Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αδερφε σου λεω πως καταλαβαινω τις γευσεις τωρα και απο τους 2. τον 12αρη τον ατμισα με την αντισταση X4, ξεκινησα στα 90w , στα 120w αρχισε να γινεται καλυτερη η γευση.

H X4 δεν μου αρεσει ιδιαιτερα δουλευει καλυτερα στα 60-70,  δοκιμασε t8 octuple 

 

νικ, για μενα ο baby beast hands down αν μιλαμε για εργοστασιακες αντιστασεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Με ειδοποιησαν πως εχω πακετο, εχουμε και λεμε 2 lg hg2, charger nitecore x2, smok baby beast x4-t8 coils, one hit wonder my man-rocket man 2x180ml ειμαι ετοιμος για Ιουνιο Iουλιο που κατεβαινω ελλαδα   :P  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με ελλαδα και τα μλ του ατμο που λενε τι παιζει? τι 2μλ μονο? πες μου οτι δεν ισχυει κατι τετοιο, υγρα θα εχω απο εδω, υπαρχει τιποτα αλλο που πρεπει να ξερω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α καλα, αμα εχουμε ομως μεγαλυτερο παιζει θεμα? εγω το χειμωνα ειχα κατεβει μια βδομαδα στο Κιλκις την πολη μου, απαγορευοτανε και το ηλεκτρονικο μαζι με το κανονικο, απιστευτο πραγματικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλακα μου κανεις..οι ανθρωποι εχουν προβλημα στην Ελλαδα, το προβλημα τους ειναι αυτο. Ε καλοκαιρακι θα ναι οποτε ποιος νοιαζεται  :P συννεφα παντου εξω απο το μαγαζι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα στην παρεα. Πηρα σηεμρα τον wotofo serpent mini . Ειμαι αρχαριος σε rta. Τον εστησα με μια αντισταση 0,5 που ειχε μεσα και το βαμβακι που ειχε μεσα .   Η αντισταση ειναι πολυ λεπτη και μικρη μου εκανε εντυπωση . 

 

Το βαμβακι το εκανα λιγο χαλια ειναι η αληθεια απο την μια πλευρα. 

 

Εκει που τραβαω ρουφηξιες μετα απο λιγο αμα το κραταω 3-4 δευτερα μου ερχεται πολυ καμμενο και με ενοχλει παρα πολυ στον λαιμο. 

Το βαμβακι φταιει ? ή η αντισταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχεις βάλει σωστά το βαμβάκι και δεν τραβάει υγρό

η αντιστάσεις που έχει μέσα το πακέτο συνήθως είναι 2-2.5mm και είναι πιο δύσκολο να πετύχεις το βαμβάκι στην αρχή

βγάλτο και ξαναπέρνα του καινούριο βαμβάκι

 

επίσης, προσπάθησα να στήσω σήμερα το aromamizer supreme που είχα πάρει πρόσφατα

αρχικά με απογοήτευσε το πόσο λίγο χώρο έχει στο deck, είδα οτι οι περισσότεροι στήνουν κάθετα για κάνα σοβαρό coil

μετά, δεν μπορώ να καταλάβω πως σκ@τά γίνεται το wicking

έχω δει 100 βίντεο στο youtube και πάντα αφού το στήσω, με το που ανοίγω τo juice flow φεύγει όλο από την τρύπα του αέρα

με έχει απογοητεύσει αρκετά είναι η αλήθεια αντίθετα από όσα έχω διαβάσει σε reviews, ακόμα δεν έχω πάρει τζούρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα στην παρεα. Πηρα σηεμρα τον wotofo serpent mini . Ειμαι αρχαριος σε rta. Τον εστησα με μια αντισταση 0,5 που ειχε μεσα και το βαμβακι που ειχε μεσα .   Η αντισταση ειναι πολυ λεπτη και μικρη μου εκανε εντυπωση . 

 

Το βαμβακι το εκανα λιγο χαλια ειναι η αληθεια απο την μια πλευρα. 

 

Εκει που τραβαω ρουφηξιες μετα απο λιγο αμα το κραταω 3-4 δευτερα μου ερχεται πολυ καμμενο και με ενοχλει παρα πολυ στον λαιμο. 

Το βαμβακι φταιει ? ή η αντισταση?

Φωτο φιλε μου. Και υπομονη :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα στην παρεα. Πηρα σηεμρα τον wotofo serpent mini . Ειμαι αρχαριος σε rta. Τον εστησα με μια αντισταση 0,5 που ειχε μεσα και το βαμβακι που ειχε μεσα .   Η αντισταση ειναι πολυ λεπτη και μικρη μου εκανε εντυπωση . 

 

Το βαμβακι το εκανα λιγο χαλια ειναι η αληθεια απο την μια πλευρα. 

 

Εκει που τραβαω ρουφηξιες μετα απο λιγο αμα το κραταω 3-4 δευτερα μου ερχεται πολυ καμμενο και με ενοχλει παρα πολυ στον λαιμο. 

Το βαμβακι φταιει ? ή η αντισταση?

 

Ο 25άρης είναι ο serpent;

 

Νομίζω ότι έχεις βάλει παραπάνω βαμβάκι απ' όσο χρειάζεται. Τσέκαρε κανά βιντεάκι στο youtube, έχει καμπόσα που βοηθάνε στο στήσιμό του.

 

Ναι, υπομονή γενικά, όταν τον μάθεις και τον στήσεις καλά θα ανταμειφθείς, είναι πολύ καλός και γευσάτος ατμοποιητής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως βλέπεις όλοι μιλάμε για το βαμβάκι αν ένα στήσιμο είναι πετυχημένο το ορίζει κατα 90% το βαμβάκι η αντίσταση ή θα ανάβει ή όχι.

 

Το βαμβάκι πρέπει να περνάει μέσα από την αντίσταση με λίγο ζώρι αλλά όχι σφιχτά όταν το έχεις βάλει πρέπει να μπορείς να το πας μπρός πίσω απλά κρατόντας λίγο κόντρα στην αντίσταση αλλά δεν πρέπει να είνια και χαλαρόαφρατεύεις καλά και ποτίζεις.

 

 

najinblue3

Θα σου φτάσουν  360 για δύο μήνες λίγο δεν είναί περίπου 6 μλ την ημέρα.

 

 

Εχθές μου έφερε ο κολήτος την καινούργια του δημιούργεία κλάπτον 28 awg ss με 32 awg νίκελ επί δύο δεμένα με 28 awg νίκελ μου τρέχουν τα σάλια ένα πράγμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...