Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

προχθες μου αποδεσμευσε το ΓΕΤΑ ενα ammit τον οποιο τον ειχα παραγγειλει το καλοκαιρι!!!

 

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 08-09-2017   ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ  

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 14-11-2017   ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ) (αυτο δεν ισχυει 10/10 ηταν στην Αθηνα)

ΑΦΙΞΗ ΣΕ Γ.Ε.Τ.Α. Αθήνας (Κ.Α.Τ.) 14-11-2017   Γ.Ε.Τ.Α. Αθήνας (Κ.Α.Τ.) 

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Γ.Ε.Τ.Α. Αθήνας (Κ.Α.Τ.) 14-11-2017   Γ.Ε.Τ.Α. Αθήνας (Κ.Α.Τ.)

ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ 15-11-2017   ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

 

το θετικο ειναι οτι δεν χρεωθηκε κατι και ελπιζω να τον εχω στα χερια μου απο δευτερα.

Το αρνητικο ειναι οτι πλεον αν παραγγειλεις ακομα και καρφιτσες απεξω θα κανουν

1 μηνα να ερθουν + 2 μηνες μεχρι να ανοιξουν τους σακους οι τελωνειακοι.

Παρηγγειλε τωρα για να το παρεις το πασχα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

προχθες μου αποδεσμευσε το ΓΕΤΑ ενα ammit τον οποιο τον ειχα παραγγειλει το καλοκαιρι!!!

 

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 08-09-2017 ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 14-11-2017 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ) (αυτο δεν ισχυει 10/10 ηταν στην Αθηνα)

ΑΦΙΞΗ ΣΕ Γ.Ε.Τ.Α. Αθήνας (Κ.Α.Τ.) 14-11-2017 Γ.Ε.Τ.Α. Αθήνας (Κ.Α.Τ.)

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Γ.Ε.Τ.Α. Αθήνας (Κ.Α.Τ.) 14-11-2017 Γ.Ε.Τ.Α. Αθήνας (Κ.Α.Τ.)

ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ 15-11-2017 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

 

το θετικο ειναι οτι δεν χρεωθηκε κατι και ελπιζω να τον εχω στα χερια μου απο δευτερα.

Το αρνητικο ειναι οτι πλεον αν παραγγειλεις ακομα και καρφιτσες απεξω θα κανουν

1 μηνα να ερθουν + 2 μηνες μεχρι να ανοιξουν τους σακους οι τελωνειακοι.

Παρηγγειλε τωρα για να το παρεις το πασχα....

Καλησπέρα, ενημερωτικά απλά θα ήθελα να σου πω πως ότι πέφτει στα χέρια εκτελωνιστή βγαίνει απαγορευμένο αντικείμενο και το ξεχνάς οπότε...

Καλοάτμιστος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, ενημερωτικά απλά θα ήθελα να σου πω πως ότι πέφτει στα χέρια εκτελωνιστή βγαίνει απαγορευμένο αντικείμενο και το ξεχνάς οπότε...

Καλοάτμιστος!

 

οποτε θες να πεις οτι μου εκατσε η καλη και αν συνεχιζω να δοκιμαζω την τυχη μου η επομενη θα ειναι ασχημη σωστα?

Με αυτο το ενδεχομενο, μαλλον θα κοψω τις παραγγελιες σε μοντ και ατμοποιητες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποτε θες να πεις οτι μου εκατσε η καλη και αν συνεχιζω να δοκιμαζω την τυχη μου η επομενη θα ειναι ασχημη σωστα?

Με αυτο το ενδεχομενο, μαλλον θα κοψω τις παραγγελιες σε μοντ και ατμοποιητες.

Έχουν περάσει αρκετά όμως δεν μπορώ να πάρω τέτοια ευθύνη και να σου πω,πάντως από όσο γνωρίζω δεν γίνονται παραγγελίες προς την χώρα μας απο δυο τρία site.

Μπορείς να κοιτάξεις 10-15 σελίδες πίσω στο νήμα αν θες.

https://imgur.com/a/ySFZK από την εφαρμογή της fasttech.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αρνητικο ειναι οτι πλεον αν παραγγειλεις ακομα και καρφιτσες απεξω θα κανουν

1 μηνα να ερθουν + 2 μηνες μεχρι να ανοιξουν τους σακους οι τελωνειακοι.

Παρηγγειλε τωρα για να το παρεις το πασχα....

Καλορίζικο και καλοάτμιστο Δημήτρη.

Από την άλλη αξίζει τον κόπο να θέλεις κάτι σήμερα και να το έχεις μετά από 2-3 και 4 μήνες για κέρδος 5-10 ή και

20 ακόμη ευρώ;;;

Για πιο ακριβά πράγματα όπως μοντ κ.λ.π. ίσως συμφέρει αλλά αν βάλεις κάτω το ρίσκο και την αγωνία του τελωνείου περιμένοντας όλο αυτό το διάστημα αν περάσουν και εκεί ερωτηματικά υπάρχουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομιζω με το υπαρχον καθεστως να ξαναπαραγγειλω μοντς και ατμοποιητη απεξω,

αλλωστε τα αλλαζεις μια φορα το χρονο οποτε σιγα το προβλημα.

Αλλα νομιζω οτι πρεπει να ειναι η μοναδικη χωρα της ΕΕ που εχει τετοιο καθεστως  :shock:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως και η μοναδική που προσπαθεί να βγάλει από τη μύγα ξύγκι.

 

Στην προκειμένη περίπτωση το ρόλο της μύγας παίζει ο ατμοποιητής του Γιώργου του Γιάννη του Δημήτρη και του

κάθε ατμιστή από τον οποίο η κυβέρνηση περιμένει να πάρει 3 ευρώ για να σωθεί. :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μου κάηκε το βύσμα του ηλεκτρονικού τσιγάρου εκει που φορτίζει.Το Fuchai Wildfox έχω ,το χα αφήσει να φορτίζει την νύχτα που κοιμόμουν 14 ώρες και μάλλον είχε πάει και υγρό αρωματος στο βυσμα την ώρα που φόρτιζε και τώρα δεν φορτίζει.Είμαι στην εγγύηση ακόμα.

Τι να κάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό νομίζω έχει και τις μπαταρίες φιξ και δεν μπορείς να τις βγάλεις να τις φορτίσεις σε εξωτερικό φορτιστή.

 

Αν το πήρες από Ελλάδα το καθαρίζεις πολύ καλά να μην φαίνονται υγρά και τέτοια και πας στο μαγαζί μπας και 

σου το φτιάξουν τζάμπα αφού είναι εντός εγγύησης λέγοντας απλά ότι το έβαλες να φορτίσει και τα έπαιξε.

Αν περάσει πέρασε.

 

Αν το πήρες από εξωυτερικό πιάσε το αυγό και κούρευτο που λένε.

 

Για αυτό μοντάκι που να μπορείς να βγάλεις τις μπαταρίες και να τις φορτίσεις.Επίσης δεν ξεμένεις από

ρεύμα γιατί φροντίζεις να έχεις μία μπαταρία φορτισμένη μαζί σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μου κάηκε το βύσμα του ηλεκτρονικού τσιγάρου εκει που φορτίζει.Το Fuchai Wildfox έχω ,το χα αφήσει να φορτίζει την νύχτα που κοιμόμουν 14 ώρες και μάλλον είχε πάει και υγρό αρωματος στο βυσμα την ώρα που φόρτιζε και τώρα δεν φορτίζει.Είμαι στην εγγύηση ακόμα.

Τι να κάνω?

Πάρε τηλέφωνο στο μαγαζί :/ αν δεν σε καλύψουν και είσαι Αθήνα στείλε μου προσωπικό να σου προτείνω ένα μάστορα στο Κερατσίνι. Δεν θα σου πάει πολύ λογικά.

Λίγο άσχετο αλλά επιτέλους άνοιξαν τον σάκο που είχε μέσα τον wasp nano rda μου και είναι στο κέντρο διαλογής, θέλω απλά να τελειώσει η ιστορία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...