Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έχει αγοράσει κανείς αυτό τον ατμο? μου τον έστειλαν με πιο κοντά τανκ και δεν σφίχνουν καθόλου πάνω στον ατμο . αν το έχει κάποιος ας μετρήσει το μήκος από το δικό του τανκ να μου πει το μηκος

https://www.fasttech.com/p/2137304

 

αυτος ειναι κλωνος του orchid v3. πραγματι, το τζαμακι "παιζει" και σου δινει την εντυπωση, οτι κατι δεν παει καλα οταν ειναι λυμενος..., αλλα οταν τον ¨δεσεις¨ και εισαι ετοιμος να ατμισεις, δεν χανει καθολου.

 

καλουτσικος ατμοποιητηςεως αρκετα καλος σε γευση, αλλα τοοοοοσο μπελαλιδικος στο στησιμο και με σοβαρα μειονεκτηματα στη σχεδιαση του, που θα σου προτεινα, μετα απο λιγο καιρο να πας σε κατι αλλο. "αν ειχα ξεκινησει απο αυτον, θα ειχα παρατησει το ηλ.τσιγαρο"

 

αν εννοεις ομως, οτι το καπακι της καμπανας δεν φτανει να κουμπωσει στο φουγαρο του, οταν τον δενεις, ειναι γιατι δεν πρεπει να βιδωσεις τερμα το καπακι, επανω στην καμπανα, οπως επισης και την καμπανα πρεπει να την ακουμπησεις επανω στο ντεκ και οχι να την εχεις μεχρι κατω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

αυτος ειναι κλωνος του orchid v3. πραγματι, το τζαμακι "παιζει" και σου δινει την εντυπωση, οτι κατι δεν παει καλα οταν ειναι λυμενος..., αλλα οταν τον ¨δεσεις¨ και εισαι ετοιμος να ατμισεις, δεν χανει καθολου.

 

καλουτσικος ατμοποιητηςεως αρκετα καλος σε γευση, αλλα τοοοοοσο μπελαλιδικος στο στησιμο και με σοβαρα μειονεκτηματα στη σχεδιαση του, που θα σου προτεινα, μετα απο λιγο καιρο να πας σε κατι αλλο. "αν ειχα ξεκινησει απο αυτον, θα ειχα παρατησει το ηλ.τσιγαρο"

 

αν εννοεις ομως, οτι το καπακι της καμπανας δεν φτανει να κουμπωσει στο φουγαρο του, οταν τον δενεις, ειναι γιατι δεν πρεπει να βιδωσεις τερμα το καπακι, επανω στην καμπανα, οπως επισης και την καμπανα πρεπει να την ακουμπησεις επανω στο ντεκ και οχι να την εχεις μεχρι κατω.

χανει ολο το υγρο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διορθωση: taifun gt 2 ειναι.

 

απο οσο θυμαμαμαι, ετσι ακριβως ηταν και ο δικος μου.

 

το κατω τσιμουχακι, ηταν πιο λεπτο απο οτι το πανω σε μενα και ελαχιστα μεγαλυτερο σε περιμετρο.

 

οταν γεμιζα με υγρο, βιδωνα το ντεκ και πριν το σφιξω τελειως, κεντραριζα το τζαμακι με τα δαχτυλα και μετα το εσφιγγα τελειως.

 

δεν εχανε υγρο.

 

θα ρωτησω το παιδι που του το εδωσα, να μετρησει το τζαμακι και θα σου στηλω πμ με τις διαστασεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διορθωση: taifun gt 2 ειναι.

 

απο οσο θυμαμαμαι, ετσι ακριβως ηταν και ο δικος μου.

 

το κατω τσιμουχακι, ηταν πιο λεπτο απο οτι το πανω σε μενα και ελαχιστα μεγαλυτερο σε περιμετρο.

 

οταν γεμιζα με υγρο, βιδωνα το ντεκ και πριν το σφιξω τελειως, κεντραριζα το τζαμακι με τα δαχτυλα και μετα το εσφιγγα τελειως.

 

δεν εχανε υγρο.

 

θα ρωτησω το παιδι που του το εδωσα, να μετρησει το τζαμακι και θα σου στηλω πμ με τις διαστασεις

εμένα κινείται πάνω κάτω αρκετά και τα λαστιχακια είναι όλα ίδια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν λες φιλε μου για τον τυπο στυλο AIO νομιζω οτι δεν υπαρχουν αναλωσιμα εκτος απο της κεφαλες.

Τι εχει χαλασει ,το επανω μερος η εσπασε το τζαμακι.

Παντως τα 30 ευρω πολλα ακουγωνται γιατι εδω στην Λαρισα 25 ευρω το εχουν και μαλιστα βρηκα το καινουργιο με την μεγαλη μπαταρια 2600 και 4,5ml (η 4 δεν ειμαι σιγουρος) στα 26 ευρω.

Ψαξτω λιγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν λες φιλε μου για τον τυπο στυλο AIO νομιζω οτι δεν υπαρχουν αναλωσιμα εκτος απο της κεφαλες.

Τι εχει χαλασει ,το επανω μερος η εσπασε το τζαμακι.

Παντως τα 30 ευρω πολλα ακουγωνται γιατι εδω στην Λαρισα 25 ευρω το εχουν και μαλιστα βρηκα το καινουργιο με την μεγαλη μπαταρια 2600 και 4,5ml (η 4 δεν ειμαι σιγουρος) στα 26 ευρω.

Ψαξτω λιγο

Το ΑΙΟ για να κλεισει εχει κατι που πρεπει να το πιεσεις και να το γυρισεις για να κλειδωσει

Εγω ειχα βαλει στραβα την κεφαλι και οταν πηγα να το κλεισω το πιεσα πολυ και τωρα γιατι το στραβοσα λιγο δεν κουμπωνει καλα και εχει διαρροη

Γνωριζει κανεις; αμα μπορω να το αντικαταστησω

Επεξ/σία από kostas.mouts4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτομαι να αναβαθμισω τις συσκευες μου. Εχω μεινει αρκετα πισω φανταζομαι...

Εχω αυτη τη στιγμη μπαταρια istick TC40W και ατμοποιητη GS air MS.

 

Εδω και καιρο δεν παρακολουθω καθολου τι παιζει στην αγορα και εχω μαυρα μεσανυχτα.
Θα ηθελα καποιες προτασεις επομενως να τις ψαξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτομαι να αναβαθμισω τις συσκευες μου. Εχω μεινει αρκετα πισω φανταζομαι...

Εχω αυτη τη στιγμη μπαταρια istick TC40W και ατμοποιητη GS air MS.

 

Εδω και καιρο δεν παρακολουθω καθολου τι παιζει στην αγορα και εχω μαυρα μεσανυχτα.

Θα ηθελα καποιες προτασεις επομενως να τις ψαξω.

https://www.fasttech.com/products/3032/10009433/3301100

 

https://www.fasttech.com/products/5410704

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειααα.Ξερει κανεις που και αν μπορω να βρω οικονομικες αντιστασεις για τον gs air?Γενικα μπορω να μειωσω το κοστος με καποιο τροπο η δεν το αποφευγουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα μπορω να μειωσω το κοστος με καποιο τροπο η δεν το αποφευγουμε;

 

Πας σε επισκευάσιμο και - σχεδόν - το μηδενίζεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα σας, έχω την κοπέλα μου που από το ΑΙΟ πήγε σε vtwo mini και cubis αλλά βλέπω ότι θέλει να έχει γεύση και έχει πελαγώσει μιας και δοκιμάζει από εμένα (windforce και avocado) και θέλει να πάει μάλλον σε επισκευάσιμο αλλά με σφιχτή σχετικά τζούρα και όχι τόσο αεράτη. τι να πάω να την πάρω μπας και δει το φως της από θέμα γεύσης και απόδοσης 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα σας, έχω την κοπέλα μου που από το ΑΙΟ πήγε σε vtwo mini και cubis αλλά βλέπω ότι θέλει να έχει γεύση και έχει πελαγώσει μιας και δοκιμάζει από εμένα (windforce και avocado) και θέλει να πάει μάλλον σε επισκευάσιμο αλλά με σφιχτή σχετικά τζούρα και όχι τόσο αεράτη. τι να πάω να την πάρω μπας και δει το φως της από θέμα γεύσης και απόδοσης 

................

.............

...........

.........

......

...

.

kayfun lite plus 

 

 

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

................

.............

...........

.........

......

...

.

kayfun lite plus 

 

 

:P

 

όποια πέτρα και να σηκώσω από το απόγευμα λένε όλοι για τον kayfun, αυθεντικό όμως που βρίσκεις μιας και βρήκα used τον five pawns και αυτόν μεταχειρισμένο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...