Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και γω παραξενευτηκα και συμφωνω συν το οτι δεν εχει 3 μηνες καλα καλα στην αγορα αλλα......

Το PSV εγινε slim

Ναι αλλα αν δεν κανω λαθος κυκλοφορεί μονο Ιαπωνία,ίσως η ανακοινωση εχει να κάνει με την έναρξη κυκλοφορίας του στην Ευρώπη! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sony Announces EverQuest Next for PS4 and New IP; PlanetSide 2 Coming in the First Half of 2014

 

During an AMAA-style (Ask me Almost Anything) Q&A on Reddit Sony Online Entertainment President John Smedley dropped a few bombs that PS4 and MMORPG fans in general will love.

First of all he confirmed that the upcoming MMORPG EverQuest Next will be heading to PS4. He teased the possibility before, but this is the first time he announces it clearly and officially:

Yes. We will absolutely be bringing EQN to the Playstation 4!

 

 

Finally, as the icing on top of the proverbial cake, he delivered a true blue tease on a new,unannounced MMORPG SOE is working on, that apparently comes packed with a completely new IP:

 

"SWG. I would do everything differently.
SWG PLAYERS – OUR NEXT GAME (not announced yet) IS DEDICATED TO YOU. Once we launch it… you can come home now.

Completely new IP. The data is on the interwebs.. someone just has to find it."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι παιχνιδαρα ειναι το resogun ρε παιδια παιζει να ειναι το πρωτο παιχνιδι ever που εκατσα και το πηρα platinum τα trophies !

well technicaly δεν το πηρα ακομη εμεινε αυτο με το boost αλλα θα το προσπαθησω τωρα

οποιος ειναι για κανενα co-op σε master lvl add me το psn μου ειναι djfunkadelic80

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πειράζει αν φορτίζω το Dualshock 4 με το φορτιστή του κινητού; 

Με ένα φορτιστή πάντως μαμα-sony για το Ds3 φορτίζει μια χαρά.

Αν είναι όπως το Ds3 δεν θα φορτίζει γιατί θέλει να γίνει enumerated(μπορεί να το γράφω και λάθος...)η usb θύρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νεο τρεηλερ

 

Μακαρι να μην ειναι κανα 5ωρο campain γιατι multi δεν εχει και επισης φαινεται καπως βαρετο απο τα gameplay video.... Ελπιζω να ειναι καλος τιτλος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πεντάωρο δεν παίζει να είναι. Τώρα, όσον αφορά το gameplay, έχεις παίξει κανένα από τα προηγούμενα;

Μονο το πρωτο ειχα παιξει και δεν θυμαμαι και πολλα να σου πω την μαυρη αληθεια... Προσεξε δεν λεω οτι ειναι βαρετο λεω απλα οτι τα video το κανουν να φαινεται βαρετο ισως να μην δειχνουν ολη την γλυκα του παιχνιδιου.... Θα ειναι μαμακια να ειναι μικρο σε διαρκεια γιατι με ψηνει το συγκεκριμενο απλα θα ειναι και ωραιο να μην ειναι επαναλαμβανομενο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα βαρετό μου φαίνεται, πάντως, και το 1 και το 2 :P

Και το Second Son, από τα βίντεο που έχω δει, δε φαίνεται να διαφέρει ιδιαίτερα. Βέβαια, άλλοι το αγαπούν, οπότε ίσως να μην είναι my cup of tea απλώς. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...