Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα προιόντα Aspire και  Pay Pal δεν γίνεται δεν αφήνει η pay pal. Πρέπει να κάνεις μια παραγγέλια από άλλα προιόντα στην αντιστοιχη τιμή τα πληρώνεις και μετά τα ακυρώνεισ και ζητας τα λεφτά να μπουν στο λογαριασμό σου στο μαγαζι και μετά αγοράζεις κανονικά τα προιόντα που θες .  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μια ερώτηση παίδες όντας άσχετος με το ΗΤ και νέος στον χώρο χρειάζομαι την βοήθεια σας.

Εχω περίπου μια βδομάδα το ΗΤ και παρατηρώ ότι κάνει κάποια σκασίματα όταν πατάω το κουμπί.

Επειδή δεν μπορω να το εξηγήσω διαφορετικά παρακαλώ δείτε το βίντεο αυτο στο 12:35.

https://m.youtube.com/watch?v=a0CLCg2JV8s

Test fire το λέει το παιδί.

 

Εμένα πχ δεν κάνει ετσι την καύση αλλά σαν να σκάει , γιατι αυτο ? Τι φταίει?

παθαίνει και σε εμενα το ίδιο και το τσαχταο λίγο να δουλέψουν τα μοτέρια να περάσει καινούργιο υγρό μέσα στην αντίσταση και μετά είμαι κομπλέ.

 

ίσως το παθαίνει όταν ψιλό ξεραθεί το υγρό που είναι μέσα στην αντίσταση μετά από αρκετή ώρα που δεν το χρησιμοποιείς? θα σε γελάσω..

 

κανένα ANELE μην γίνει καμια ώρα φοβάμαι και γίνω σαν τον freddy cooper (αν και δεν νομίζω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πειράζει που έχω δύο άγνωστες λέξεις   τσαχταο   ANELE .

Δηλαδή άντε και το πρώτο να σημένει μάλλων κουνάω η φυσάω  αλλά το δευτερό πραγματικά χάθηκα σηκώνω τα χέρια ψηλά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου δανεισαν εναν μερλιν μινι να παιξω λιγο.Γενικα καλος ειναι , περιμενα σε γευση λιγο καλυτερος.ΤΟ μονο μου θεμα ειναι οταν βιδωνω καπακι πιεζει πολυ το υγρο προς τα κατω.και καμια φορα εχω διαρροες.Θα δοκιμασω και σερπεντ για συγκριση,περιμενω περισσοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παθαίνει και σε εμενα το ίδιο και το τσαχταο λίγο να δουλέψουν τα μοτέρια να περάσει καινούργιο υγρό μέσα στην αντίσταση και μετά είμαι κομπλέ.

 

ίσως το παθαίνει όταν ψιλό ξεραθεί το υγρό που είναι μέσα στην αντίσταση μετά από αρκετή ώρα που δεν το χρησιμοποιείς? θα σε γελάσω..

 

κανένα ANELE μην γίνει καμια ώρα φοβάμαι και γίνω σαν τον freddy cooper (αν και δεν νομίζω)

Το θέμα είναι να βρω όμως τι ακριβώς φταίει κ να το σταματήσω γιατι δεν θελω να κάνω πειράματα ειδικά μπροστά στο πρόσωπο μου...

Το ΑΝΕLE και το τσαχταο όταν το δεις εξήγησε μου τι εννοείς για να βγαλω νόημα επακριβώς ..

 

Αν κάποιος το διαβάζει και γνωρίζει γιατι γίνεται αυτο που ανέφερα παρακαλώ ας βοηθήσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλώνο kayfun lite plus + hcigar VT75 nano

Αν υπάρχει λύση πες μου τι πρέπει να κάνω..

 

Πρέπει απλά να πετύχεις την σωστή ποσότητα βαμβακιού που βάζεις.

Μάλλον χρειάζεται λίγο παραπάνω. Όταν βάζεις λιγότερο από το ιδανικό, έχεις αυτά τα σκασίματα που αναφέρεις.

Αν βάλεις περισσότερο, δεν ποτίζει καλά και παίρνεις καμμένο. Όπως είπε και ο fotislado, εσύ έχεις υπερτροφοδοσία,

το βαμβάκι που έχεις δεν είναι αρκετό για να απορροφήσει όλο το υγρό και το παραπανίσιο υγρό κάνει αυτά τα τσακ τσουκ πάνω στην αντίσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα προιόντα Aspire και Pay Pal δεν γίνεται δεν αφήνει η pay pal. Πρέπει να κάνεις μια παραγγέλια από άλλα προιόντα στην αντιστοιχη τιμή τα πληρώνεις και μετά τα ακυρώνεισ και ζητας τα λεφτά να μπουν στο λογαριασμό σου στο μαγαζι και μετά αγοράζεις κανονικά τα προιόντα που θες . B)

ααα οκ, σιγα μν κανω αυτην τν διαδικασια... δν γαμιεται τα τσιμπησα απο gearbest στα 12 ευρω :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλώνο kayfun lite plus + hcigar VT75 nano

Αν υπάρχει λύση πες μου τι πρέπει να κάνω..

Baator συμβουλεψες τον ανθρωπο καπως αντιθετα θα ελεγα εγω και θα εξηγησω αμεσως το γιατι.

 

Το θέμα είναι με τις πιο μεγάλες συγκεντρώσεις υγρού που θερμαίνεται ανομοιόμορφα, ένα μέρος αεριοποιήται κάπως εκρηκτικά και παρασέρνει το υπόλοιπο, καυτό και σε υγρή ακόμα μορφή με την ροή του αέρα προς το επιστόμιο.

Είτε λόγω υπερβολικής ρύθμισης στην ροή του υγρού.

Είτε με λιγότερο βαμβάκι που αφήνει χώρο για συγκέντρωση υγρού εσωτερικά της αντίστασης.

Είτε με σφικτό βαμβάκι που οι ίνες του δεν αφήνουν χώρο για το υγρό και το οδηγούν να σχηματίσει σταγόνες εξωτερικά της αντίστασης.

 

Οποτε αρχικα μειωσε το βαμβακι.αυτο ειναι το κυριοτερο.στη πορεια εαν δεν αλλαξει κανε τα υπολοιπα που σ ειπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει απλά να πετύχεις την σωστή ποσότητα βαμβακιού που βάζεις.

Μάλλον χρειάζεται λίγο παραπάνω. Όταν βάζεις λιγότερο από το ιδανικό, έχεις αυτά τα σκασίματα που αναφέρεις.

Αν βάλεις περισσότερο, δεν ποτίζει καλά και παίρνεις καμμένο. Όπως είπε και ο fotislado, εσύ έχεις υπερτροφοδοσία,

το βαμβάκι που έχεις δεν είναι αρκετό για να απορροφήσει όλο το υγρό και το παραπανίσιο υγρό κάνει αυτά τα τσακ τσουκ πάνω στην αντίσταση.

Σ ευχαριστω πολυ για την απάντηση φιλε , κατάλαβα επακριβώς πιστεύω.

Θα το προσπαθήσω :)

 

Οτι ακριβως σου ειπε ο baator.καλα εσυ εισαι καινουριος στο αθλημα κ ξεκινησες με επισκευασιμο;πρωτη φορα το ακουω αυτο.

Απο μικρός στα δύσκολα φιλε , άμα δεν παιδευτείς δεν λέει ρε συ..

Μπορεί στα βαμβάκια να μην τα πάω καλά αλλά στην αντίσταση είμαι δυνατός , 1.8 μου είχε φτιάξει το παιδί που μου το πούλησε κ εγω έφτιαξα 1.86 ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το διορθωσα γτ δεν το διαβασα σωστα καθως οδηγουσα.διαβασε το καινουριο μ μνμ αδερφε.επισης τα ohm της αντιστασης που εφτιαξες δεν λενε τπτ απολυτως σαν αριθμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα προιόντα Aspire και  Pay Pal δεν γίνεται δεν αφήνει η pay pal. Πρέπει να κάνεις μια παραγγέλια από άλλα προιόντα στην αντιστοιχη τιμή τα πληρώνεις και μετά τα ακυρώνεισ και ζητας τα λεφτά να μπουν στο λογαριασμό σου στο μαγαζι και μετά αγοράζεις κανονικά τα προιόντα που θες .  B)

από fasttech πριν από είκοσι ημέρες παράγγειλα αντιστάσεις aspire απευθείας μέσω paypal, έρχονται κανονικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 1.8 μου είχε φτιάξει το παιδί που μου το πούλησε κ εγω έφτιαξα 1.86 ;)

που πας με αυτη την αντισταση ???? :P  :devil:

 

 

wcbu6t.jpg

 

 

 

 

βασικα γι αυτο παιζω τοσο χαμηλα

 

 

ejcw0x.jpg

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...