Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να το γράψω κι εδώ, γιατί δεν ξέρω πόσοι τσεκάρουν και το άλλο νήμα. Επιβεβαίωσαν και σε εμένα από τον Κώτσο για την Παρασκευή (344άρι Αυγούστου).

 

Αντε τώρα υπομονή ως τις 26, που θα κατέβω... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

απλη ερωτησουλα για καποιον που δεν εχει πολυψαξει το θεμα............μπορεις να βαλεις αλλο χειρηστηριο για δευτερο? καποιο ποιο φτηνο, καποιο  logitech η μαιμου? Ειναι συμβατα η μονο με dualshock 4 δουλευει? Και αν δεν περνει αλλο, αναμενονται χειρηστηρια αντιγραφες φτηνοτερα και ποτε περιπου? Γενικος δεν εχω δει κινηση σε accesories απο αλλες εταιριες. Διοτι δεν γουσταρω να δωσο 60-70 ευρο για να παιζει καποιος αλλος μια στο τοσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω έκλεισα στα 458€ το μεγάλο bundle (2 χειριστήρια + κάμερα + killzone) :) παραλαμβάνω Παρασκευή :)

Πως το εκανες αυτο;

Δεν υπηρχε τοτε σε προσφορα αν δε με απατα η μνημη μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επεσα σε αυτο το λινκ που λεει για ενα προγραμμα/συσκευη που σου επιτρεπει να συνδεεις πληκτρολογιο, ποντικι και διαφορα controlers οπως dualshock 3/4, wii u controler...κτλπ ...στο xbox one! Λενε οτι θα εχει υποστηριξη και στο ps4 συντομα. Αν καταλαβα καλα κανει assign τα κουμπια με μακρο εντολες.

 

http://www.polygon.com/2013/12/10/5195718/this-device-lets-you-use-a-mouse-keyboard-other-console-controllers

http://cronusmax.com/downloads/

 

Βεβαια το στικακι που πουλανε λεει οτι εχει 60 δολαρια, οποτε παλι σκας ενα ματσο λεφτα. Οποτε δεν ειναι η λυση. Ειναι για ειδικες περιπτωσεις. Αλλα σαν ιδεα ειναι αυτο που ρωταο, υπαρχει υποστηριξη για αλλο controler? Η μονο με τετοιους τροπους θα γινει? Αναμενονται φτηνοτερα controllers σαν speedlink/logitech.....  ή αυτα βγενουν συνηθως μηνες αργοτερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιους αλλους βρε συ?? κακο ειναι να εχεις επιλογες? πως ειναι cheat δλδ? Ασε που εγω δεν ψαχνω για ποντικια και κιμπορντια, αλλα τροπο να βρουμε δευτερο κοντρολερ σε κατι ποιο φτηνο. Εαν μπορεις να χρησιμοποιησεις ενα κοντρολερ που εχεις ηδη, γλυτωνεις 60 ευρο. Ετσι και αλλοιος για κανα φιφα και διπλα το θες κυριως το 2ρο κοντρολερ. Με τις τιμες στα παιχνιδια στα 60-70 ευρο, πρεπει να κοψεις απο οπου βρεις. Ειδαλλειως θα παρεις την κονσολα και ενα παιχνιδι καθε 4-5 μηνες. Ποιος μπορει να σκαει 70ρια σε πολλα παιχνιδια?? (μεχρι να βγει κανα χακ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...