Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειναι τιποτα που πρεπει να προσεχουμε για αγορα playstation 4 απο Αγγλικο amazon(τιποτα region lock κλπ)?

 

Δεν εχω ξανααγορασει κονσολα απο εξωτερικο,αλλα τα bundle της Ελλαδας ειναι υπερβολικα ακριβα δυστηχως.

Μικρό πράγμα βέβαια αλλά το καλώδιο ρεύματος θα είναι αγγλικού τύπου χωρίς αντάπτορα.

 

Επίσης αν και μάλλον το ξέρεις το slim δεν έχει οπτική έξοδο ήχου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μικρό πράγμα βέβαια αλλά το καλώδιο ρεύματος θα είναι αγγλικού τύπου χωρίς αντάπτορα.

 

Επίσης αν και μάλλον το ξέρεις το slim δεν έχει οπτική έξοδο ήχου.

ΤΟ πρωτο καλα εκανες και το ανεφερες(λογω Αγγλιας).Για το δευτερο δεν εχω θεμα,απλα στην τηλεοραση θα μπει το playstation που εχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

black friday Ελληνικα θυμαμαι ειχαν μονο το ps4 c chassis 500gb στα 199ευρω.

 

Αρα το παραπανω βγαινει 370-60(BF1)-30(U4)-25(ratchet)-20(driveclub)=235ευρω για το 1tb βεβαια.

Το ratchet εχει 5.99 προσφορά στο ps store. Και για τα υπόλοιπα έχει καλύτερες τιμές...

 

εδιτ

στα 16.49...

5.99 έχει το knack

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ratchet εχει 5.99 προσφορά στο ps store. Και για τα υπόλοιπα έχει καλύτερες τιμές...

 

εδιτ

στα 16.49...

5.99 έχει το knack

Αναφερομαι σε τιμες κουτατων αγαπητε.Ειδες να ανεφερα πουθενα για digital?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα το απλο και κοιταζω για το slim λογω καλυτερου δεκτη Wifi(που φορανε το Slim και το Pro) που φοραει σε σχεση με το αρχικο(και μου βγαινει ουτως ή αλλως στα ιδια χρηματα)

 

Θα σου πρότεινα να το συνδέσεις με homeplugs/powerline (ένα ζευγάρι, δουλεύει σαν ethernet μέσω καλωδίων ρεύματος), ασχέτως του wifi... ειδικά αν ασχολείσαι με online MP.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου πρότεινα να το συνδέσεις με homeplugs/powerline (ένα ζευγάρι, δουλεύει σαν ethernet μέσω καλωδίων ρεύματος), ασχέτως του wifi... ειδικά αν ασχολείσαι με online MP.

Ε προφανως και θα ασχοληθω(οχι επαγγελματικα/ανταγωνιστικα)με το online Mp,γιατι αλλιως λογικο ειναι η κονσολα να πιανει σκονη οπως γραφεται συχνα. Βεβαια ακομα στην αναμονη ειμαστε αλλα ειδωμεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω την εντυπωση οτι το project cars ειναι πολυ ανωτερο.ο λογος που με κραταει και δεν εχω κανει αγορα ακομα σε κανενα τετιο παιχνιδι ειναι οτι δεν εχουν tunning parts

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...