Προς το περιεχόμενο

κουπονι - Samsung UE32D6500 32" 3D LED - 399e


crusad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η λειτουργία AllShare συνδέει την τηλεόρασή σας ασύρματα (μέσω προαιρετικού WiFi Adaptor). ( + αρκετά χρήματα )

Για οσους σκέφτονται να την συνδέσουνε με wi-fi sto internet η να κάνουν ασύρματο δύκτιο με το PC τους για να βλέπουν ταινίες.

 

Σωστά ?

 

 

αν θες να την κανεις ασυρματα τη συνδεση, ναι. χρειαζεσαι και το WiFi dongle. αλλα μπορεις να το κανεις και ενσυρματα, αν το ρουτερ ειναι κοντα στη τηλεοραση!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Θα μπορουσε καποιος απο τους φιλους να με ενημερωσει αν μπορει να αναπαραγει αρχεια mkv με υποτιτλους μεσω οικιακου δικτυου? ευχαριστω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω να παρατηρήσω ότι το πρωί (06.45) είχε 21 αγορές, το μεσημέρι 127 και προ ολίγου 189 αγορές !!!

 

Γεννιώνται, λοιπόν τα ερωτήματα,

1. όλοι αυτοί που την παράγγειλαν, δεν γνωρίζουν αυτά "τα μειονεκτήματα" που αναφέρουν μερικοί;

2. το κατάστημα θα μπορέσει να παραδώσει αυτό τον αριθμό (189) των τηλεοράσεων που έχουν παραγγελθεί μέχρι τώρα και, πολύ περισσότερο, τον τελικό αριθμό που θα σχηματιστεί μετά από 33,5 ώρες που λήγει η προσφορά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ρε παιδιά έχει κάποιο «λάκο η φάβα»? Ή να την πάρουμε με κλειστά μάτια?

Διαβάζοντας στο manual από το site της Samsung βλέπω ότι περιλαμβάνει και ασύρματο δέκτη για Wifi. Επίσης το λέει και εδώ:

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.157067

Μάλλον κάνετε λάθος που λέτε ότι θέλει dongle

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ρε παιδιά έχει κάποιο «λάκο η φάβα»? Ή να την πάρουμε με κλειστά μάτια?

Διαβάζοντας στο manual από το site της Samsung βλέπω ότι περιλαμβάνει και ασύρματο δέκτη για Wifi. Επίσης το λέει και εδώ:

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.157067

Μάλλον κάνετε λάθος που λέτε ότι θέλει dongle

 

 

στο eshop αναφέρει: Wireless LAN Built-in

εγώ από το review που διάβασα την θεωρώ άριστη επιλογή με δεδομένο βέβαια ότι δεν σε ενδιαφέρει να βλέπεις 3D περιεχόμενο σε ανάλυση Full HD 1080p.

 

 

 

επειδη σκεφτομαι να την παρω αυριο το πρωι

μπορειτε να μου πειτε τι γυαλια 3d χρειαζεται??

ευχαριστω!!

 

από ότι διάβασα σε ένα review είναι συμβατή με της νέας τεχνολογίας 3D γυαλιών που επικοινωνούν με την TV με bluetooth.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

εγώ από το review που διάβασα την θεωρώ άριστη επιλογή με δεδομένο βέβαια ότι δεν σε ενδιαφέρει να βλέπεις 3D περιεχόμενο σε ανάλυση Full HD 1080p.

 

 

 

 

 

 

Και εγω την θεωρω αριστη επιλογη αλλα δεν θα πρεπει να σε ενδιαφερει γενικα το 3d και οχι μονο σε φουλ αναλυση γιατι 3d σε 32ιντσες παιδια δεν μπορεις να απολαυσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαντληθηκε... και εχει ακομα 28 ωρες μέχρι να ληξη η προσφορα!!

375 αγορες!!!

 

 

κάπου διάβασα ότι στην περίπτωση που εξαντληθεί θα φέρει και άλλα κομμάτια και οι αγοραστές θα έχουν την παραγγελία τους μέσα σε 20 μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...