχει αρχίσει να φαντάζει μακρινό όνειρο ή είναι ιδέα μου?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα και καλό μήνα. Πριν από λίγο πέρασα από τον κωτσοβολο Νέας Μάκρης, ρώτησα τον πωλητή και μου είπε σε 25μερες θα αρχίσουν να δίδονται οι προπαραγγελιες, και ότι θα τηρηθει σειρά προταιρεοτητας. Εγώ την preorder μου την έχω κάνει από το public Ερυθραίας, έχω ένα φίλο που δουλεύει εκεί θα τον πάρω τηλ να μου πει τι παίζει και στα public.

 

επειδη και εγω πηγαινω συνχα εκει, το καταστημα γενικα ειναι πολυ μικρο χωρις πολυ διαθεσιμοτητα οποτε δεν νομιζω να ειναι ετσι για ολους τους κωτσοβολους, λογικα μονο για το τοπικο καταστημα νεας μακρης θα ισχυει τετοια καθυστερηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη και εγω πηγαινω συνχα εκει, το καταστημα γενικα ειναι πολυ μικρο χωρις πολυ διαθεσιμοτητα οποτε δεν νομιζω να ειναι ετσι για ολους τους κωτσοβολους, λογικα μονο για το τοπικο καταστημα νεας μακρης θα ισχυει τετοια καθυστερΕ

Ελπιζω να ειναι αυτο, αλλιως ειναι μεγαλη ξεφτιλες......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα φταίνε τα καταστηματα και οχι η Sony Hellas..
Καλα και ολοκληρος Κοτσοβολος λεει για προπαραγγελιες μετα απο 25 μερες, ενω την επόμενη Πέμπτη είναι η επίσημη κυκλοφορία?
Και την ιδια στιγμη εχουν και στο site του Κοτσοβολου μεγαλο banner με την ημερομηνια κυκλοφοριας? Seriously..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον μολις μιλησα με πλαισιο, οπου και εχω κανει παραγγελια. Η κοπελα εκει μου ειπε οτι επισημη κυκλοφορια στην Ελλαδα γινεται 15/11 και οχι 11/11 και οτι αυτοι που το εχουν προπαραγγειλει εχουν προτεραιοτητα εναντι των λιανικαριων που θα πανε απο εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15/11 ? Και γιατι μου εχουν η ολοι banners για επισημη κυκλοφορια στις 10 του μηνα? Τελευταια στιγμη του τα αλλαξε η Sony

Καθε καταστημα λεει τα δικα του μου φαινεται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα φταίνε τα καταστηματα και οχι η Sony Hellas..

Καλα και ολοκληρος Κοτσοβολος λεει για προπαραγγελιες μετα απο 25 μερες, ενω την επόμενη Πέμπτη είναι η επίσημη κυκλοφορία?

Και την ιδια στιγμη εχουν και στο site του Κοτσοβολου μεγαλο banner με την ημερομηνια κυκλοφοριας? Seriously..

Πηρα το καταστημα που εχω κανει την preorder μου public Nεας ερυθραιας και μου ειπε οτι απο 11/11 θα αρχισουμε κανονικα, τι να πω ο καθενας λεει το μακρυ και το κοντο του, θα δουμε , τωρα σχετικα με τον κωτσοβολο μπορει να ειναι αυτο που λεει ο φιλος ποιο πανω ειναι μικρο το καταστημα και πολυ εκτος αθηνας,Μαραθωνας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα σαίνια στο Πλαίσιο ενημερωμένα φουλ.. Δε λένε ξέρω γω "εμεις θα το εχουμε στην διαθεση μας στις 15 του μηνα".. αλλά "επίσημη κυκλοφορία είναι 5 μέρες μετά γιατί έτσι.. εμείς τότε θα αρχίσουμε να το μοιράζουμε βρε αδερφέ".

Αυτό που είπα και πριν.. κάθε κατάστημα λέει τα δικά του.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...