Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

psycho σόρρι φίλε αλλα είσαι εκτος τόπου και χρόνου πραγματικά, το μοναδικό παιχνίδι που κατασκευάστηκε για μελλοντικού τύπου Hardware ήταν το crysis 1, οι τότε κάρτες γραφικών δεν το παίζανε ούτε στα 40fps, οι καλές κάρτες γραφικών δεν μιλάω καν για τον μέσο χρήστη, το killzone shadow fall δείχνει κλάσης ανώτερο απο το crysis 1, μην κοιτάς εικόνες απο 1 mod του 2012 και την τοπ κάρτα γραφικών του 2012 που ακόμα όταν θα βγει το ps4 θα είναι πιο ακριβή απο το Ps4... γελεία πράγματα διαβάζουμε αυτές τις μέρες, τρελό damage control απο pcάκιδες ,που στην τελική θα έπρεπε να χαίρονται γιατί θα δουν καλύτερα παιχνίδια στο Platform τους.

 

το killzone shadow fall πολλοί το συγκρίνουν με crysis 3 (με ανάλογη κάρτα γραφικών,οχι την 1000ε) και καθόμαστε και συζητάμε αν έχει καλά γραφικά και πόσο δυνατά είναι? αυτά είναι τα γραφικά του ps4 δεν σας αρέσουν το κουβαδάκι σας και σε άλλη παραλία ,πάτε σκάστε 1000ε για titan ή αγοράστε το νέο xbox με τα χειρότερα specs ή πάτε στο wiiu να πληρώσετε 350ε για Hardware 7 ετίας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

vfragos

Μπράβο σου, μου είναι εντελώς αδιάφορο όμως το τι κάνεις.

 

 

PDS13,

Μπαίνω και γράφω γιατί διαβάζω πολλές μπαρμπουτσαλιές..

 

 

το killzone shadow fall πολλοί το συγκρίνουν με crysis 3

Εντάξει, ζήσαμε να το διαβάσουμε και αυτό..

 

 

ή αγοράστε το νέο xbox με τα χειρότερα specs

Που ακριβώς διάβασες ότι θα έχει χειρότερα ;

Μήπως τα έβγαλε στη φόρα η M$ και δεν κατάλαβα ;

Ή απλά διαβάζεις τι λένε τα Sony Fanboys..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@naruto

Ασε ποσο κοστολογουν το DS4 στα καταστηματα του εξωτρικου και στο shopto.Οπως ειπες ειδη στο shopto εχει 60Ε στα ελληνικα καταστηματα θα παταει σιγουρα τα 80Ε.

Το αμαζον και το εξωτερικο ναναι καλα !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

vfragos

Μπράβο σου, μου είναι εντελώς αδιάφορο όμως το τι κάνεις.

 

 

PDS13,

Μπαίνω και γράφω γιατί διαβάζω πολλές μπαρμπουτσαλιές..

 

 

Εντάξει, ζήσαμε να το διαβάσουμε και αυτό..

 

 

Που ακριβώς διάβασες ότι θα έχει χειρότερα ;

Μήπως το έβγαλε στη φόρα η M$ και δεν κατάλαβα ;

vfragos

Μπράβο σου, μου είναι εντελώς αδιάφορο όμως το τι κάνεις.

 

 

PDS13,

Μπαίνω και γράφω γιατί διαβάζω πολλές μπαρμπουτσαλιές..

 

 

Εντάξει, ζήσαμε να το διαβάσουμε και αυτό..

 

 

Που ακριβώς διάβασες ότι θα έχει χειρότερα ;

Μήπως το έβγαλε στη φόρα η M$ και δεν κατάλαβα ;

Ή απλά διαβάζεις τι λένε τα Sony Fanboys..

 

Φοβερή απάντηση,...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3.Η κονσόλα 7 χρόνων και όχι 8, βγάζει χειρότερα γραφικά και από PC 7 χρόνων επίσης, βλέπε Crysis 1 στο PC με μια 8800GTX που βγήκε το 2006.

 

 

 

Για πες μας και πόσο είχε αυτή η καρτούλα όταν είχε βγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PDS13,

Μπαίνω και γράφω γιατί διαβάζω πολλές μπαρμπουτσαλιές..

Λαθος φιλε μου.

Καιρος να καταλαβεις οτι ερχεσαι εσυ για να παραθεσεις πολλες μπαρμπουτσαλιές,οπως για το εντελως μαπα killzone,Το ''head'' που και καλα εχει βγει απο το 2007 και καθε σοβαρος console hater το εχει κανει ''bookmark'' για μελλοντικη χρηση(καθως ξερει οτι η sony θα δειξει παραδοσιακα ''head'') κ.α.

 

Τα ξερουμε ποια.Γερασαμε με διαβαζοντας τα ιδια και τα ιδια,βλεποντας τις ιδιες και τι ιδιες τακτικες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πες μας και πόσο είχε αυτή η καρτούλα όταν είχε βγει.

Είχε 7 κατοστάρικα, και ;

Μιλάμε για το 2006, 7 χρονάκια πίσω..

 

 

PDS13,

Λέω αυτό που βλέπω και το Killzone δεν μας έδειξε τίποτα το σπουδαίο, ούτε Textures, ούτε φωτισμούς ούτε τίποτα..

Μόνο κάτι βυθίσματα στα 15FPS σε μερικές σκηνές..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

vfragos,

Ενώ η δικιά σου, γεμάτη επιχειρήματα, έχω πιο τούμπανο PC από το δικό σου,

WoW, χ3στηκε η φροάδα στ' αλώνι..

Εντάξει οκ, κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mtzs,

Ναι προφανώς υπάρχουν PC Gamers που θέλουν τα γραφικά πάντα Very High και με AA και γι' αυτό τα σκας..

Αλλιώς μπορείς να συμβιβαστείς σε Medium Details με μια κάρτα των 150Ε

 

Παίξε εσύ στην κονσόλα τώρα με κάτι αναλύσεις του στυλ 1024*600, ούτε καν Native 720P, να έχεις και 30FPS τα οποία 30 πάνε και 15 και άσε τα υπόλοιπα..

Λυπαμαι πολυ αλλα το θεωρω κοροιδια να τα σκασω για κατι που θα μου κρατησει 2 χρονια το πολυ και μετα να κατανταω να παιζω football manager οπως παιζει τωρα το τετραετιας λαπτοπ μου. και η πλακα ειναι οτι ουτε για word δε θα μου κανει αφου εχω συνηθισει να δουλευω σε λαπτοπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, ζήσαμε να το διαβάσουμε και αυτό..

Στον pc-μικροκοσμο σου μπορει να μην το εχεις διαβασει,αλλα στα μεγαλα ξενα φορουμς πολλοι το πιστευουν.Και φανατικοι pc gamers.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
full size έχουμε γι΄αυτά?
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχε 7 κατοστάρικα, και ;

Μιλάμε για το 2006, 7 χρονάκια πίσω..

Τοτε το ΠΣ3 ειχε 600 και το κραζανε. Αλλα κραταει ακομη - 8 χρονακια μες το νερο. η καρτα ποσο κρατησε; 1 χρονο και κατι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λυπαμαι πολυ αλλα το θεωρω κοροιδια να τα σκασω για κατι που θα μου κρατησει 2 χρονια το πολυ και μετα να κατανταω να παιζω football manager οπως παιζει τωρα το τετραετιας λαπτοπ μου. και η πλακα ειναι οτι ουτε για word δε θα μου κανει αφου εχω συνηθισει να δουλευω σε λαπτοπ.

Καταρχήν το παράδειγμά σου είναι άστοχο.

Πιστεύεις ότι μια GTX680 σε 2 χρόνια από τώρα θα παίζει μόνο Football manager ?

Εγώ λέω ότι θα παίζει τα τελευταία παιχνίδια κανονικά, θα ρίχνεις λίγο τα Settings αλλά θα παίζεις.

 

Και 'γω θεωρώ κοροϊδία να πάρω κονσόλα για να παίζω με 720P(Αν είναι και τόσο)noAA και με 30FPS που πέφτουν στα 15

 

Κατάντησε κουραστικό να λέμε τα ίδια και τα ίδια νομίζω, εν τέλη ο καθένας αγοράζει ότι γουστάρει..

Απλά δεν μπορώ να διαβάζω αηδίες του στυλ σύγκριση Killzone Shadow Fall με Crysis 3 που ο ίδιος ο Cevat Yerli της CryTek λέει ότι δεν πρόκειται ποτέ το Ps4 να έχει τα γραφικά του Crysis 3.

 

Τοτε το ΠΣ3 ειχε 600 και το κραζανε. Αλλα κραταει ακομη - 8 χρονακια μες το νερο. η καρτα ποσο κρατησε; 1 χρονο και κατι;

Ακόμα παίζει αυτή η κάρτα σε πληροφορώ..

Τα Minimum Requirements στα παιχνίδια παραμένουν στην 8800GT.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...