Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλησπερα εκανα προπαραγγελια το ps4 τις 29-11 απο κωτσοβολο βολου και μου ειπαν να περασω 14 η 15 για παραλαβη εχω δωση και προκαταβολη πηρα αυτο εδω
Sony PS4 500GB & Killzone: Shadow Fall επρεπε να μου στειλουν καποια επιβαιβαιωση εσεις τι λετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως μπορεις να δεις σε ολα εχει την ιδια τιμη http://www.skroutz.gr/s/4001975/Sony-Playstation-4-PS4-500GB-Killzone-Shadow-Fall.html.Τωρα για την παραλαβή δεν μπορουμε να σου πουμε κατι μεχρι να ερθει η ωρα της κυκλοφοριας του Ps4 στην Ελλαδα οπου και θα δουμε τι τελικα θα γινει με Κωτσοβολο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη λετε να μην παραλαβω 14 η 15 που μου ειπαν τσαμπα η προκαταβολη λετε να με δουλεψαν δεν επρεπε να ειχα μια επιβεβαιωση παραγγελιας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη λετε να μην παραλαβω 14 η 15 που μου ειπαν τσαμπα η προκαταβολη λετε να με δουλεψαν δεν επρεπε να ειχα μια επιβεβαιωση παραγγελιας

Υπαρχει ειδικο topic για αγορα Ps4 απο Κωτσοβολο,αν εχεις ορεξη να διαβασεις http://www.insomnia.gr/topic/495961-%CE%BA%CE%BF%CE%BD%CF%83%CE%BF%CE%BB%CE%B5%CF%82-ps4-344%E2%82%AC-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-xbox-one-430%E2%82%AC-kotsovolos-%CE%B5%CE%BB%CE%B7%CE%BE%CE%B5/. Σε αυτο θα γραψουν και σε 1.5 εβδομαδα οσοι εκαναν παραγγελία απο εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη λετε να μην παραλαβω 14 η 15 που μου ειπαν τσαμπα η προκαταβολη λετε να με δουλεψαν δεν επρεπε να ειχα μια επιβεβαιωση παραγγελιας

Σφιχτο σε κόβω...καλο 2014!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην παρέα ,

 

Σήμερα βρήκα χρόνο και άνοιξα και εγώ το κουτί που παρέλαβα από Amazon. Επίσης έχω παραλάβει και 1 χρόνο psn plus. Για κάποιο λόγο μου λέει ότι ο κωδικός είναι λάθος ή κάτι τέτοιο αν θυμάμαι καλά και δεν μπορώ να κάνω redeem . Έχει κανείς καμιά ιδέα τι μπορεί να φταίει ?

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα να δεις μολις ερθει στην Ελληνικη αγορα :devil:  πως θα παρουν τα πανω τους οι πωλησεις του Ps4 :P

δεν εχει βγει το ΠΡΟ,οποτε απατο θα παει B) :cool:

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας,


 


Η εκτιμώμενη ημερομηνία παραλαβής από τον προμηθευτή μας είναι στις αρχές Ιανουαρίου. μου εστειλαν mail και μου εγραψαν αυτο και εχω κανει προπαραγγελια 29 νοεμβριου θα παω την δευτερα απο κοντα να ρωτησω μιλαω για κωτσοβολο


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην παρέα ,

 

Σήμερα βρήκα χρόνο και άνοιξα και εγώ το κουτί που παρέλαβα από Amazon. Επίσης έχω παραλάβει και 1 χρόνο psn plus. Για κάποιο λόγο μου λέει ότι ο κωδικός είναι λάθος ή κάτι τέτοιο αν θυμάμαι καλά και δεν μπορώ να κάνω redeem . Έχει κανείς καμιά ιδέα τι μπορεί να φταίει ?

 

Ευχαριστώ

Αν έχεις ελληνικό account στο Playstation store κι έχεις αγοράσει το PS4 από amazon Αγγλίας ή Αμερικής τότε ο κωδικός για το Plus ισχύει αντίστοιχα για τα δικά τους PS store, θα πρέπει να φτιάξεις τον ανάλογο λογαριασμό για να κάνεις redeem τον κωδικό για το PS+.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσοι εχετε PSN plus σπευσετε να βαλετε στο καλαθι  και να κανετε checkout το Resogun + Contrast στο πισι

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-gr/home/games/psplus

Δεν χρειάζεται να κατεβεί στο ps4 για να το έχεις στο download list ; Δηλαδή μόνο με ένα checkout το έχεις και μπορείς να το κατεβάσεις στο μέλλον κανονικά ; Τόσο καιρό νόμιζα ότι έπρεπε να κατεβάσεις έστω μια φορά το παιχνίδι για να μπει download list . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...