Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Vape Center τo έχει τo Ethyl Maltol φυσικά θα πρέπει να ξέρεις να την σπάσεις γιατί είναι σκόνη. Μπορείς να πάρεις έτοιμη βάση της Pink Mule με το ίδιο συστατικό μέσα και να μην χρειαστεί να το βάλεις καν ή Cotton Candy που κάνει ακριβώς την ίδια δουλειά και είναι έτοιμο χωρίς να κάνεις όλη την διαδικασία.

Τελικά τα βρήκα όλα στο παραπάνω μαγαζί που προτεινε ο φίλος με αγορά Cotton Candy μαζί.

Το άλλο που είναι σε σκόνη το φοβήθηκαν να πω την αλήθεια.

Πάντως όλα μαζί βγήκαν 30€ για τουλάχιστον καμια 300ml υγρού.Φυσικα μένει ή αγορά βάση την οποία θα πάρω από Λαρισα.

Ποια προτείνεται παιδια στα 6 νικοτίνη με ουδέτερη γεύση ,και ποιο είναι το σωστό για καπνικο 50/50 ή 70/30 ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Διαρροές φίλε μου τουλάχιστον τώρα σταματησαν και δεν έχω καθόλου.Για γεύση αυτά που διάβαζα για το top σε γεύση και κλπ έχω προσωπικά δεν το έχω δει.

Αλλά....μιλάω πάντα σαν πρωταρης σε επισκευασιμους ατμοποίητες ,και τέλος έχω τον κλώνο.

Αααα από χθες είμαι με κάποια δέκατα και λαιμό χαλιααα.Πανε τα σπραιτ και χάπια σύννεφο και έτσι σταματάω να μιλάω :) :)

Κάνω υπομονή καμιά 5,6 ημέρες να παρω τα επάνω μου και να ατμιζω σαν βαπορι

Για λεγε φίλε με τον πύρινα 3χιλ τι σύρμα χρησιμοποιείς ,πόσες σπυρες κανείς και πόσα Ω βγαίνει.

Επίσης σε πόσα W το δουλευεις;

Τώρα :) πινω καφεδακι μπαλκόνι και το δουλεύω στα 21.8w (1.45Ω) και βγάζει το ντουμάνι και πιάνω γεύση (ανεφερα ότι έχω λαιμό χάλια) όσο ποτέ.

Μήπως βρήκα κάτι ... :)

Λοιπόν σε 3αρι πυρήνα 7 σπείρες κάνθαλ 40ατι σύρμα μπόλικο βαμβάκι απλωτά το βαμβάκι σε όλο τον ντεκ και πιέζω το βαμβάκι από την έξω πλευρά στα 17 βατάκια και όλα κομπλέ.Δεν αν το oring της βάσης μόλις βγάλεις τον κάτω πόλο είναι εντάξει η και άλλαξε το για σιγουρια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν σε 3αρι πυρήνα 7 σπείρες κάνθαλ 40ατι σύρμα μπόλικο βαμβάκι απλωτά το βαμβάκι σε όλο τον ντεκ και πιέζω το βαμβάκι από την έξω πλευρά στα 17 βατάκια και όλα κομπλέ.Δεν αν το oring της βάσης μόλις βγάλεις τον κάτω πόλο είναι εντάξει η και άλλαξε το για σιγουρια

Αν το υπολόγισα σωστά πρέπει να είσαι στα 2,6Ω ,δεν είναι αρκετό σφικτο στην τζουρα φίλε μου;Βγάζει καλή γεύση εκεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το υπολόγισα σωστά πρέπει να είσαι στα 2,6Ω ,δεν είναι αρκετό σφικτο στην τζουρα φίλε μου;Βγάζει καλή γεύση εκεί;

Με 0,40 σύρμα 7 σπείρες βγάζει 0,85 εώς 0,90 ωμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας..Μου έδωσε ο αδερφός μου ενα ηλεκτρονικο το οποίο το παρατησε και άρχισε τσιγαρο παλι..Βασικα δεν το είδα ποτε με το ηλεκτρονικό..Το πανω μέρος εκεί που είναι το υγρό λεει aspire και η μπαταρία λεει την μαρκα delirium και είναι cell 2200 ma..απλα δεν έχει φορτιστή..Τι φορτιστή να παρω??

να παρω ότι φορτιστή βρω?η υπάρχει θεμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας..Μου έδωσε ο αδερφός μου ενα ηλεκτρονικο το οποίο το παρατησε και άρχισε τσιγαρο παλι..Βασικα δεν το είδα ποτε με το ηλεκτρονικό..Το πανω μέρος εκεί που είναι το υγρό λεει aspire και η μπαταρία λεει την μαρκα delirium και είναι cell 2200 ma..απλα δεν έχει φορτιστή..Τι φορτιστή να παρω??

να παρω ότι φορτιστή βρω?η υπάρχει θεμα?

 

Κάτι τέτοιο θες:

http://www.altersmoke.gr/%CF%86%CE%BF%CF%81%CF%84%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%AD%CF%82/fortistis-usb-kanger-detail

 

4-6 ευρώ το πουλάνε στα μαγαζιά, σε όποιο κατάστημα με ηλ. τσιγάρο και να μπεις, αν τους δείξεις την μπαταρία σου, κατά 95% θα έχουν ένα τέτοιο να σου δώσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγινε το πηρα ολα κομπλε ευχαριστω..αλλη μια ερωτηση..γιατι εχει μια γευση παγωμενα φρουτα που ειναι πολυ αηδια για μενα..οταν αλλαξω γευση τι πρεπει να κανω??εννοω ξερω να την βαζω απλα να αλλαξω και αντισταση για να μην εχει γευση της προηγουμενης??δεν ξερω απο αυτα τπτ  :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχην , αν καθεται καιρο , καλυτερα πρωτα ν αλλαξεις μια αντισταση , και μετα να βαλεις υγρο. εγω δεν θα το χρησιμοποιουσα αν καθοταν καιρο στο συρταρι.

 

γενικα παντως , δεν ειναι αναγκη να αλλαζεις αντισταση καθε φορα που αλλαζεις υγρο , εκτος και αν το υγρο ειναι ιδιοτροπο.(πχ εντονο)

ισως στο πρωτο γεμισμα να σου ερχετε λιγο και η παλια η γευση , αλλα στην πορεια θα ξεκαθαρισει.

αν δεις οτι δεν ξεκαθαριζει η νεα γευση τοτε αλλαξε αντισταση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια τις αντιστασεις ποσο τις περνετε?κοστιζουν παντου τα ιδια χρηματα;

Πηγα να αλλαξω την αντισταση μονος και δεν την εβαλα καλα,με αποτελεσμα οταν πηγα να το κλεισω να το πιεσω πολυ,αν και το ζορισα παλι δεν βιδονε και πηγα σημερα απο το μαγαζι που το αγορασα,αφου μου εξηγησε τι λαθος εκανα μου την εβαλε αυτος,περνω τζουρα ολα κομπλε,αλλα μετα καταλαβα οτι υπηρχε μεγαλη διαφορα,οταν ατμιζω νιωθω ελαχιστα την γευση και δεν αισθανομαι οτι ρουφαω καπνο,λετε να φταιει η κεφαλι η το χαλασα καλα καλα δεν το πηρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα περιεργο προβλημα με τον Lemo 3:

Στη βαση για τις ετοιμες κεφαλες ,εχω δοκιμασει αυτη του triton 2(1.8Ω) και την επισκευασιμη κεφαλη του melo 2(ECR) και καμια απο αυτες δε βιδωνει πανω στην βαση,βασικα φαινεται να ειναι πιο στενες και δε πιανουν σωστα πανω πασα της βασης.

Οι κεφαλες που ειχε μαζι με την συσκευασια(ECL 0.3Ω & EC NC 0.25Ω) βιδωνουν και καθονται μια χαρα και το θεμα τωρα ειναι:

1ον δε ξερω αν ειναι φυσιολογικο για το Lemo 3 η ασυμβατοτητα σε αυτες τις κεφαλες και δεν μου ετυχε απλα ενα ελαττοματικο προιον?

2ον αν ειναι φυσιολογικο να μην δεχεται ολες τις κεφαλες αυτου του τυπου ,πως μπορουμε να ξερουμε ποιες κεφαλες κανουν για τον Lemo 3?

 

Ξερει κανεις τι ακριβως συμβαίνει με τις κεφαλες και τον Lemo 3? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει αγοράσει κανείς αυτό τον ατμο? μου τον έστειλαν με πιο κοντά τανκ και δεν σφίχνουν καθόλου πάνω στον ατμο . αν το έχει κάποιος ας μετρήσει το μήκος από το δικό του τανκ να μου πει το μηκος

https://www.fasttech.com/p/2137304

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...