Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν μου απαντησε ομως καποιος.....με τα μεχρι οσα εχουν υποθει τωρα..τελικα για εμας τους FHD TV το ps4 pro θα δειχνει  καλυτερα απο οτι το απλο ps4? εστω μια μικρη διαφορα?αξιζει τελικα η αγορα?

Εχει βγει στην αγορα για να γνωριζουμε τι ισχυει για να μπορουμε να μιλησουμε σιγουρα?

 

Γιατι ο κοσμος δεν κανει υπομονη λιγες μερες να κυκλοφορησει το ps4 pro στην αγορα να δουμε τελικα πως τα πηγαινει στα παιχνιδια για να μπορουμε να απανταμε με σιγουρια?

 

Μαλλον αρκετοι νομιζουν οτι ps4 pro=ps5 πραγμα που προφανως και δεν ισχυει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν μου απαντησε ομως καποιος.....με τα μεχρι οσα εχουν υποθει τωρα..τελικα για εμας τους FHD TV το ps4 pro θα δειχνει καλυτερα απο οτι το απλο ps4? εστω μια μικρη διαφορα?αξιζει τελικα η αγορα?

Διαβασε τις τελευταιες 3-4 σελίδες έχουμε πει τη γνώμη μας και έχουμε ποστάρει και άρθρα σχετικά με αυτό που ρωτάς. Μην γράφουμε συνέχεια τα ίδια και τα ίδια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει χαθεί η μπάλα με τα Kingdom Heart. Από σχόλιο σε άρθρο για το παιχνίδι

 

"In another 5-10 years they will release Kingdom Heart Full Story Complete Play 1.5/Chains + 2.5/2 + 2.8 ^ π

 

And THAT game will let you play through ALL of it in 3D 4k UHD :3"

 

Πόσο αλήθεια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έπαιξα λίγο το campaign στο battlefield 1 στο ps4 φίλου,τρελάθηκα τι γραφικαρες είναι αυτές, τι παιχνιδαρα είναι αυτή!!! πωωω, τέλος πάω να το πάρω, και μόλις έρθει και το pro θα λιώσω, μετα έχει Mafia 3 titanfal2, θα λιώσω λέμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έπαιξα λίγο το campaign στο battlefield 1 στο ps4 φίλου,τρελάθηκα τι γραφικαρες είναι αυτές, τι παιχνιδαρα είναι αυτή!!! πωωω, τέλος πάω να το πάρω, και μόλις έρθει και το pro θα λιώσω, μετα έχει Mafia 3 titanfal2, θα λιώσω λέμε.

Προσοχη απο το πολυ λιωσιμο γιατι το campaign του BF ειναι κατι λιγοτερο απο 5ωρες....Να πιασουν τοπο τα λεφτα τους οχι τιποτα αλλο ....

 

Οσο για το Mafia ηδη εχει ξεχαστει απο τον κοσμο με ολα αυτα που εγιναν τις προηγουμενες μερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έπαιξα λίγο το campaign στο battlefield 1 στο ps4 φίλου,τρελάθηκα τι γραφικαρες είναι αυτές, τι παιχνιδαρα είναι αυτή!!! πωωω, τέλος πάω να το πάρω, και μόλις έρθει και το pro θα λιώσω, μετα έχει Mafia 3 titanfal2, θα λιώσω λέμε.

 

Όντως είναι πολύ μικρό το campaign. Και ειδικά όταν είναι κάτι τόσο καλό, σου φαίνεται υπερβολικά πιο μικρό. Φοβερά κινηματογραφικό. Το χαραμίζεις αν δεν το παίξεις σε καλό ηχοσύστημα και τηλεόραση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρχισαν να φτάνουν τα πρώτα Pro στους retailers Link.png Site: http://www.dualshockers.com/2016/10/29/ps4-pro-packaging-revealed-early-pictures/   :-D

 

Έχω μεγάλη αγωνία να δω πως θα τα πάει και από επίπεδα θερμοκρασίας - θορύβου. Θέλω να πιστεύω ότι λόγο αυξημένου μεγέθους δεν θα έχει τέτοια προβλήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Έχω μεγάλη αγωνία να δω πως θα τα πάει και από επίπεδα θερμοκρασίας - θορύβου. 

 

δηλαδη αυτο ειναι το κυριο θεμα σου? αν εχει θορυβο? ε αυτα βλεπει η σονυ και μας αρμεγει ολους...το βασικο θεμα φιλε που θα επρεπε να μας απασχολει οσους ασχολουνται βεβαια με το ps4, ειναι αν οντως μπορει να παιξει 4K...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρχισαν να φτάνουν τα πρώτα Pro στους retailers Link.png Site: http://www.dualshockers.com/2016/10/29/ps4-pro-packaging-revealed-early-pictures/   :-D

 

Έχω μεγάλη αγωνία να δω πως θα τα πάει και από επίπεδα θερμοκρασίας - θορύβου. Θέλω να πιστεύω ότι λόγο αυξημένου μεγέθους δεν θα έχει τέτοια προβλήματα.

 

Φήμες λένε θα φτάνει 170-180W σε full load (λίγο παραπάνω από το μισό του PSU rating, 55-60% από τα 310W).

 

Ενδεικτικά, το OG PS4 φτάνει 151W σε full load.

 

δηλαδη αυτο ειναι το κυριο θεμα σου? αν εχει θορυβο? ε αυτα βλεπει η σονυ και μας αρμεγει ολους...το βασικο θεμα φιλε που θα επρεπε να μας απασχολει οσους ασχολουνται βεβαια με το ps4, ειναι αν οντως μπορει να παιξει 4K...

 

Όχι, δεν μας ενδιαφέρει όλους το 4K (άσε που το έχουμε 1000αναλύσει το θέμα με τα native, checkerboard κλπ.), ούτε θα σκάσουμε όλοι €3000 για TV.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη αυτο ειναι το κυριο θεμα σου? αν εχει θορυβο? ε αυτα βλεπει η σονυ και μας αρμεγει ολους...το βασικο θεμα φιλε που θα επρεπε να μας απασχολει οσους ασχολουνται βεβαια με το ps4, ειναι αν οντως μπορει να παιξει 4K...

 

 

Εάν διάβαζες το θέμα θα είχες καταλάβει τι παίζει με το 4k και ποιο είναι το θέμα μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...