Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ νευρίασα πολύ. Λες και είναι τίποτα δύσκολο να φέρουν 20.000 κονσόλες στην Ελλάδα, έλεος....

Όπως είπαν και πολλοί άλλοι σε άλλο/α τοπικ, φέρ'την απο εξωτερικό, πολύ απλά.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αλλα οταν για την ιδια ακριβως ειδηση ειχατε μπει εσυ και η γνωστη παρεουλα και ειχατε κανει μπουρδελο το thread του XBOX ONE 

θα ψαξεις και θα βρεις λοιπον τα posts που ισχυριζεσαι οτι εχω γραψει αυτα που λες, εγω σε λεω ΨΕΥΤΗ, εσυ τι θα απαντησεις?

 

Υ.Γ. και μην αρχισεις τα σαπια οτι μιλαγες και καλα γενικα, γιατι σε εμενα απαντησες.

 

και τωρα απλα κανετε γαργαρα ε δεν μπορουσα να μην σχολιασω.

...λεει αυτος που σχολιασε ενα λεπτο μετα την ειδηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είπαν και πολλοί άλλοι σε άλλο/α τοπικ, φέρ'την απο εξωτερικό, πολύ απλά.

Καλά, η συζήτηση γίνεται σε πιο ακαδημαϊκό επίπεδο, κυρίως επειδή είναι περίεργο το launch σε τόσες χώρες της Λατινικής Αμερικής πρώτα. Από Ελλάδα μόνο αν πρόλαβε κανείς το παζάρεμα του Κώτσου έχει νόημα να τον "καίει". 

 

Εμένα, που δεν είχα σκοπό για day one αγορά και μόνο επειδή πρόλαβα τον Κώτσο έκανα preorder, καλύτερα μου έκατσε το delay :P

Μάλλον δε θα είχα λεφτά τον Νοέμβριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είπαν και πολλοί άλλοι σε άλλο/α τοπικ, φέρ'την απο εξωτερικό, πολύ απλά.

 

Και η εγγύηση; Δεν είναι λύση αυτή. Να το παιρνες πιο φθηνά να πω οκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να την κάνεις την εγγύηση από την Sony? Που παίρνω τηλέφωνο για να με βοηθήσουν τι να κάνω με το κόκκινο κολλημένο pixel στην οθόνη του Vita και λέει αν δεν κολλήσουν τουλάχιστον 5 δεν κάνουμε τίποτα. 5 pixel στην 5αρα οθόνη? Seriously? To 1 που έχω και είναι απίστευτα ενοχλητικό. Δεν την παλεύουν καθόλου οι άνθρωποι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ούτε μια αναφορά για ακόμα μια φορά στο TLG.Αρχίζω πλέον και πιστεύω ότι "ψόφησε",δυστυχώς......και μετά απο 8 χρόνια αναμονής και 4 χρόνια απο την ανακοίνωση του έχω ξενερώσει απίστευτα! :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ψαξεις και θα βρεις λοιπον τα posts που ισχυριζεσαι οτι εχω γραψει αυτα που λες, εγω σε λεω ΨΕΥΤΗ, εσυ τι θα απαντησεις?

 

Υ.Γ. και μην αρχισεις τα σαπια οτι μιλαγες και καλα γενικα, γιατι σε εμενα απαντησες.

 

...λεει αυτος που σχολιασε ενα λεπτο μετα την ειδηση

 

 

Ναι αυτο ακριβως θα κανω....εσυ με λες ψευτη και εγω καμμενο troll και οχι δεν μιλαγα γενικα ακριβως εσενα ειχα στο μυαλο μου.Για την ιδια την ειδηση θα κανεις κανενα σχολιο γιατι στα αρνητικα του αντιπαλου εισαι λαλιστατος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαραδεκτη σονυ αν δεν το φερουν τουλαχιστον μεχρι τα χριστουγεννα.

 

Αυτα τα ρεπορταζ μουφα ηταν δηλαδη;

 

Ο αντιπρόεδρος της Sony Computer Entertainment Europe, Τζέιμς Άρμστρονγκ επιβεβαίωσε πως το PlayStation 4 θα είναι διαθέσιμο στη χώρα μας παράλληλα με τις υπόλοιπες μεγάλες ευρωπαϊκές αγορές κατά την εορταστική περίοδο του 2013.

 

http://www.aek365.com/a-272152/prin-ta-xristougenna-to-ps4-sthn-ellada.htm

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα στο live στο συγκεκριμενο σημειο , την λυπηθηκα την SONY. Μετα απο τις εξυπναδες με τα βιντεακια για το πως δανειζονται τα παιχνιδια  αλλη μια απαραδεκτη απαξιωτικη αναφορα στον αντιπαλο.

Αυτα μπορει να εχουν πλακα μεταξυ φιλαθλων ομαδων , αλλα μεταξυ πολυεθνικων εταιριων και μαλιστα μεταξυ ανθρωπων/υπαλληλων με παχυλους μισθους , που σημερα ειναι στην μια εταιρια και αυριο στην αλλη, ειναι φτηνα κολπα εντυπωσιασμου των 13 χρονων.

Η MS δεν εχει αναφερθει ποτε με τετοιο τροπο για την Sony (τουλαχιστον κατι την διαρκεια των παρουσιασεων των νεων κονσολων) , δειγμα του ποιος τελικα εχει κομπλεξ κατωτεροτητας.

Για αλλη μια φορα ασχολουνται με την MS αντι να δειξουν τα δικα τους θετικα στοιχεια. Ειδικα δε οταν εχουν το momentum δεν θα επρεπε καν να αναφερονται στον ανταγωνισμο. Ααα ξεχασα θα ειναι εγκατεστημενο το gameroom , τι FIFA 14 και μαλακιες μου λες τωρα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καλή Sony που κοιτάζει πάντοτε το καλό του gaming προλεταριάτου. Έχουν κουράσει πραγματικά και οι δύο εταιρίες, παιδικές πρακτικές που απευθύνονται φυσικά σε μικρά παιδιά και/η σε καμμένους fanboys. Το ΠΑΣΟΚ/ΝΔ της βιομηχανίας, με πολλές μάλιστα ομοιότητες (όλα προσχεδιασμένα και προαποφασισμένα, απο hardware μέχρι policies, και ψευτοστημένες κόντρες για να τσιμπάνε τα πρόβατα).

Πραγματικά αν βγάλει κανένα RPG Pokemon η Nintendo στο Wii U θα πάω να αγοράσω ένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...