Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το μοντάκι σου δεν το σηκώνει οι κεφαλές του ξεκινάνε από 90 βατ μπορεις να πας όμως στον big baby η τον baby σαν εργοστασιακούς γιατι την επισκευασιμη όποιου και να είναι δεν θα έχεις πρόβλημα αναλόγως το στυσημό σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Και κατι ακομα. Προσφατα σαν φοιτητης μετακομισα σε αλλη πολη. Στην προηγουμενη πολη ολα τα μαγαζια πουλουσαν τα υγρα των 10ml στα 6 με 7.5 ευρω ισως και 8. Τωρα εκει που πηγα βρηκα ενα μαγαζι με τα ιδια υγρα συγκεκριμενα της liqua και πουλαει τα 10ml στα 2,70 και καποια αλλα στα 3,5 κτλπ γενικα δεν ξεπαιρνανε τα 5 ευρω και μου εκανε μεγαλη εντυπωση. Τα 40ml τα εχουν 7 ευρω. Εσεις ποσο αγοραζετε υγρα;


Και κατι ακομα. Προσφατα σαν φοιτητης μετακομισα σε αλλη πολη. Στην προηγουμενη πολη ολα τα μαγαζια πουλουσαν τα υγρα των 10ml στα 6 με 7.5 ευρω ισως και 8. Τωρα εκει που πηγα βρηκα ενα μαγαζι με τα ιδια υγρα συγκεκριμενα της liqua και πουλαει τα 10ml στα 2,70 και καποια αλλα στα 3,5 κτλπ γενικα δεν ξεπαιρνανε τα 5 ευρω και μου εκανε μεγαλη εντυπωση. Τα 40ml τα εχουν 7 ευρω. Εσεις ποσο αγοραζετε υγρα;

 Επισης λογικα θα παω στον Baby βλεπω πως ειναι πιο συμβατος με το mod που εχω με τις περισσοτερες αντιστασεις του. Εχετε κατι αλλο να προτεινεται εκτος απο αυτον τον ατμοποιητη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας,γενικα ατμιζω υγρα που φτιαχνω εγω,και εδω και λιγο καιρο ατμιζω ενα με γευση μπισκοτου,50/50 με 3αρα νικοτινη σε aspire cleito και λιγο σε hadaly rda..Αλλα χθες εχω δοκιμασα το πρωι μια αλλη γευση,το απογευμα που πηγα να ξαναβαλω το μπισκοτο μου εβγαζε μια πολυ περιεργη γευση που δεν θυμιζε με τιποτα αυτο που ατμιζα,αλλα μου βγαζει πολυ περιεργη γευση..Τι μπορει να εγινε?Διαβασα για κορεσμο γευσης η vapers tongue ,αλλα αποσο ειδα σε αυτη την περιπτωση η γευση σου βγαινει υποτονικη,δεν χαλαει ....Τι μπορω να κανω?Επισης επειδη ειδα οτι θα βοηθουσε να ατμισω σκετη βαση,για ποσες μερες η ml μιλαμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

cleito με τα εργοστασιακα coils εισαι ή rta;

αν ειναι εργοστασιακα μπορεί να ξέμεινε από τη προηγούμενη στο coil και να σου φαίνεται περίεργο μέχρι να φύγει το προηγούμενο μίγμα, ή να θέλεις αλλαγή του coil

 

τζουρες - ml αναλόγως στον κάθε οργανισμό, έχω σε ένα μπουκαλάκι σκέτο vg (για να μη μπλέκω με το μεγάλο) και βάζω μια στο τόσο μερικές σταγόνες στο rta

 

δοκίμασε βάλε 1+ml αρχικά στο cleito και δοκίμασε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

cleito με τα εργοστασιακα coils εισαι ή rta;

αν ειναι εργοστασιακα μπορεί να ξέμεινε από τη προηγούμενη στο coil και να σου φαίνεται περίεργο μέχρι να φύγει το προηγούμενο μίγμα, ή να θέλεις αλλαγή του coil

 

τζουρες - ml αναλόγως στον κάθε οργανισμό, έχω σε ένα μπουκαλάκι σκέτο vg (για να μη μπλέκω με το μεγάλο) και βάζω μια στο τόσο μερικές σταγόνες στο rta

 

δοκίμασε βάλε 1+ml αρχικά στο cleito και δοκίμασε

Αλλαξα αντισταση και ενοιωθα ετσι αυτη τη γευση(με την 0,4 εργοστασιακη),και μετα δοκιμασα και σε αλλο ατμοποιητη οποτε κατι αλλο παιζει για αυτο το ανεφερα..Αρα να αλλαξω αντισταση και να ατμισω σκετη βαση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κατι ακομα. Προσφατα σαν φοιτητης μετακομισα σε αλλη πολη. Στην προηγουμενη πολη ολα τα μαγαζια πουλουσαν τα υγρα των 10ml στα 6 με 7.5 ευρω ισως και 8. Τωρα εκει που πηγα βρηκα ενα μαγαζι με τα ιδια υγρα συγκεκριμενα της liqua και πουλαει τα 10ml στα 2,70 και καποια αλλα στα 3,5 κτλπ γενικα δεν ξεπαιρνανε τα 5 ευρω και μου εκανε μεγαλη εντυπωση. Τα 40ml τα εχουν 7 ευρω. Εσεις ποσο αγοραζετε υγρα;

 

Ligua 10 ml στα 2,70 κάτι δεν παίζει καλά.Μήπως η συγκεκριμένη πόλη είναι κοντά σε σύνορα;;;;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τότε φίλε μου έχεις τρεις λύσης

σκέτη βάση για 2-3 μέρες 

κάτι με λεμόνι έχει την ιδιότητα να καθαρίζει τους γευστικους κάλυκες

βάση με λίγο αμύγδαλο toasted

Μήπως είναι καινούργρια φουρνία το υγρό και κάτι δεν πέτυχε στο μαγείρεμα(άλαξες κάποιο από τα συστατικά σου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδες ,πριν ενα μηνα εκανα παραγγελια απο fasstech 2 30ml υγρα σημερα βλεπω οτι κρατηθηκε στο τελωνειο ως απαγορευμενο αντικειμενο ,  τωρα δεν ξερω  αλλα τρομαξα  υπαρχουν καποιες συνεπειες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντιμετωπιζω ενα προβλημα με το ηλεκ. τσιγ. οποιος μπορει ας βοηθησει.

 

Ατμιζω κανα μηνα περιπου και ξεκινησα με 50-50 στα 12 mg νικ. Με τα πολλα και μετα απο μερες και δοκιμες καταλαβα οτι με ενοχλειη pg και η πολυ υψηλη νικοτινη,αγορασα υγρο με 9mg και μονο με γλυκερινη,Ολα καλα απο θεμα ενοχλησεων που ειχα με την pg αλλα η νικοτινη επιμενει να με ενοχλει δημιουργοντας μου ταχυκαρδιες,αναγκαστικα να την παω στα 5mg και δεν με ενοχλει πια στο θεμα ταχυκαρδιες αλλα δεν εχω χτυπημα.

 

Αναρωτιεμαι ομως για πιο λογο να μου προκαλει ταχυκαρδιες η νικοτινη απο τη στιγμη που εκανα 1 πακετο prince τη μερα.

Καποιος να προτεινει κατι που δεν εχω δοκιμασει?

Ατμιζω με ενα σετ aspire zelos με nautilo 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντιμετωπιζω ενα προβλημα με το ηλεκ. τσιγ. οποιος μπορει ας βοηθησει.

 

Ατμιζω κανα μηνα περιπου και ξεκινησα με 50-50 στα 12 mg νικ. Με τα πολλα και μετα απο μερες και δοκιμες καταλαβα οτι με ενοχλειη pg και η πολυ υψηλη νικοτινη,αγορασα υγρο με 9mg και μονο με γλυκερινη,Ολα καλα απο θεμα ενοχλησεων που ειχα με την pg αλλα η νικοτινη επιμενει να με ενοχλει δημιουργοντας μου ταχυκαρδιες,αναγκαστικα να την παω στα 5mg και δεν με ενοχλει πια στο θεμα ταχυκαρδιες αλλα δεν εχω χτυπημα.

 

Αναρωτιεμαι ομως για πιο λογο να μου προκαλει ταχυκαρδιες η νικοτινη απο τη στιγμη που εκανα 1 πακετο prince τη μερα.

Καποιος να προτεινει κατι που δεν εχω δοκιμασει?

Ατμιζω με ενα σετ aspire zelos με nautilo 2.

http://vaping.gr/index.php/topic,31524.0/topicseen.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μοντάκι από Fasttech χωρίς ατμοποιητή αξίας 40 ευρώ μου κατασχέθηκε από το τελωνείο σαν απαγορευμένο αντικείμενο.

Τους έχει πιάσει υστερία με το ηλεκτρονικό τσιγάρο. Θίγουμε τα συμφέροντα της καπνοβιομηχανίας αλλά ότι και να κάνουν ποτέ πια τσιγάρο!!!

Εάν αγοράσω ηλεκτρονικό τσιγάρο από ebay.uk αποστολή με royal mail απλό, θα το κατάσχουν στο τελωνείο ή δεν περνάει από τελωνείο καθόλου.Έχεις κάποιος τέτοια εμπειρία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...