Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι αυτό με την κάμερα έλεγα πριν κάτι μηνύματα και θυμάμαι που ο bedazzled είχε αναφέρει για τα accessibility options οπότε δοκίμασε το. Το until down εχει fixed camera. Το μόνο πρόβλημα ήταν στα quick time events που δεν ήξεραν ποιο ήταν το τρίγωνο το χι κτλ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πάρεις ένα αεριτζίδικο byte σέ ένα library που σήμερα είναι αύριο δεν είναι, ή σε physical Μορφή με συλλεκτική (λέμε τώρα) και μεταπωλητική αξία.

 

Οι μεγάλες απορίες της ζωής. Έχω την αίσθηση οτι μπορείς να το βρείς και φθηνότερα Physical.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει auto-camera ρε συ στα accessibility options. Βοηθάει πολύ τους αρχάριους.

 

Ναι βρε το ξερω, της τα εχω ενεργοποιησει και ανεβασα και το sensitive αλλα της φαινεται λιγο αργο το "αυτοματο" γυρισμα της καμερας και νομιζει οτι δεν δουλευει... θα το συνηθισει!

 

Η πλακα ειναι οτι πηγα να παιξω λιγο εγω με τα παντα αυτοματα και ζαλιστηκα επειδη ειμαι του "manual".. πραγματικα σκαλωσα σε αρκετα σημεια που ψιλο-lockαραν καμερες/aims κτλ.

Έχω βρει να πάρω το gta v στα 30€ από ένα μέλος από εδώ μέσα

 

Επίσεις παίζει και σε ήλεκτρονικη μορφή στα 30€ στο store

 

Τι να κάνω;

 

Φυσικα και θα προτιμησεις το κουτατο αρκει να ειναι σε ok κατασταση.. Δεν τιθεται συγκριση..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια αυτο με τα δύο χειριστήρια και ένα παιχνιδι επιλογη που εχουν ολα τα καταστήματα ειναι προσφορα? Εγω σκεφτομαι για το gta v. Ειναι κουτι το παιχνιδι λογικα. Οποτε 329 εχει το ps4 με τα 2 controllers και 359 με συν ενα παιχνιδι. Οποτε αξιζει. Ε?

Επισης σε τι fps παιζει το gta v στο slim?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ps4 slim 1tb ξεκιναει απο 289ευρω

το Dualshock 4 controller ξεκιναει απο τα 50ευρω.

 

Αρα στην προσφοτα των 2 controller γλυτωνεις 10ευρω(χοντρικα)

 

Οσο για τα παιχνιδια αξιζουν μονο αυτα που κοστιζουν ακριβοτερα στην παρουσα φαση στην Ελληνικη αγορα.

Εν ολιγης η χρηματικη διαφορα απο το να τα αγοραζες ξεχωριστα τα πραγματα αυτα δεν ειναι καν 10%(αναλογα το παιχνιδι παντα)γιαυτο και δεν πολυ αναφερεται σαν προσφορα στο forum.

 

Οσο για το GTA V τρεχει σε 1080p 30fps αν δεν κανω λαθος,χωρις να ειμαι 100% σιγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τηλεόραση full hd ποια κονσόλα έχει καλύτερη εικόνα? Το pro μοντέλο ή το lite?

Σκέφτομαι να αγοράσω κάποια στιγμή, αλλά έχω μπερδευτεί λίγο για το αν αξίζει το pro

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τηλεόραση full hd ποια κονσόλα έχει καλύτερη εικόνα? Το pro μοντέλο ή το lite?

Σκέφτομαι να αγοράσω κάποια στιγμή, αλλά έχω μπερδευτεί λίγο για το αν αξίζει το pro

Το Pro εχει συνηθως καλυτερη εικονα/frames ακομα και σε 1080p. Το ποσο καλυτερη ειναι εξαρταται απο το ποσο προσεχει κανεις αυτα τα πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια να ρωτησω κατι...καποιος ειχε πει πιο πανω οτι ο κωτσοβολος δινει 30€ εκπτωση για αγορες 300€ και ανω αν εχεις την ονομαστικη σου εορτη...αρα 360€ για 2ο ds4 gtav και fifa17 πιστευετε αξιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια να ρωτησω κατι...καποιος ειχε πει πιο πανω οτι ο κωτσοβολος δινει 30€ εκπτωση για αγορες 300€ και ανω αν εχεις την ονομαστικη σου εορτη...αρα 360€ για 2ο ds4 gtav και fifa17 πιστευετε αξιζει?

Παμε για αλλη μια φορα να κανουμε την ετοιμη δουλεια στον αλλο.....

 

360ευρω-50(dualshock)-57(fifa)-45(gta κουτατο γιατι digital παιζει φθηνοτερα)=βγαινει η 1tb εκδοση 208ευρω περιπου(πανω κατω).

 

Αρα ναι προφανως και αξιζει αν ομως σε ενδιαφερουν αυτα που δινει δωρο(κοινως fifa,2ρο dualshock περισσοτερο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Θέλω να αγοράσω ένα ps4 και σκέφτομαι να το φέρω από Αγγλία αλλά δεν ξέρω αν θα έχω πρόβλημα με τα παιχνίδια, δηλαδή αν θα παίζει ή κονσόλα παιχνίδια από εδω. Το λέω αυτό γιατί μου ειχαν φέρει κάποτε κονσόλα από αμερικη και δεν έπαιζε παιχνίδια από εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...