Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

υπάρχει κανείς που μόλις το παραλάβει  το Ps4 την Παρασκευή να μου δανείσει για έναν μήνα στελνοντας μου το στην κρήτη που μένω?δωρεαν φυσικά

Για έναν μήνα θα το κρατησω υπολογίζω

Ειναι καποιου ειδους φαρσα το παραπανω post???

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γραψτο ρε Φεντερερ :)

τι μας αφηνεις ετσι

χαχα είχε μια προσφορά ο Κωτσόβολος και έδινε εκπτωτικο κουπόνι 10% στους φοιτητές για αγορές ηλεκτρονικών ειδών. Ε κι εγω αγόρασα το μεγάλο πακέτο των 509€ με έκπτωση 10%
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα είχε μια προσφορά ο Κωτσόβολος και έδινε εκπτωτικο κουπόνι 10% στους φοιτητές για αγορές ηλεκτρονικών ειδών. Ε κι εγω αγόρασα το μεγάλο πακέτο των 509€ με έκπτωση 10%

καλοριζικο, την πιο καλη δουλεια εκανες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ, το παίρνουμε παρασκευή. τι παίζουμε? killzone & bf4? γιατί έως μάρτιο είδα ότι 5-6 ΜΑΧ παιχνίδια αξίζουν 

δε λεει το killzone, περα απο το οφθαλμολουτρο...

RESOGUN θα παιζουμε, και καννα multiplatform αν δεν τα εχουμε στο pc ή στο xbone.

 

 

Αντε,

**ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ PS4**

ποιος αλλος παραλαμβανει την παρασκευη?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και αν έχουμε pc που τα παίζει όλα τι κάνουμε τότες? το λέω γτ θα πάρουμε 2x την παρασκευή - δευτέρα και ψάχνουμε λόγους (θέλουμε) να το κρατήσουμε το ps4 γμτ... atm μόνο κλειστό σκεφτόμαστε να το κρατήσουμε  μιας και δεν έχει κάτι που δεν βρίσκουμε κάπου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε καταλαβαινω. εγω ειχα 2Χ προπαραγγελιες (μια απο τοκαλοκαιρι, και μια οταν ανοιξε το πλαισιο τις τελικες δικες του), και το ενα απο τα δυο ...το ακυρωσα προχτες, αφου κανενας φιλος μου που του ειπα αν το ηθελε δεν το ηθελε (οσοι φιλοι μου ειδαν το xbone μου, ολοι ψηθηκαν για xbone), και δεν ενδιαφερομαι να κανω κονσολοαγοραπωλησεις..

 

παρ'ολα αυτα, εφ'οσον εχεις pc και οχι xbone, το σιγουρακι που εχω να σου πω ειναι το destiny, το οποιο σε pc δεν θα βγει.

βεβαια, δεν ειναι οι μερες του ακομα, αλλα δεν ειναι δα και πολυ μακρια....

περα απο αυτο, πιθανον να βγουν καλουτσικα τα order και driveclub, το πρωτο αντιγραφη gears/uncharted και το δευτερο αντιγραφη pgr αν τα καταφερει, nfs αν δεν...

κατω απο αυτα, infamous και indies, και βλεπουμε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ paularas

 

Εγω το πηρα νωρις μονο για το Battlefield, που ηδη ειχα στο PC αλλα σιχαθηκα τα κρασαρισματα και τα προβληματα. Στο PS4  κρασαρει σπανια, και ειναι πολυ πιο ευχαριστη εμπειρια, με ελαχιστη χασουρα στα γραφικα. Αν σου αρεσουν τα FPS και μπορεις να παιξεις με χειριστηριο αυτο το παιχνιδι και μονο δικαιολογει την αγορα. Αν δεν σου αρεσουν τα FPS δεν εχεις λογο να παρεις καινουρια κονσολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και αν έχουμε pc που τα παίζει όλα τι κάνουμε τότες? το λέω γτ θα πάρουμε 2x την παρασκευή - δευτέρα και ψάχνουμε λόγους (θέλουμε) να το κρατήσουμε το ps4 γμτ... atm μόνο κλειστό σκεφτόμαστε να το κρατήσουμε  μιας και δεν έχει κάτι που δεν βρίσκουμε κάπου 

Κανε την καλη και δωστο στην ιδια τιμη σε καποιον που το θελει να χαρει, και εγω παρασκευή παραλαμβάνω και θα το δωσω αμεσως σε φιλο.. :P Δεν εχει τιποτα που να με ενδιαφερει για τουλαχιστον 6 μηνες εμενα προσωπικα.. 

 

 

 

 (οσοι φιλοι μου ειδαν το xbone μου, ολοι ψηθηκαν για xbone),

Δεν γινεται αυτο, προφανως λες ψεμματα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

true story. και προχτες κανεις απο αυτους δεν ψηνοταν να παρει το δευτερο ps4 που ειχα σε παραγγελεια, οποτε το αφησα να το διαχειριστει το πλαισιο.

 

Εμενα με εβγαλαν ψευτη και μου πεταγαν και απειλες οι "ωριμοι" ps4 fans οταν ειπα κατι τετοιο παντως... :P Για αυτο σου λεω προσεχε.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...