Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κλασική Ελλαδάρα...

 

Πήρα τηλέφωνο Κωτσόβολο και τους ρωτάω αν θα εχω το ps4 day one στις 13/12 γιατι τό έχω προπαραγγείλει Online από τις αρχές Αυγούστου! Και μου λέει με ανεση ότι κύριε μετά τις 20/12 θα παραγγείλετε γιατί είναι πολλές οι παραγγελίες! Μα τους λέω παράγγειλα την 1η μέρα που βγάλατε τις online παραγγελίες, με κοροιδεύετε; Πότε έπρεπε να έχω παραγγείλει, τον Ιούνιο; Μου λέει ξαναπάρτε μας την εβδομαδα κυκλοφορίας να δούμε τί θα γίνει και αν έχει αλλάξει κάτι...

 

Έλεος με τους ερασιτέχνες πια...

Πεφτω απο τα συννεφα...αν παρεις ΕΣΤΩ στις 20/12 να λες παλι καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασική Ελλαδάρα...

 

Πήρα τηλέφωνο Κωτσόβολο και τους ρωτάω αν θα εχω το ps4 day one στις 13/12 γιατι τό έχω προπαραγγείλει Online από τις αρχές Αυγούστου! Και μου λέει με ανεση ότι κύριε μετά τις 20/12 θα παραγγείλετε γιατί είναι πολλές οι παραγγελίες! Μα τους λέω παράγγειλα την 1η μέρα που βγάλατε τις online παραγγελίες, με κοροιδεύετε; Πότε έπρεπε να έχω παραγγείλει, τον Ιούνιο; Μου λέει ξαναπάρτε μας την εβδομαδα κυκλοφορίας να δούμε τί θα γίνει και αν έχει αλλάξει κάτι...

 

Έλεος με τους ερασιτέχνες πια...

Μικρη Off Topic παρένθεση για να απαντησω στο παραπανω

 

Δεν ειναι ερασιτεχνες.Απλα εχουν συνηθισει τετοια καταστηματα ο πελατης να μην ψαχνεται,ουτε να φωναζει,ουτε να κυνηγαει αυτα που δικαιούται. Τα ειδαμε και με τις προπαραγγελιες,τραβηξανε λεφτα απο μερικους για ενα προιον που δεν γνωριζουν καν πότε θα εχουν,αλλα οι περισσοτεροι που δεν τα ψαχνουν αυτα λενε ''ελα μωρε δεν βαριεσαι,αφου την έκλεισα την κονσολα σε χαμηλη τιμη''ας ερθει οποτε θελει.

 

Τα ιδια περιπου βλεπεις και στα ετοιμα Gaming Pc,παει ο αλλος και δινει 1000+ευρο,για να νιωσει και καλα την απολυτη gaming εμπειρία αντι για Ps4,και του προτεινουν τα καταστηματα ετοιμο Pc  γιατι εχει πρωτη μουρη τον i7 ,και καρτα γραφικων βαζουν μια της πλακας που αν βαλεις ενα βαρυ παιχνιδι οπως το Metro θα κολλαει,βλεπε πχ http://www.plaisio.gr/ypologistes-anavathmisi/ypologistes/etoimoi-ypologistes/Turbo-X-Atlas-F4650.htm#tabCharacteristics 1200ευρο Pc Με 100ευρο καρτα γραφικων. 

 

Αυτη η μικρη παρενθεση απο μενα για το απο πανω.

 

Τελος για να μην ξεφευγουμε απο το topic,περιμενω εντως των επομενων 2 εβδομαδων να διαβαζω νεα απο τους υπολοιπους που εχουν κλεισει στον Κωτσοβολο ενα Ps4 απο την προσφορα του καλοκαιριου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπο  τα παιχνιδια που ειδα, το killzone με εντυπωσιασε περισσοτερο και μετα nba2k.To fifa επισης εδειχνε καλυτερο απο κοντα αλλα για μενα δεν ειναι και τοσο next gen.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PS4 has sold over 250k in the UK

 

Over 250k PS4 consoles were sold in the UK in the machine’s first 48 hours on sale.

Retail sources have confirmed the extent of PS4’s tremendous performance to MCV following Chart-Track’s confirmation this morning that PS4 is the UK’s fastest selling console ever.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το bundle δεν μπορούμε να ξέρουμε αν βάλουν κάτι τελευταία στιγμή αλλά δεδομένου ότι κάποια έχουν ανακοινωθεί, το βλέπω χλωμό για άμεσα

για τιμές Back Friday ούτε κατά διάνοια...αυτό είναι "έθιμο" που έχουν κάποια μεγάλα καταστήματα του εξωτερικού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τί να πω εγώ ρε παιδιά που πρέπει να περιμένω 3 μήνες μέχρι να μαζέψω λεφτά για να το αγοράσω? Δηλαδή κάπου Αρχες Μαρτίου θα το αγοράσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τί να πω εγώ ρε παιδιά που πρέπει να περιμένω 3 μήνες μέχρι να μαζέψω λεφτά για να το αγοράσω? Δηλαδή κάπου Αρχες Μαρτίου θα το αγοράσω.

Τοσο πολυ θα περιμενεις δηλαδη...περνας ενα δραμα φιλος. Ειμαι σιγουρος ολο το forum ειναι διπλα σου αυτες τις δυσκολες στιγμες που δεν θα το παρεις day1

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PS4 Global Sales Update

 

In what is shaping up to be a historic year for gamers, I’m delighted to share an important new milestone with you. PS4’s North American debut on November 15th was PlayStation’s largest ever, with more than one million gamers picking up a PS4 in just 24 hours. Now, with PS4’s global launch expanding to a total of 32 countries worldwide, including Europe and Latin America, I’m proud to announce that more than 2.1 million PS4s have been sold.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...