Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν χρειάζεται να κατεβεί στο ps4 για να το έχεις στο download list ; Δηλαδή μόνο με ένα checkout το έχεις και μπορείς να το κατεβάσεις στο μέλλον κανονικά ; Τόσο καιρό νόμιζα ότι έπρεπε να κατεβάσεις έστω μια φορά το παιχνίδι για να μπει download list . 

ισχυει οτι λεω. δοκιμασε το και θα δεις. Νομιζω παλαιοτερα ηταν ετσι οπως λες αλλα απο την Ανοιξη του 13 (η καπου εκει) αλλαξε και μπορεις πλεον να κανεις τις αγορες μεσω pc.

Αργοτερα (αν καποτε παρεις PS4) οι αγορες θα ισχυουν και θα μπορεις να τα κατεβασεις εαν και εφοσον φυσικα βαλεις PSNPlus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισχυει οτι λεω. δοκιμασε το και θα δεις. Νομιζω παλαιοτερα ηταν ετσι οπως λες αλλα απο την Ανοιξη του 13 (η καπου εκει) αλλαξε και μπορεις πλεον να κανεις τις αγορες μεσω pc.

Αργοτερα (αν καποτε παρεις PS4) οι αγορες θα ισχυουν και θα μπορεις να τα κατεβασεις εαν και εφοσον φυσικα βαλεις PSNPlus

το εκανα . για να δουμε . Πολυ καλο παντως . μπορεις να μαζεψεις παιχνιδακια και οταν παρεις ps4 και θα εχεις plus να κατεβασεις 7-8 μαζι . Θα εχεις να παιζεις αρκετο καιρο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα δεν υπάρχει και τπτ άλλο στο launch του PS4  :-D

Αυτο λεω.Δεν μιλαω για το παιδι αν βαρεθηκε,μην παρεξηγηθω.Λεω το ps4 εχει βγαλει μονο fps μεχρι τωρα .Τραγικο.Εγω θα το τσιμπαγα αυτη την στιγμη το ps4 ,αλλα δεν υπαρχει κατι που να θελω να παιξω.Υπομονη θα κανω να ξεκαθαρισει λιγο το θεμα να δω και τι θα βγαλει και το xbox one και βλεπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το BF4 ειναι με μεγαλη διαφορα το καλυτερο παιχνιδι στις νεες κονσολες.Στο PS4 ειναι γραφικα πολυ κοντα στο PC, και χωρις ουτε τα μισα προβληματα. Για καποιον που δεν εχει προβλημα να παιζει με χειρηστηριο ειναι η καλυτερη εκδοση. Το Killzone ειναι ενα καλο παιχνιδι, τιποτα παραπανω η παρακατω. Αν δεν σου αρεσουν τα FPS δεν εχεις λογο να παρεις καινουρια κονσολα τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω με τον Lak10, παιδιά η EA είναι η μοναδική εταιρεία που δούλεψε τόσο σοβαρά για τις νέες κονσόλες και το FIFA14 είναι πραγματικά ότι καλύτερο έχω παίξει ποτέ. Δεν είναι τυχαία που έχει και τα καλύτερα ratings από όλα τα retail παιχνίδια στο λανσάρισμα (88% XboxONE, PS4 metacritic), καλύτερες βαθμολογίες και από το NBA2K14 γι`αυτούς που κατηγορούν το FIFA , διαχρονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε διαφωνω, ουτε συμφωνω αφου ποδοσφαιρακια δεν παιζω. Παντως περα των γραφικων δεν νομιζω οτι το Fifa θα εχει αλλες διαγορες απο τις προηγουμενες κονσολες. Το BF4 ομως πρωτη φορα δινει σε κονσολες πραγματικο BF gameplay με 64 παικτες. Αν δεν ηταν γι αυτο πιθανοτατα να μην ειχα παρει καινουραι κονσολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε διαφωνω, ουτε συμφωνω αφου ποδοσφαιρακια δεν παιζω. Παντως περα των γραφικων δεν νομιζω οτι το Fifa θα εχει αλλες διαγορες απο τις προηγουμενες κονσολες. Το BF4 ομως πρωτη φορα δινει σε κονσολες πραγματικο BF gameplay με 64 παικτες. Αν δεν ηταν γι αυτο πιθανοτατα να μην ειχα παρει καινουραι κονσολα.

 

και όμως σε σύγκριση με το FIFA14 στις παλιές κονσόλες , το παιχνίδι είναι πολύ μπροστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω με τον Lak10, παιδιά η EA είναι η μοναδική εταιρεία που δούλεψε τόσο σοβαρά για τις νέες κονσόλες και το FIFA14 είναι πραγματικά ότι καλύτερο έχω παίξει ποτέ. Δεν είναι τυχαία που έχει και τα καλύτερα ratings από όλα τα retail παιχνίδια στο λανσάρισμα (88% XboxONE, PS4 metacritic), καλύτερες βαθμολογίες και από το NBA2K14 γι`αυτούς που κατηγορούν το FIFA , διαχρονικά.

Τελικα τα ratings μετρανε η οχι ρε παιδια? :P

 

Οσο για την EA δεν θα ελεγα οτι δουλεψε σε ολα τα παιχνιδια οσο θα επρεπε πχ το nba live

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και παλι ουτε συμφωνω, ουτε διαφωνω, απλα δεν εχω αποψη αφου δεν παιζω τετοια παιχνιδια. Ο καθενας οπως τη βρισκει. Αλλα ειμαι καθετα αντιθετος με τα microtransactions, τα οποια θεωρω cheats και απατη. Γνωριζεις οτι το Fifa 14 ειναι τετοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα τα ratings μετρανε η οχι ρε παιδια? :P

 

Οσο για την EA δεν θα ελεγα οτι δουλεψε σε ολα τα παιχνιδια οσο θα επρεπε πχ το nba live

 

τα έχω και τα δύο και μπορώ να σου το επιβεβαιώσω από δική μου εμπειρία το next gen FIFA είναι όλα τα λευτά.

 

*edit δεν το έθεσα σωστά, εννοώ καθαρά το team που δούλεψε αποκλειστικά στο next gen FIFA14

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα 14-trial PSN plus για να κατεβάσω τα δωρεάν resogun και contrast καθώς περιμένω το PS4 την παρασκευή. Αν βάλω και 30-day trial που έχω από ένα αγορασμένο παιχνίδι ο χρόνος θα προστεθεί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...